Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-04-2007 - 10:29
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 01-01-2006

Status: Offline
Thondor napisał/a:
Jaki sens ma liczenie kosztów dzia?ania czajnika? Patrzysz na rachunek i widzisz - jako? nie wydaje mi si?, by? sumowa? koszty energii z n ?arówek, kompa, pralki i lodówki w celu oszacowania wydatków...

A tak z ciekawo?ci zapytam - prowadzisz sam swoje gospodarstwo domowe? Tzn. placisz ze swojej kasy rachunki itp?
Z perspektywy osoby troche chyba starszej od Ciebie i obracajacej sie wsrod troche starszych osob, samodzielnych - tak, ludzie sumuja takie rzeczy, zeby obliczyc srednie miesieczne zuzycie pradu i zeby wyeliminowac niepotrzebne wydatki. Oczywiscie mowimy o osobach, ktore musza oszczedzac, jak ktos ma kasy jak lodu to sie czyms takim raczej nie przejmuje.

katana napisał/a:
Z tego co zrozumialem z twoich wypowiedzi to wynika ze jestem niepelnowartosciowym czlowiekiem bo: -znam sie na kompie -umiem gotowac prasowac i prac
i znam sie na wielu innych rzeczach

Ha, a ktos nie wierzy? mi, jak tlumaczylam, ze umiejetnosc czytania ze zrozumieniem w mlodym pokoleniu to ostatnia umiejetnosc, o ktora bym ich posadzala ;P. Po przeczytaniu takiego czegos mam tylko ogromna nadzieje, ze doloza ta matematyke do egzaminow obowiazkowych - LOGIKA jest potrzebna w zyciu.
I Katana - ZLE ZROZUMIALES.

Thondor napisał/a:
A próbowa?e? w ?rodku zimy, brn?c przez zaspy po kolana szuka? tulipanów dla te?ciowej? Twardym trzeba by?.

Dla TESCIOWEJ??? Szacunek men, szacunek, takiego poswiecenia ze mnie nikt by nie wydebil Razz.

Thondor napisał/a:
ale by? mo?e znajdziesz swój idea? na polibudzie...

Juz za pozno Razz. Oprocz tego na polibudzie sa "zajete dziewczyny" i "niekoniecznie najbardziej atrakcyjne dziewczyny", jak mi to brat tlumaczyl ;P.

Mike napisał/a:
Byc moze nie wszystkim kobietom z wyzszym wyksztalceniem zalezy na facetach

Po przeczytaniu kilku wypowiedzi w tym temacie podpisuje sie pod tym zdaniem. Nie widze sie w przyszlosci z facetem, ktory sprowadza mnie do poziomu krowy albo i nizej, tzn.wg ktorego ja mam "wygladac" i nie myslec za duzo, bo sie zmecze od tego...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-07-2007 - 11:34
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 02-07-2007

Pomimo tego, ?e jestem kobitk?, to jednak du?o bardziej wol? towarzystwo Panów, poniewa?:
- jest o czym pogada?, tzn. nie rozmawiamy o ciuchach, kosmetykach itp. bo mnie ten temat strasznie nudzi
- ch?tniej ni? kobiety uprawiaj? jakie? sporty, a ja uwielbiam sport i trenuj? kilka dyscyplin Smile
- mog? je?? i pi? piwko do woli i nie s?ysz? za uszami klekotania, ?e to ma tyle kalorii, a to tyle - strasznie mnie to dra?ni, bo mi odbiera apetyt, a jak cz?owiek g?odny to z?y Smile
- wielkim plusem jest to, ?e id? do sklepu w konkretnym celu i to kupuj?, musz? przyzna? ?e nie bardzo lubi? ?azi? po sklepach, a zazwyczaj zawsze si? gdzie? spiesz?, wi?c nie mam na to czasu Confused
- nienawidz? marudzenia, bardzo rzadko mi si? zdarza marudzi?, a je?eli ju? to naprawd? musi by? ze mn? ?le
- nie lubi? u niektórych kobiet tego, ?e wysy?aj? swojego Ch?opaka/M??a do sklepu po rzeczy bardzo osobiste (czyt. tampony itp.), dla mnie tragedia takie zachowanie, no jak mo?na Very Happy
I to by by?o chyba tyle, jak mi si? co? jeszcze przypomni to oczywi?cie napisz?, a co hehe...
Mo?e za?o?ymy taki sam temat, tylko co nas denerwuje w facetach. Czy ju? mo?e gdzie? jest, a ja ?lepa jestem i nie widz?, bo tu ca?? litani? mog? od?piewa? Very Happy

MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-07-2007 - 15:04
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 07-01-2005

Piszemy tu takze i o tym. Dawaj. No dawaj. Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 00:25
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 08-09-2005

@ MAJOR Smile

1) popieram w 1 000% albo i wi?cej ;P bo ile mo?na kur... gada? o takich rzeczach xD pomijaj?c fakt ,ze to w ogóle jest ma?o ciekawe -_- ju? wole s?ucha? o silnikach, nawet jak ne wiem o co chodzi to brzmi to o wiele ciekawiej i przynajmniej sie troche wiedzy na?ykam Wink
2) tu te? jak najbardziej Wink ne ka?dy facet jaki? sport uprawia... no Ok wi?kszo?? teraz siedzi przy kompie Wink ale ju? ?atwiej z facetem pogada? o koszykówce ni? z dziewczyn? która zacznie o sporotwym chodzeniu po sklepach ;P ?eby ne by?o ,ja czasem te? moge pochodzi? po sklepach ale ten raz na miesi?c mi starczy w zupe?no?ci i ne musze o tym potem przez kolejny miesi?c opowiada? xD
3) taaaaaaaazk to ju? w ogóle -_- jak jusze moj? sis wys?uchiwa? jak zaczyna o kaloriach i tym podobnych xD z ma?o któr? dziewczyn? w ogóle mo?na na piwo i??... ne przez kalorie ale ma?o która pije w du?ych ilo?ciach ;P a jak juz wypije to cza sie ni? zajmowa? -_- no OK, ne ka?dy facet ma "tward?" g?ow? Wink ale tak jako? z facetami sie fajniej pije xD
4) ta to te?... z dziewczynami z Kasumi jak chodze na zakupy to jest OK ale jak np. z moj? siostr? i Ona na prawde potrafi pó? godziny zastanawia? sie nad jedn? bluzk? i przy kasie j? odda? i marudzi? potem przez kolejny tydzie? ,ze jej ne kpi?a to mnie po prostu krew zalewa ;P prawdziwa kobieta xD tak czy siak zakupy to trudny temat bez wzgl?du na p?e? w sumie -_- bo te? jedni lubi? zaku[y grupowe a inni wol? chodzi? na zakupy samemu Smile
5) tu te? popieram... kobiety to w tym specjalistki Wink moja sis czasem w tej kwestii mnie naprawd? dobija xD ale tu faceci tez potrafi? cz?sto ,ze tak powiem rasowo marudzi? xD
6) ta, a potem facet i tak kupuje ne to co mia? kupi? xD nic jak wspó?czu? takiemu ;P

kto szuka ten ne wielb??dzi ;P

ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 19:56
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 10-09-2005

O znowu si? temat o?ywi? Smile :
1) Nie popieram. Ja tam si? staram nawi?zywa? bli?sze kontakty z lud?mi, z którymi mog? pogada? (o fantastyce, judo, mandze, historii, itd.) Reszt?, niezale?nie od p?ci, omijam z daleka.
2) Uprawiam judo i rozmawiam o nim ze znajomymi z klubu. No, ale jakby mi kto? zacz?? rozprawia? o golfie miniaturowym, to bym si? dyskretnie wycofa?a na z góry upatrzon? pozycj?... Wink
3) Uwielbiam je?? w towarzystwie odchudzaj?cych si?; ?atwiej jest wymusi? na nich, ?eby ci oddali swoje jedzenie Twisted Evil
4) Zakupy; nie lubi?, wi?c znajome mnie nie zabieraj?, ?ebym nie marudzi?a Wink .
5) Podobnie jak w punkcie 1); jak kto? mnie zalewa jakim? bezsensownym narzekaniem, to omijam z daleka...
6)... Confused No dobra, tu si? zgodz?...

MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 20:22
Elita forum
Elita forum

Impos, prawde mowiac, intryguje mnie to Twoje judo... Nigdy nie sparingowalem z judoka, choc zdarzalo sie z bokserami i z ludzmi od krav mavgi. ;-P Moze kiedyc na jakims konwencie... Hm? Wink Sztuka rzutow kontra sztuka ciosow, to moze byc ciekawe.

ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 20:52
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Z ch?ci?, ale za jaki? miesi?c, bo ostatnio rozwali?am sobie kolano i musz? odda? magisterk? do ko?ca lipca Confused No i oczywi?cie je?li nie wa?ysz wi?cej ni? 80 kg, bo wtedy wynajm? snajpera Wink
Cytat:
Sztuka rzutow kontra sztuka ciosow

Oprócz rzutów jeszcze d?wigni i dusze?... My?l?, ?e stara?abym si? szybko przej?? do tych elementów Cool

MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 21:32
Elita forum
Elita forum

O, kaman... xD Symboliczne 95 kg, ale z tego zdecydowana wiekszosc to ciezar okularow i kiepskiego poczucia humoru. Wink

ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-07-2007 - 02:58
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Tiaaa... mia?am ju? próbk? walk z wy?sz? kategori? wagow?, kiedy pojecha?am na zawody tu? po weselu (objad?am si? i niestety nie wyrobi?am w swojej kategorii wagowej... có? moja silna wola poleg?a w obliczu szarlotki na ciep?o z lodami i bit? ?mietan?... Confused ) Dobrze rzuca si? osoby o podobnej budowie albo pocz?tkuj?cych Twisted Evil

MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-07-2007 - 11:43
Czytelnik
Czytelnik

HEHE... zgodz? si? z Impos, najlepiej walczy sie w swojej kategorii. Ja jestem troszk? bardziej zahartowana, bo cz?sto si? zdarza, ?e w mojej sekcji jest bardzo ma?o kobiet (jestem sama Confused ), wi?c najcz??ciej walki mam z ch?opakami, a w mojej kategorii jest niestety tylko drobnica. Jednak?e, radz? sobie jako?, ale za to na zawodach to si? wymiata kobitkami pod sufit Wink

To jaka? powa?na kontuzja, czy st?uczenie?

ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-07-2007 - 01:47
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Ja te? mam w klubie ma?o kobiet (ech, czy s? jakie? kluby, gdzie jest ich du?o..), wi?c zdarza mi si? powalczy? z facetami... Tylko oni walcz? troch? inaczej (wi?cej si?y, mniej refleksu; oczywi?cie nie licz?c "czarnych pasów", ale to nie moja kategoria pod ka?dym wzgl?dem Wink ). Czasem na zawodach mo?na si? wi?c niemile zaskoczy?...
A co do kolana, to zerwane wi?zad?o krzy?owe przednie i (ostatnio) p?kni?ta ??kotka przy?rodkowa... czyli #Mad

MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-07-2007 - 08:33
Czytelnik
Czytelnik

Niestety nie s?ysza?am o jakim? klubie z liczn? grup? ?e?sk?, a szkoda, taki pi?kny sport.

Kolanko faktycznie za?atwi?a? i to solidnie Sad

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat