Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
MagnusOffline
Temat postu: Symbian S60  PostWysłany: 09-10-2006 - 10:48
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Czy ktoĹ› bawi siÄ™ w gierki pod symbianem?? moze znacie jakieĹ› fajne, podzielcie siÄ™ wraĹĽeniami...

Ja ostatnio bawie sie w kilka:

Another World - gra legenda, była na większosci platform i zrobiła niesamowity krok w przód. Możemy znów pograć sobie w starą dobrą gre Smile

Legacy - taki typowy oldschoolowy RPG gdzie mamy widok "z oczu drużyny". Gierka w sumie tylko dla osób które lubią tego typu rpg. Jeżeli ktoś nie lubi to może sobie tą pozycje darować jednak jeżeli ktoś lubi to ma przed sobą około 30godzin gry na część podstawową plus 5 dodatków które wyszły czyli ponad 150 godzin gry będzie.

Karma fighter - fajna bijatyka z prostym sterowaniem i wymagająca "zwinnych palców" bo ostatni boss to nielada zręcznościowe wyzwanie.

Cannon fodder - kolejna klasyka, gra-legenda. Mamy grupke żołnieży i wykonujemy misje.

San Go - długo nie grałem ale to jakiś rpg hack'n'slash w świecie "romance of 3 kingdom" czyli mamy stare Chiny i walczące ze sobą królestwa.

------------------

Jeżeli graliście w jakieś gierki których nie wymieniłem to podzielcie się wrażeniami i napiszcie co warto szukać a co unikać Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits