Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
szpanerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-01-2006 - 09:39
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-12-2005



Status: Offline
hmmm jak mozna preferowac kaede ktora nie zrobiłą nic aby byc z rinem! (sama se powiedziałą ze tak jak jest jest dobrze wiec rin nie zwacał na niego uwagi wiec nic dziwnego ze z nia nie skonczył) oczywiscie sama Kaede jest fajna postacia (szczegolnie MAD KAEDE) ale jesli chodzi o wojne o rina to nie miała szans) a ASA-sempai jest postacia humorystyczna i energiczną (i moze rin takie lubi) i pokazywała ze lubi rina w bardzo specyficzny sposób (ALE PRZYNAJMNIEJ BYŁO TO WIDAC). Dlatego tez Nerine nie miała szans bo była zbyt spokojna... jedyna konkurencja asy była sia a raczej jej alter-ego ale ono pojawiło sie zapozno i rin mogl sie normalnie przestraszyc (nie jej zachowania ale raczej samej zmiany) i dlatego została wybrana ASA! ASA rules bo jak juz mowiłem jest energiczna i z humorem a w głebi jest delikatna i miła...

co do suzuki to racja... to anime nie ma nic do zaoferowania... ma strasznie nie ciekawe postacie ( w sumie to najciekawsza jest dla mnie własnie suzuka bo ma to dziwne zachowanie...) dotego przez cały serial czekałem az ten głupi Yamato zrobi cos wreszcie dobrze ale niestety sie nie doczekałem...

_________________

Currently Watching: GPX Future Cyber Formula, Love Hina, Speed Grapher, Comic Party, Mahou Sensei Negima, My Hime and lots of ongoing ones...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 10:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Czyżby Suzuka 2? Buddo uchroń!!!

Najfajniejsze było w ostatnim odcinku, podziękowania od grupy- dzieki, że byliscie z namim wprawdzie anime sie skończyło, ale my ciągle mamy grę hentai Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 11:34
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Asa, oczywiście, była numerem 1, jednak żałowałem nieco Kaede wplątaną w przeszłość, szamoczącą się pomiędzy miłością, a poczuciem winy. Dobrze się stało, że była z nią Rim-chan. Przy czym wyprowadzenie się Rina było jedynym wyjściem na przecięcie tej pokopanej sytuacji. Nawet, gdyby Rin nie kochał Asy, to i tak najlepiej byłoby, gdyby się wyprowadził, natomiast ewentualne uczucie pomiędzy nim, a Kaede dopiero by się narodziło praktycznie od nowa. Natomiast po Asie moją drugą ulubienicą jest właśnie Nerine. Spokojna? Nie miała szans? Możliwe, jednak Nerine ma swój charakter. Przypomina księżniczkę, która cokolwiek by robiła, nawet omlety, zawsze robi to jak księżniczka. Może i prawdą jest, ze takie dziewczyny bardziej się podziwia, niż lubi, czy kocha, jednak uważam, ze, oprócz Asy, właśnie Nerine mogłaby być naprawdę dobrą żoną i partnerką życiową dla Rina. Porównując z Sią Nerine ma jeszcze jedna zaletę: wybierając ją Rin miałby normalniejszego teścia. Według mnie, Sia, jakoś zachowywała się nieco dziecinnie, zwłaszcza porównując z Nerine.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 30-08-2007 - 20:54
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Ogólnie podsumowując to jedno z najlepszych anime jakie powstało. Co prawda nie było tam jakiegoś ważnego głównego wątku ale nie był potrzebny w tym anime. Mnie tylko rozśmieszyła ta prostacka recenzja na Tanuki. Dobrze że nie czytam przed obejrzeniem bo bym sobie popsuł nastrój. Więc jak widać są również wspaniałe anime w stylu chłopak i kilka dziewczyn. Chociaż na początku ten facet wydawał się fajniejszy ale potem ten przesadny wstyd i dziwaczne zachowania trochę popsuły moją opinię o nim. Choćby to że wstydził się na początku mówić Asa-san zamiast Asa senpai mimo że była jego dziewczyną.
Co do Kaede to wyglądało jakby ona go najbardziej kochała więc szkoda że wybrał Asę. Lecz to jest tak że wszystkie były jednakowo sympatyczne więc to obojętnie którą by wybrał i tak by było dobrze. A gierka całkiem fajna. Przeglądałem te piękne CG i jest tam scenek a scenek.
Z hentai zrobili ecchi ale wyszło to im bardzo dobrze. Już dawno nie oglądałem anime z taką dużą dawką dobrego ecchi.
Oceniam to jako 8/10 bo mógł lepiej wybrać.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-08-2007 - 21:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
I tak serce mi przyśpiesza na widok Primulki- była taka słodziutka Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-08-2007 - 21:41
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
jedyne co mi sie w tym anime podobalo to sceny terroru mlodej Kaede:P
np:spuszczenie otwieranego noza itd. ;3
reszta jak zwykle...normalna haremowka:P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-08-2007 - 23:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Dla mne to było okropne, że dziecko może być zdolne do czegoś takiego.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2007 - 09:35
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Chyba naprawdę nie może być zdolne do czegoś takiego(tym bardziej dziewczynka). Lecz w grze w jednym zakończeń to Primulę również wybrał.
Tak przynajmniej wygląda na CG.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2007 - 12:43
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
przypominam ze to ''anime' i jak w anime sa ludzie strzelajacy kulami z palcow to moga tez byc takie dziewczynki:P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2007 - 14:53
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Nie rozumiesz. Tu chodziło o prawdopodobieństwo takiego zachowanie w prawdziwym świecie. I raczej to prawdopodobieństwo jest małe nawet jeśli wydarzyły by się takie rzeczy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2007 - 16:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
W samej rzeczy. No ale twórcy być może doszli do wniosku, że taki akcent bardziej "uwiarygodni" postać Kaede. Dla mnie osobiście, to był mocnijszy wątek w tej serii.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2007 - 18:57
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Mnie ciekawi na ile jest realistyczne zachowanie głównego bohatera.
Bo jak widzę takie sceny że on się wstydził mówić do Asy Asa-san zamiast Asa-senpai mimo tego że była jego dziewczyną to nie wiem co o takim czymś myśleć. Jak chwilami wyolbrzymiają niektóre zachowania to niedobrze się od tego robi. I te różne chore powody do nierobienia różnych rzeczy. Na przykład że Asa mimo że mogła umrzeć nie chciała użyć magii. Nie wiem może jakie jest myślenie Japończyków ale chyba nie takie jakie pokazują w anime.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EzhOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-09-2007 - 12:08
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-03-2005



Status: Offline
pawel_322 napisał/a:
Chyba naprawdę nie może być zdolne do czegoś takiego(tym bardziej dziewczynka). Lecz w grze w jednym zakończeń to Primulę również wybrał.
Tak przynajmniej wygląda na CG.


Chyba sobie nie zdajesz zupełnie sprawy do czego potrafią być zdolne małe dziewczynki Smile Rin niech się cieszy, że nie oberwał gorącym żelazkiem czy czymś w tym stylu Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-09-2007 - 16:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Autopsja? Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EzhOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2007 - 11:50
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-03-2005



Status: Offline
Wiesz... nie pamiętam Razz Tak to bywa jak sie ma starszą i młodszą Wink

_________________
ACL = AnimeChickLover or Anti-Christ Loli Mr. Green
GIRL = Guy In Real Life
Get used to it.
It is the rules of teh internetz:
1. Guys are guys.
2. Girls are guys.
3. Little girls are FBI agents.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits