Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Refresh
Temat postu: Guilty Gear XX #Reload  PostWysłany: 28-09-2006 - 22:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Gierka rodem z Japonii Very Happy W zasadzie to najlepsza bijatyka 2D w jaką grałem. Ma zarówno tryb zwykłej walki 1vsCPU, 1vs2 jak i tryb story, w którym to kolejne bitwy ułożone są w ciąg fabularny. Do tego survival mode i parę innych.
Grafika nie powala (czego można chcieć od gry która u mnie płynnie leci), jednak pikselozy tu nie uświadczymy a postaci i plansze mimo wszystko są barwne a ataki widowiskowe.
Oryginalna wersja jest w całości po japońsku jednak można znaleźć patcha uangielszczającego napisy (dzięki bogu że tego zarąbistego japońskiego dubbingu nie wycięli Smile).
Do wyboru mamy 22 postaci + 1 do odblokowania. Ich animacja jest przyjemna. Znajdą tu się zarówno glumsy girl jak i wielcy twardziele. W czasie gry możliwy jest podgląd dostępnych ciosów. Muzyka i dźwięki dobrze wkomponowane w grę, wpadają w ucho.
Gra się przyjemnie, pełen mapping klawiszy poprzez plik config.exe , możliwość podpięcia pada zarówno analogowego jak i digitala. Całość waży jedną płytę CD jednak trzeba mieć 1,2 GB wolnego miejsca na dysku windowsowym bo inaczej instalka nie przepuści (dunno why).

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu: Guilty Gear XX #Reload  PostWysłany: 28-09-2006 - 22:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Zapomniałeś wspomnieć, że jest w październikowym CDA.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu: Guilty Gear XX #Reload  PostWysłany: 28-09-2006 - 23:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



O_o jest? serio? nie wiedziałem, bo tak to bym nie ściągał (ostatnie 5% torrenta = 1seed na 5 peerów po tyle samo, rzeźnia po prostu).

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu: Guilty Gear XX #Reload  PostWysłany: 28-09-2006 - 23:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Nom, a w kwietniowym numerze dali wczesniejsze GG.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Guilty Gear XX #Reload  PostWysłany: 29-09-2006 - 08:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Guilty Girl Suck.... moze wyglada ładnie, ale ogółem jest do bani przez "destroyery". Nie jak sie ma do serii takich jak SF czy KOF. Ja ogółem grałem w to jakiś rok temu (chodzi mi o GGX) i po dniu grania odpuściłem bo stało się za proste. Ogółem wypuścili coś co miało być "ekstra", a wyszło tylko "Fajnie". Są bijatyki które cieszą mniej oko, a bawią sto razy wiecej.

@ Refresh

Cytat:
W zasadzie to najlepsza bijatyka 2D w jaką grałem.


Znaczy, że w mało bijatyk 2D grałeś Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ConRedOffline
Temat postu: Guilty Gear XX #Reload  PostWysłany: 06-10-2006 - 16:42
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-01-2006

Skąd: Trzeci karton od lewej

Status: Offline
Ej skoro mowa o guilty gear to xx czy na pewno nie ma anime z tej gry bo w menu głównym jest filmik co sie nazywa "Extra" i tam są fragmenty filmu animowanego guilty gear, mimo tego w necie ani tego widu ani słychu są wogóle mangi tego??


Magnus napisał/a:
Guilty Girl Suck.... moze wyglada ładnie, ale ogółem jest do bani przez "destroyery".
Wink


Każdego "Destroya" można odeprzeć i to łatwo chyba że grasz na easy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Guilty Gear XX #Reload  PostWysłany: 06-10-2006 - 19:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Każdego "Destroya" można odeprzeć i to łatwo chyba że grasz na easy


Sorrki ale jeżeli jest special typu "instant death" to gra jest do bani bo wtedy moze ją przejść kazdy niezależnie od poziomu trudności gdyż to zalezy wtedy także od szczęścia... Takie coś psuje gre bo nawet z doświadczonym zawodnikiem da sie wtedy wygrać... kwestia wpasowania się odpowiednio w czasie.

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu: Guilty Gear XX #Reload  PostWysłany: 06-10-2006 - 19:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Dlatego tryb Mission jest dobry - zablokowane odpowiednie kombinacje, określona liczba życia itepe, na dalszych planszach naprawdę hardkor.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits