Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-04-2007 - 10:29
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Thondor napisał/a:
Jaki sens ma liczenie kosztów działania czajnika? Patrzysz na rachunek i widzisz - jakoś nie wydaje mi się, byś sumował koszty energii z n żarówek, kompa, pralki i lodówki w celu oszacowania wydatków...

A tak z ciekawości zapytam - prowadzisz sam swoje gospodarstwo domowe? Tzn. placisz ze swojej kasy rachunki itp?
Z perspektywy osoby troche chyba starszej od Ciebie i obracajacej sie wsrod troche starszych osob, samodzielnych - tak, ludzie sumuja takie rzeczy, zeby obliczyc srednie miesieczne zuzycie pradu i zeby wyeliminowac niepotrzebne wydatki. Oczywiscie mowimy o osobach, ktore musza oszczedzac, jak ktos ma kasy jak lodu to sie czyms takim raczej nie przejmuje.

katana napisał/a:
Z tego co zrozumialem z twoich wypowiedzi to wynika ze jestem niepelnowartosciowym czlowiekiem bo: -znam sie na kompie -umiem gotowac prasowac i prac
i znam sie na wielu innych rzeczach

Ha, a ktos nie wierzył mi, jak tlumaczylam, ze umiejetnosc czytania ze zrozumieniem w mlodym pokoleniu to ostatnia umiejetnosc, o ktora bym ich posadzala ;P. Po przeczytaniu takiego czegos mam tylko ogromna nadzieje, ze doloza ta matematyke do egzaminow obowiazkowych - LOGIKA jest potrzebna w zyciu.
I Katana - ZLE ZROZUMIALES.

Thondor napisał/a:
A próbowałeś w środku zimy, brnąc przez zaspy po kolana szukać tulipanów dla teściowej? Twardym trzeba być.

Dla TESCIOWEJ??? Szacunek men, szacunek, takiego poswiecenia ze mnie nikt by nie wydebil Razz.

Thondor napisał/a:
ale być może znajdziesz swój ideał na polibudzie...

Juz za pozno Razz. Oprocz tego na polibudzie sa "zajete dziewczyny" i "niekoniecznie najbardziej atrakcyjne dziewczyny", jak mi to brat tlumaczyl ;P.

Mike napisał/a:
Byc moze nie wszystkim kobietom z wyzszym wyksztalceniem zalezy na facetach

Po przeczytaniu kilku wypowiedzi w tym temacie podpisuje sie pod tym zdaniem. Nie widze sie w przyszlosci z facetem, ktory sprowadza mnie do poziomu krowy albo i nizej, tzn.wg ktorego ja mam "wygladac" i nie myslec za duzo, bo sie zmecze od tego...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-07-2007 - 11:34
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 02-07-2007



Status: Offline
Pomimo tego, ĹĽe jestem kobitkÄ…, to jednak duĹĽo bardziej wolÄ™ towarzystwo PanĂłw, poniewaĹĽ:
- jest o czym pogadać, tzn. nie rozmawiamy o ciuchach, kosmetykach itp. bo mnie ten temat strasznie nudzi
- chętniej niż kobiety uprawiają jakieś sporty, a ja uwielbiam sport i trenuję kilka dyscyplin Smile
- mogę jeść i pić piwko do woli i nie słyszę za uszami klekotania, że to ma tyle kalorii, a to tyle - strasznie mnie to drażni, bo mi odbiera apetyt, a jak człowiek głodny to zły Smile
- wielkim plusem jest to, że idą do sklepu w konkretnym celu i to kupują, muszę przyznać że nie bardzo lubię łazić po sklepach, a zazwyczaj zawsze się gdzieś spieszę, więc nie mam na to czasu Confused
- nienawidzę marudzenia, bardzo rzadko mi się zdarza marudzić, a jeżeli już to naprawdę musi być ze mną źle
- nie lubię u niektórych kobiet tego, że wysyłają swojego Chłopaka/Męża do sklepu po rzeczy bardzo osobiste (czyt. tampony itp.), dla mnie tragedia takie zachowanie, no jak można Very Happy
I to by było chyba tyle, jak mi się coś jeszcze przypomni to oczywiście napiszę, a co hehe...
Może założymy taki sam temat, tylko co nas denerwuje w facetach. Czy już może gdzieś jest, a ja ślepa jestem i nie widzę, bo tu całą litanię mogę odśpiewać Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-07-2007 - 15:04
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Piszemy tu takze i o tym. Dawaj. No dawaj. Smile

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 00:25
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 08-09-2005



Status: Offline
@ MAJOR Smile

1) popieram w 1 000% albo i więcej ;P bo ile można kur... gadać o takich rzeczach xD pomijając fakt ,ze to w ogóle jest mało ciekawe -_- już wole słuchać o silnikach, nawet jak ne wiem o co chodzi to brzmi to o wiele ciekawiej i przynajmniej sie troche wiedzy nałykam Wink
2) tu też jak najbardziej Wink ne każdy facet jakiś sport uprawia... no Ok większość teraz siedzi przy kompie Wink ale już łatwiej z facetem pogadać o koszykówce niż z dziewczyną która zacznie o sporotwym chodzeniu po sklepach ;P żeby ne było ,ja czasem też moge pochodzić po sklepach ale ten raz na miesiąc mi starczy w zupełności i ne musze o tym potem przez kolejny miesiąc opowiadać xD
3) taaaaaaaazk to już w ogóle -_- jak jusze moją sis wysłuchiwać jak zaczyna o kaloriach i tym podobnych xD z mało którą dziewczyną w ogóle można na piwo iść... ne przez kalorie ale mało która pije w dużych ilościach ;P a jak juz wypije to cza sie nią zajmować -_- no OK, ne każdy facet ma "twardą" głowę Wink ale tak jakoś z facetami sie fajniej pije xD
4) ta to też... z dziewczynami z Kasumi jak chodze na zakupy to jest OK ale jak np. z moją siostrą i Ona na prawde potrafi pół godziny zastanawiać sie nad jedną bluzką i przy kasie ją oddać i marudzić potem przez kolejny tydzień ,ze jej ne kpiła to mnie po prostu krew zalewa ;P prawdziwa kobieta xD tak czy siak zakupy to trudny temat bez względu na płeć w sumie -_- bo też jedni lubią zaku[y grupowe a inni wolą chodzić na zakupy samemu Smile
5) tu też popieram... kobiety to w tym specjalistki Wink moja sis czasem w tej kwestii mnie naprawdę dobija xD ale tu faceci tez potrafią często ,ze tak powiem rasowo marudzić xD
6) ta, a potem facet i tak kupuje ne to co miał kupić xD nic jak współczuć takiemu ;P

kto szuka ten ne wielbłądzi ;P

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 19:56
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 10-09-2005



Status: Offline
O znowu się temat ożywił Smile :
1) Nie popieram. Ja tam się staram nawiązywać bliższe kontakty z ludźmi, z którymi mogę pogadać (o fantastyce, judo, mandze, historii, itd.) Resztę, niezależnie od płci, omijam z daleka.
2) Uprawiam judo i rozmawiam o nim ze znajomymi z klubu. No, ale jakby mi ktoś zaczął rozprawiać o golfie miniaturowym, to bym się dyskretnie wycofała na z góry upatrzoną pozycję... Wink
3) Uwielbiam jeść w towarzystwie odchudzających się; łatwiej jest wymusić na nich, żeby ci oddali swoje jedzenie Twisted Evil
4) Zakupy; nie lubię, więc znajome mnie nie zabierają, żebym nie marudziła Wink .
5) Podobnie jak w punkcie 1); jak ktoĹ› mnie zalewa jakimĹ› bezsensownym narzekaniem, to omijam z daleka...
6)... Confused No dobra, tu siÄ™ zgodzÄ™...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 20:22
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Impos, prawde mowiac, intryguje mnie to Twoje judo... Nigdy nie sparingowalem z judoka, choc zdarzalo sie z bokserami i z ludzmi od krav mavgi. ;-P Moze kiedyc na jakims konwencie... Hm? Wink Sztuka rzutow kontra sztuka ciosow, to moze byc ciekawe.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 20:52
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Z chęcią, ale za jakiś miesiąc, bo ostatnio rozwaliłam sobie kolano i muszę oddać magisterkę do końca lipca Confused No i oczywiście jeśli nie ważysz więcej niż 80 kg, bo wtedy wynajmę snajpera Wink
Cytat:
Sztuka rzutow kontra sztuka ciosow

Oprócz rzutów jeszcze dźwigni i duszeń... Myślę, że starałabym się szybko przejść do tych elementów Cool
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 21:32
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 07-01-2005



Status: Offline
O, kaman... xD Symboliczne 95 kg, ale z tego zdecydowana wiekszosc to ciezar okularow i kiepskiego poczucia humoru. Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-07-2007 - 02:58
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Tiaaa... miałam już próbkę walk z wyższą kategorią wagową, kiedy pojechałam na zawody tuż po weselu (objadłam się i niestety nie wyrobiłam w swojej kategorii wagowej... cóż moja silna wola poległa w obliczu szarlotki na ciepło z lodami i bitą śmietaną... Confused ) Dobrze rzuca się osoby o podobnej budowie albo początkujących Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-07-2007 - 11:43
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 02-07-2007



Status: Offline
HEHE... zgodzę się z Impos, najlepiej walczy sie w swojej kategorii. Ja jestem troszkę bardziej zahartowana, bo często się zdarza, że w mojej sekcji jest bardzo mało kobiet (jestem sama Confused ), więc najczęściej walki mam z chłopakami, a w mojej kategorii jest niestety tylko drobnica. Jednakże, radzę sobie jakoś, ale za to na zawodach to się wymiata kobitkami pod sufit Wink

To jakaś poważna kontuzja, czy stłuczenie?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-07-2007 - 01:47
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Ja też mam w klubie mało kobiet (ech, czy są jakieś kluby, gdzie jest ich dużo..), więc zdarza mi się powalczyć z facetami... Tylko oni walczą trochę inaczej (więcej siły, mniej refleksu; oczywiście nie licząc "czarnych pasów", ale to nie moja kategoria pod każdym względem Wink ). Czasem na zawodach można się więc niemile zaskoczyć...
A co do kolana, to zerwane więzadło krzyżowe przednie i (ostatnio) pęknięta łąkotka przyśrodkowa... czyli #Mad
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-07-2007 - 08:33
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 02-07-2007



Status: Offline
Niestety nie słyszałam o jakimś klubie z liczną grupą żeńską, a szkoda, taki piękny sport.

Kolanko faktycznie załatwiłaś i to solidnie Sad
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits