Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu: Re: Tsubasa Chronicles  PostWysłany: 30-06-2005 - 10:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Iggi należy się cieszyć, w końcu Nika to inteligentna i oczytana duszyczka !!

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Re: Tsubasa Chronicles  PostWysłany: 30-06-2005 - 13:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Taaa... w tym przypadku to chyba bardziej... "naoglądana"... pasuje...acz nie przeczę żadnemu z wczesniejszych epitetów... Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Re: Tsubasa Chronicles  PostWysłany: 30-06-2005 - 21:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

tylko byś spróbował! Tsubasę oglądam raz na kilka tygodni, bo akcja idzie bardzo wolno i przy oglądaniu tylko po jenym odcinku by mnie trafiło. ostatni był zresztą dość nudny, ale w 11 pojawili się detektywi z Clamp School - słodkie to ich "długie" wydanie

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AdrianOffline
Temat postu: Re: Tsubasa Chronicles  PostWysłany: 16-07-2005 - 01:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 28-06-2005



Status: Offline
Dorwałem ostatnio (czyt. dzisiaj) soundtraki. Chyba rodzinka sie troszq wqrza już :Pkatuje je od kąd tylko znalazły sie u mnie. Utwory są tak sliczne, że nie moge odejś od kompa, bez podłaszania muzyku, żeby non stop ją słyszeć Smile

_________________
Cytat:
-ale wy ciemni ostatnio za duzo przed kompem trzeba od czasu do czasu wyjsc tam tez jest swiat piekny, weosly swiat
-gdzie? za firewallem? "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MaricaOffline
Temat postu: Re: Tsubasa Chronicles  PostWysłany: 16-07-2005 - 01:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 28-06-2005

Skąd: ŁódĹş

Status: Offline
Cytat:
Utwory są tak sliczne, że nie moge odejś od kompa, bez podłaszania muzyku, żeby non stop ją słyszeć

Przegraj sobie na odtwarzać MP3 i noś go przy sobie..Razz
A co do serii, z początku widząc zapowiedź myślałam że spaprali robote z tymi postaciami, ale po obejrzeniu paru odcinków, zmianiam zdanie. (choć niewątpliwie wole mange Pray żeby wydali w Polsce)

_________________


 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Re: Tsubasa Chronicles  PostWysłany: 16-07-2005 - 02:18
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jeśli może być po angielsku to możesz sobie kupić 4 pierwsze tomy w American Book Store po 35 zł - miałam w ręku

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Re: Tsubasa Chronicles  PostWysłany: 13-09-2005 - 22:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

czy tylko ja mam wrażenie, że Fey i Kurogane mają się ku sobie? bardzo przypominają parkę Toya - Yukito

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LunasOffline
Temat postu: Tsubasa Chronicles  PostWysłany: 18-12-2006 - 09:32
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-09-2006



Status: Offline
Anime milutke. Tylko ta muzyka.
Bardz dobra ale podawana ilosciach mocno przesadznych.
I moze to moje wrazenie ale w "hack sign" byla niemal identyczna.

_________________
0x5 0xA 0xF
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sakura_89Offline
Temat postu: Tsubasa Chronicles  PostWysłany: 19-12-2006 - 23:22
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006



Status: Offline
aAnime nawet nizłe, coś tam w sobie ma (chodzi mi o to, że siedzę i oglądam, mimo iż jest nudnawe)Very Happy Fajny pomysł na serię, szkoda, że tak ją "rozciągnęli"

_________________
"Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamalOffline
Temat postu: Tsubasa Chronicles  PostWysłany: 22-12-2006 - 02:39
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 08-10-2006

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Dość dobrze to ujęłaś Sakura, momentami bywa monotonne, ale mimo to trzyma widza przed monitorem Very Happy Może dlatego, że posiada w sobie pewną magię tajemniczości oraz pozwala nam ujrzeć wiele różnych światów, w ktorych podróżnicy nabywają wiele bardzo ciekawych mocy (choć nie zawsze, bo Syaoran potrafi się wykazać w walce nawet bez dodatkowych mocy jak tylko jego własna siła, i tak wydająca się nadnaturalną jak na "chłopaszka" w jego wieku Wink).
Muzyczka jest nastrojowa i przyjemna, może czasem zbyt łagodna Wink. Ciekaw jestem, czy po zakończonej 2 serii tego anime ujrzymy serię 3-cią? Z chęcią bym sobie obejrzał dalszą część ich podróży, gdyż nie została ona zakończona, a w dodatku nie wiadomo nawet na jakim etapie zbierania "Piór Sakury" się znajdują Wink

_________________

~15.02.2007~ - data, na którą wielu czekało... -> Naruto: Shippuuden!!!
しのび
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zynkiel
Temat postu: Tsubasa Chronicles  PostWysłany: 07-04-2007 - 16:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 28-03-2007



Zabrałem sie za tą serie jakis czas temu . . skonczyłem na 20-którymś odcinku i szczeże musze powiedzieć że i tak cudem dotrwałem aż tak daleko , zaczynało sie ładnie, pięknie i przyjemnie ,chłopaki zwiedzają sobie obce światy ,zbierają wspomnienia , troche tajemniczosci, lekki romansik... ale pózniej seria staje sie tak nudna że od samego patrzenia na opening chce sie wymiotować , jak dla mnie niesamowicie zmarnowany potęciał i strata czasu na wiare w to że z kolejnym epem bedzie lepiej . . . Jest wiele seri o podróżach miedzy równoległymi światami , wole marnować czas na coś innego.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 14-07-2007 - 17:57
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Anime nie należy przerywać w trakcie oglądania a jak ktoś tak pisze to po prostu brak mi słów.
Anime faktycznie nieudane. Pierwszy sezon lepszy niż drugi lecz muzyka i piosenki najmocniejszym elementem anime. Najbardziej denerwowało mnie to przeciąganie fabuły. Nie spotkałem jeszcze anime gdzie przy tylu odcinkach fabuła praktycznie stoi w miejscu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits