Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
issOffline
Temat postu: KÄ…cik rzeźnika, czyli gdzie sÄ… moje posty  PostWys³any: 30-04-2007 - 11:59
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-02-2004



Status: Offline
Jakie macie buty i z czego? -- Dwie, z czego jedną w magazynie. Czyli wydzielony topic o butach (było w Wadach u mężczyzn (albo kobiet)).
O ekologii, rachunkach i życiu na koszt rodziców -- Było w Wadach u kobiet i jest wiadomo o czym.
Czekolada -- była w Marudzeniu

A wydawało mi się, że więcej pociąłem. W każdym razie prawie wszystko jest i nic nie znikło (poza kilkoma niewygodnymi wypowiedziami ;)

Nie wiem czy będzie mi się zawsze chciało takie raporty robić, więc trenujcie spostrzegawczość.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu: KÄ…cik rzeźnika, czyli gdzie sÄ… moje posty  PostWys³any: 06-07-2007 - 12:40
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-02-2004



Status: Offline
Cośtam pociąłem. Niewiele, ale zawsze. Z avatarków geje polecieli do śmietnika, a z wad kobiet wady facetów przeniosły się do wad facetów, czyli tam, gdzie być powinny.
W topiku Co lubimy w dziewczynach okazało się, że niektórzy preferują ścieżki pod latarnią, więc mogą ich poszukać w śmietniku. Pamiętajcie jedanak, że śmietniki są opróżniane średnio raz w tygodniu.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWys³any: 03-10-2007 - 21:48
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 10-09-2005



Status: Offline
Mam nadzieję, że piszę to w odpowiednim temacie...
Zastanawiam się, czy coś się stało z postami tuż sprzed przeprowadzki.
Dokładanką się nie przejmuję, na Claymora też mogę ponarzekać jeszcze raz, ale Mike`i wzięli moją rozmowę z diabł... znaczy się diabli wzięli moją rozmowę z Mikiem o supermarketach z tematu "Unieważniamy swoje głosy", a nie chce mi się znowu pisać tego samego...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-10-2007 - 18:39
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Kiedyś musiałem poprosić o backup bazy i wypadło na piątek. Zapomniałem wyłączyć strony w sobotę, dlatego część postów wcięło. Przepraszam
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-10-2007 - 21:38
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 10-09-2005



Status: Offline
Uff, a już się bałam, że moje posty wycięto za offtopowanie.... Wink
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits