Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu: Yamato  PostWysłany: 10-03-2005 - 12:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Ja tylko współczuję tym, którzy siedzieli bliziutko sceny- ciekawe ile decybeli tak by się odnotowało Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: Yamato  PostWysłany: 10-03-2005 - 15:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
na pewno duzo :> ja siedzialem na samej gorze i siedzienia drgaly :> pod scena to musialo byc ogluszajace. tak 6-7 rzad to chyba najfajniejsze miejsca Twisted Evil

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: Yamato  PostWysłany: 14-03-2005 - 18:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
hmmm 6-7, to u nas by było gdzieś 12-16 /jak nie więcej/
Ale fajnie było- zdjątka nawet zrobilam telefonem wprawdzie ale cio mi tam ^^

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: Yamato  PostWysłany: 14-03-2005 - 18:51
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
to pokazesz jak przyjade Wink jak ja bylem to tez robili. jeden koles nawet statyw przyniosl, cale szczescie ze bez lampy. ale go obsluga przyczaila i cos tam mu nagadali. ale niektorzy ludzie nawet z lampami robili. malo mnie szlag nie trafil, ludzka ciemnota i brak taktu Mad

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: Yamato  PostWysłany: 14-03-2005 - 19:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
wiesz jasne że pokażę, ja robiłam aparatkiem z telefonu to za wiele nie widać, jednak zanim rozpoczeło się przedstawienie to wątpliwej jakości prezenterka zapodało info, że nie wolno robić nic z foto, a ja Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: Yamato  PostWysłany: 14-03-2005 - 19:12
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
u nas tez byla watpliwej jakosci prezenterka. Bałtroczyk z niej byl jak z kangura kontener :> spoko, jesli bez lampy, ale jesli z lampa ludzie robili to po prostu chamstwo jest i tyle, a chamstwa nie zniese Wink

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: Yamato  PostWysłany: 15-03-2005 - 13:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
święte słowa Wink

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: Yamato  PostWysłany: 15-03-2005 - 19:24
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
szkoda tylko ze tym ludziom nie przeszkadzalo to wcale. ale zapewne jesli oni zostaliby postawieni w takiej sytuacji, znaczy prosiliby zeby czegos nie robic podczas ich wystepu i ktos by nie uszanowal to pewnie byliby doglebnie oburzeni :>

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu: Yamato  PostWysłany: 12-06-2007 - 00:00
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
A mi udało sie w tym roku wybrać na Yamato we wRocku ^__^

I mnie to po prostu w ziemnie wgniotło O__O
Normalnie opisać sie tego ne da O_O jak to w pierwszym poście było napisane ;P To trzeba usłyszeć, poczuć i zobaczyć *_* Bo jak teraz słucham tego na mp3 to to juz ne jest to samo >_> normalnie szczęka opada xP Bardzo fajne były humorystyczne wstawki Very Happy i bonusik po przedstawieniu ^^ super ekipa z tych ludzisk Very Happy po prostu podziwiać ^^ szkoda tylko ,ze Hala L była taka pustawa >_> ,ze maławo ludzi było -_- ale co na to poradzic... Jak bedą za rok to na 100% ide!! Very Happy bo kurcze naprawde warto!! Smile

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: Yamato  PostWysłany: 12-06-2007 - 13:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Ano własnie- wrażenia Smile My z kolegą Metatronem również byliśmy na koncercie w tym roku (szkoda, że osobno, może za roczek- co nie Kubuś Smile ).
Tak więc Kongresówka mało się nie rozpadła, klosz który jest zamątowany pod sklepieniem, wydawał trzeszczące ogłosy a sala chwilowo zamierała - fajne wrażenie ^^
Podobnie jak na poprzednim koncercie siedzielieśmy na balkonie (cena biletów 80zł) i genialne to miejsca, wszystko widać a muzyka nie ogłusza. Publiczności zdecydowanie było więcej, jakies 96% zapełnienia salki.
Yamanto dało taki popis, że na długo go nie zapomnę. Elementy humorystyczne jednak były identyczne jak na poprzednim, urozmaicone zaledwie jedna scenką, ale i tak mozna było boki zrywać. A cały koncer- za krótki!! Odczuwałam bardzo duży niedosyt... ale zakupiwszy płyty DVD z koncertem z Niemiec, lekko zaspokoiłam swój głód Smile
Baaaa nawet koszulkę mam ładną- a co!

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2007 - 15:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
Ja też w tym roku byłem we Wrocku na koncercie. Tym razem kupiłem maksymalnie burżujskie bilety na samym przodzie, tuż przy scenie. A co! Wrażenia jak ostatnio - pozytywne a nawet bardziej. Fenomenalny występ, świetne śmieszne wstawki między głównymi utworami. Zwłaszcza moment w którym jeden z zespołu wyrwał się i powiedział 'cześć' tym swoim śmiesznym akcentem.

Sala nie była pełna ale prawdopodobnie i tak było więcej ludzi niż w Teatrze Polskim gdzie miał miejsce poprzedni ich koncert. Niestety jak dla mnie wybór sali był fatalny. Hala Ludowa może i robi wrażenie i jest w stanie pomieścić mnóstwo ludzi, ale akustyka!! Koncert wybitnie pokazał, że jest to obiekt wystawowy a nie koncertowy :/ Każde uderzenie w bęben odbijało się od ścian gromkim echem i powracało do uszu słuchaczy, brzmiało to mniej więcej tak, jakby każdemu uderzeniu towarzyszyło gromkie klaśniecie dużej ilości osób będących z tyłu sali. Bardzo duży minus.

Może Tiggy, kto tam wie Wink Jak się już przeprowadzę to przyjedziesz do Wrocka, pójdziemy do ogrodu Japońskiego Wink

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2007 - 15:26
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
Si, zgadzam się...Hala Ludowa nie była najlepszym miejscem do tego typu koncertu :/
ale sam koncert był wręcz wypaśny Very Happy
najlepszy moim zdaniem był pojedynek na bębny xD xD rozczuliło mnie to na maksa Very Happy
i faktycznie, koncert trza zobaczyć na żywo, bo z płytki to już nie jest to samo wrażenie :]

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2007 - 16:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
No tak ale widzisz, czekać na nich zawsze jest warto, jednak nie przyjeżdzają do Nas co roku. Tak więc płytka DVD jest w moim przekonaniu bardzo fajnym nabytkiem. Poza tym pierwszy raz zobaczylam dokładnie ich twarze Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2007 - 19:56
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
ja na ostatnik koncercie(ten 2 lata temu) bylam i bylam jakies 10-15 m od sceny
i bylo super
muzyka dzwiek i drgania to wyjatkowa przyjemnosc

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits