Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
ConRedOffline
14 Temat postu: Bishujo Game/Dating Sim/Visual Novel  PostWysłany: 14-09-2007 - 20:10
Czytelnik
Czytelnik


Doł±czył/a: 06-01-2006

Sk±d: Trzeci karton od lewej

Status: Offline
Jak na forum o Manga/Anime to coś nie widze w dziale GRY trzonu japońskich gier czyli wszelakiej maści Dating Simów Noveli itp. Może ktoś się podzieli jakimś dobrym tytułem (oczywiście w języku english lub polskim).
I nie mam namyśli tu totalnych hentai w której gracz wciela sie w właściciela domu w którym biegają pokojówki, ale jakieś gry które mają dobrą fabułe i można się "zbratać" z postaciami. Jak ktoś nie wie o co mi chodzi to przytocze przykład gry:

"Ever17 Out of infinity" które jak na razie jest moim ulubionym tytułem, po krótce opowiada ona o 7 osobach uwięzionych w podwodnym parku rozrywki,mają tylko kilka dni na to żeby sie wydostać a na dodatek w poblizu grasuje śmiercionośny wirus, Erotyki jest tam zero(nie mówie jednak że panny są brzydkie) a od groma tajemnicy grozy romansu i przedewszystkim fabuły ze
LOST przy tym więdnie(m.in jedna osoba z grupy cierpi na amnezje i nie wie jak ma na imie wiec reszta nazywa go Kid)

Samo intro mĂłwi za siebie,
http://www.youtube.com/watch?v=5uz3yQmPsrY
Każda postac sie odzywa(oczywiscie pinknym japonskim) więc nie czujesz sie jakbys czytał nudną książke(apropo to gra w stylu wybierz odpowiedz/droge)Postacie do wyboru są dwie i każdy z nich ma 2 dobre i złe zakończenia, po odblokowaniu wszystkich dobrych zakończeń udostępnia sie nam"true path" czyli kampania która rozwiazuje wszystkie zagadki. Polecam gre bardzo, mogę się założyć że emocje w was wzbudzi i nie raz posmiejecie i popłaczecie(i to nawet twardziele). Gierka krązy na necie w wersji angielskiej i japońskiej.

Z sim date mogę również wymienić gry takie jak "Piece of wonder"
(z elementami rpg) oraz Xchange3(erotyczny Sim date nawet ciekawy, około 5-6 dobrych zakończeń 4 złe i kilka normalnych, gra o męzczyznie który odkrywa swoja żenską strone-czyt. przez przypadek zmienia sie w kobiete,tylko dla dorosłych ;P)
Mam nadzieje ĹĽe teĹĽ coĹ› polecicie ciekawego
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits