Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
LunasOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-07-2007 - 15:21
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-09-2006



Status: Offline
Wlasciewie z tych twoich nazwisk to tylko Chopin jest wzglednie pewny.
Sklodowska-Curie to jest polką chyba tylko w polsce. w swiecie znana jest jedynie z nazwiska męża.
Byl tez taka australijska komedia "młody Einstein" Maria cCurie tez byla jako francuska arystokratka. Niby nic a jednak coś.

"Z Mikeuszem tak już jest, że jak się uprze, że jesteś mężczyzną, to choćbyś była kobietą i nawet dziecko urodziła, to on ci udowodni że wedle prawa jesteś mężczyzną, a w ogóle to jesteś głupim, egoistycznym hipokrytą."

hmmm
Sprawdzilas empirycznie?
:>

_________________
0x5 0xA 0xF
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-07-2007 - 16:14
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Lunas chce chyba znalezc strzale w oku... Wink Albo raczej kolczan...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 23-07-2007 - 23:04
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Zastanawiam się skąd się u Ciebie bierze takie podejście do spraw Mike - bo to chyba coś więcej niż zboczenie zawodowe.. A podejście to widzę jako uparte znajdywanie się po drugiej stronie KAŻDEJ prawdy. Nawet jeśli masz rację, to zupełnie nie biorąc pod uwagę odczuć ludzi w około Ciebie potrafisz strasznie wkurzać, na tyle bardzo że stwierdzam, iż jest to pewien rodzaj złośliwości, do tego wyjątkowo perfidnej.
Chcę Ci tylko powiedzieć, że wcale nie udowadniasz w ten sposób wyższości Swojej inteligencji. Czy czegokolwiek.

A co do całej dyskusji, to myślę że to nie jest sprawa strachu przed jakimiś represjami na ludziach grających/słuchających metalu, a raczej strachu przed głupotą, którą jawnie ma zamiar ogłosić osoba publiczna, czyli obdarzona jakimśtam (coraz mniejszym w pewnych grupach, a niezmiennym być może w innych..). Strach przed efektami rozprzestrzeniania bzdur. To nie jest jakaś gazeta pokroju "Fakt", to instytucja publiczna, która powinna (tak jak niestety wszystkie inne) świecić przykładem..

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-07-2007 - 00:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Tak sobie czytam i

Nic nie może być w połowie tajne, bo jeżeli coś wychodzi na jaw i jest publikowane to raczej tajnym nie jest... a raczej tajnym BYŁO. Poza tym jeżeli coś ma być tajne to na kij to robią?? Skąd ludzie który zaproszą danego wykonawce będą wiedzieli że on jest na liście?? Komercja i tak swoje zrobi i jeżeli ktoś dojdzie do wniosku że zarobi na tym kase to myślicie że jakaś lista go powstrzyma?? Poza tym jeżeli ja chciałbym zorganizować koncert u siebie powiedzmy w knajpie i chciałbym zaprosić "satanistyczną grupę" to kto może mi zabronić jeżeli to leci u mnie na moim prywatnym terenie??

Co do Kopernika, Mickiewicza to powiem tylko że "Vader" to naprawdę "polsko" brzmi... przypomniało mi sie jak kiedyś był wywiad z wokalistą "Metalliki" i padło pytanie "co sądzą o polskim metalu, o takim Vaderze?" na to on tylko odparł "to Vader jest z Polski?? Chłopaki świetnie grają, ale nie wiedziałem że są z Polski"

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-07-2007 - 00:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
...i to by bylo na tyle, jesli idzie o kariere Vadera jako wizytowki Polski... xD Magnus zarabiscie spuentowal cala debate.

Losiul, moj ulubiony psychoanalityku, o co Ci chodzi? Wink Nie walcze o rzeczy, o ktore nie wierze. Poza tym nie dramatyzujmy, w ciagu ostatnich paru miesiecy byly tylko dwa zwarcia: Irak i teraz lista Nowaka. Nie pisz wiec, please, ze "staje po drugiej stronie kazdej prawdy". Wink Nie pisz tez, ze nie biore pod uwage ludzi - nie biore pod uwage NIEKTORYCH ludzi. To nie to samo. Smile

To prawda: jestem zlosliwy, perfidny, wkurzam i nie udowadniam tym swej inteligencji. Smile Dobrze mowi, nalac mu! Wink Powod: nie startuje w plebiscycie na najpopularniejszego Kasumianina. Nie ubiegam sie o niczyja sympatie. ;-P Nie bede wazelinowal tylko po to, by czuc sie lubiany.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-07-2007 - 12:57
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Jest na to tylko jedna rada; trzeba założyć osobny temat typu "Kto mnie wkurza i dlaczego jest to Mike" Twisted Evil
Co do współczesnej wizytówki Polski, to trudno by było znaleźć coś pozytywnego... Lista Nowaka pasuje do pewnego wyobrażenia, jakie w tej chwili powstało o Polsce (nieważne prawdziwego czy nie).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-07-2007 - 14:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Taa, Lista Nowaka niedługo będzie tak znaną wizytówką IVRP jak homotubisie, premier bez konta i żałoba narodowa co kwartał.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-07-2007 - 21:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Jakiej IVRP?? jak tak sobie będziemy nazywać to niedługo do tysiąca dojdziemy...

Swoją drogą zamiast tak manifestować to olejcie głąbów i niech sobie wymyślają rzeczy... puki to nie wchodzi w życie tylko jest na piśmie to niech sobie będzie..

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-07-2007 - 10:29
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Totez wlasnie, totez wlasnie...

A numeracja kolejnych Republik odbywa sie wg nowych konstytucji. Innymi slowy, IV RP bedzie wtedy, gdy zmieni sie konstytucja - a na razie sie nie zmienila. Nadal jest wiec III RP. Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Izumi-himeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-07-2007 - 23:46
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 20-02-2007



Status: Offline
@Lunas - przemilczę twoją uwagę, ale na twoim miejscu zaczęłabym się oglądać za siebie... Twisted Evil

@Magnus - pewnego dnia może się okazać, że nie będziesz mógł nie tylko zaprosić do swojej knajpy kogo tylko chcesz, ale nie będziesz mógł pograć sobie na wii, bo to narzędzie demoralizujące i siejące zło.

@Mike & Magnus - ignorancja do niczego dobrego nie prowadzi. jeśli będziemy olewali każdy tego typu pomysł, wkrótce hasło "Polska krajem absurdów" straci komiczny wydźwięk...

_________________
Jelito!

Bo wszystko, co żyje ma w środku jakąś kiszkę
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-07-2007 - 10:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Jeżeli mamy reagować na każdy pomysł to nie było by czasu na własne życie... pomysł nikomu nic złego nie zrobi, chyba że wejdzie on czynnie w życie a owa lista już jakiś czas temu była omawiana i jakoś nie widze by "działała"

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 29-07-2007 - 22:44
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Magni: jeśli nie chcesz to się nie zajmuj.. Robią to już inni, ty sam na pewno zajmujesz się jakąś sprawą, którą my się nie interesujemy.. Ale to nie znaczy że wszyscy muszą postępować tak jak ty ; )

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-07-2007 - 23:35
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
nigdy nie twierdziłem że każdy ma postępować tak jak ja mówie... mówie tylko że od słów do czynów jest baaaardzo długa droga i światem niestety rządzą pieniądze czy tego chcemy czy nie... więc do czasu gdy o czymś się mówi a a słowa pozostają słowami lepiej nie zawracać sobie tym głowy bo w życiu jest więcej ważniejszych rzeczy...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-07-2007 - 09:35
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
sek w tym ze nie wiadomo jednej rzeczy: co by bylo gdybysmy nie zrobili tej petycji? Moze Nowak sie przestraszyl ze rzeczywiscie moze miec to konsekwencje prawne...
moze tez nigdy ta lista nie miala powstac, moze juz dziala tylko o tym nie wiemy...
roznie to moze byc. jednak wolelismy dzialac niz przygladac sie biernie co zrobi Nowak...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits