Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2007 - 08:08
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 20-03-2004

Sk±d: spod 69

Status: Offline
wcale nieglupie, nie ma to jak walkowac 50 raz to samo, takie nasze zboczenie Very Happy

ja sie wylaczam chwilowo
musze wreszcie troche chate ogarnÄ…c Very Happy

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2007 - 09:52
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Bracia Tsujikaze i ich banda z Vagabonda. Chociaż wszyscy dostali baty od jednego Takezo(dwa razy przychodzili najpierw Tenma, potem braciszek i dostawali baty wszyscy na raz), zdaje się, że przez całe życie nieźle nabroili.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-07-2007 - 10:59
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 02-07-2007



Status: Offline
Trzeba odnowić temat, bo coś zastygł Smile

Może to dziwnie zabrzmi, ale uważam, że czarne charaktery w każdym anime, mandze, czy tez zwykłym filmie są o wiele bardziej ciekawe od tych dobrych. Mają bardziej skomplikowany świat wewnętrzny, bo przeważnie przeżywają jakieś rozterki, dążą do wyznaczonego celu nawet po trupach, co prawda tak to wszystko jest ułożone, że zazwyczaj ktoś im w ostatecznej rozgrywce przeszkodzi, ale zauważcie tą determinację, pomysłowość. Poza tym, nie wiem, czy tylko to się sprawdza w moim przypadku, czy inne forumowiczki mnie poprą, ale wydaje mi się że złe charaktery (w życiu realnym "niegrzeczni chłopcy" Wink ) mają jakąś siłę przyciągającą, być może między innymi dzięki temu, że są zazwyczaj otoczeni jakąś tajemnicą, a chyba wszyscy lubimy poznawać i odkrywać sekrety Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-07-2007 - 01:46
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Cytat:
Może to dziwnie zabrzmi, ale uważam, że czarne charaktery w każdym anime, mandze, czy tez zwykłym filmie są o wiele bardziej ciekawe od tych dobrych

Nie generalizowałabym aż tak bardzo... W seriach dla młodszej widowni (czyli z większą dawką moralizowania) rzeczywiście tylko czarne charaktery stać na jakieś przebłyski oryginalności, ale już w tych "poważniejszych" sytuacja nie jest aż tak prosta... Np. (na podstawie ostatnio oglądanych serii):
1) Death Note; L był dużo popularniejszy niż Light, chociaż reprezentował tych dobrych...
2) Darker than Black (z tego, co na razie widziałam); pomniejsi źli są ciekawym, ale krótkotrwałym zjawiskiem, a ci główni się jeszcze nie ujawnili...
3) Claymore; w wielkim stadzie bohaterów pozytywnych i neutralnych źli nie wyróżniają się specjalnie. Tylko 2 udało się zaprezentować jakieś bardziej skomplikowane cechy charakteru ( z czego do gustu przypadło mi tylko 1 Wink )
Cytat:
wydaje mi się że złe charaktery (w życiu realnym "niegrzeczni chłopcy" ) mają jakąś siłę przyciągającą, być może między innymi dzięki temu, że są zazwyczaj otoczeni jakąś tajemnicą, a chyba wszyscy lubimy poznawać i odkrywać sekrety

Przyjemnie czyta się o mężczyznach z problemami, ale w życiu codziennym raczej unikam "popaprańców" Wink Owszem, oni mogą z początku przyciągać, ale nie sprawdzają się na dłuższą metę...
Poza tym myślę, że większość dziewczyn opisując swój ideał mężczyzny wybrałaby raczej coś w stylu sztampowego głównego bohatera, niż interesującego ale niebezpiecznego czarnego charakteru...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-07-2007 - 08:47
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 02-07-2007



Status: Offline
Hmmmm... no cóż, ja oczywiście wypowiadam się tylko i wyłącznie w swoim własnym imieniu i muszę przyznać, że nie bardzo pociągają mnie tacy grzeczni, dobrze ułożeni panowie Very Happy dlatego też, jak oglądam jakieś anime, czy czytam mangę zawsze w pierwszej kolejności zwracam uwagę na tego "złego" bohatera.
A wracając jeszcze do kwestii "niegrzecznych chłopców" to oczywiście nie miałam na myśli kompletnych "popaprańców" Very Happy , uważam że we wszystkim jest umiar, a trochę szaleństwa może zdecydowanie urozmaicić życie Very Happy Polecam wszystkim, aby zaszaleli na tych wakacjach Laughing
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YamanekoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2007 - 23:02
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 14-09-2005

Sk±d: ToruĹ„

Status: Offline
I znowu wpadając jak diabełek z pudełka w naszpikowaną śliskimi słowami debatę - czy ktoś jeszcze pamięta El Hazard - Masahiko (Masahiro?) Jinnai - to dopiero zły charakter - Hubba Hubba Zoot Zoot!

_________________
Nie bierz ĹĽycia zbyt powaĹĽnie, i tak nie wyjdziesz z niego ĹĽywy.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2007 - 00:53
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 10-09-2005



Status: Offline
A nie było mu czasem Katsuhiko? W sumie wszyscy wołali na niego Jinnai, więc dokładnie nie pamiętam Wink
W sumie ciekawa była z niego postać, ale chyba wolałam pana od WFu Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YamanekoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-08-2007 - 17:57
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 14-09-2005

Sk±d: ToruĹ„

Status: Offline
faktycznie - Katsuhiko; pisałem z pamięci, która jak widać szwankuje ...

_________________
Nie bierz ĹĽycia zbyt powaĹĽnie, i tak nie wyjdziesz z niego ĹĽywy.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits