Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2008 - 11:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Bylem wczoraj w kinie na "Krolestwie" - naprawde fajny film! Polecam. Smile

W ogole to ostatnio jest sporo nowych, fajnych, myslacych filmow, ktore wpuszczaja swieze powietrze do kin. A ciag ten zaczal sie od "Transfera" - filmu naprawde dobrze zrobionego.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-02-2008 - 08:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
No to ja byłem na "Jumper", a "The kingdom" obejrzane swoją drogą, obydwa filmy bardzo przypadły mi do gustu i popieram Małgosię, któa twierdzi, że ostatnio dobre filmy wychodzą.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-02-2008 - 11:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
"Jumper" to dopiero początek moim zdaniem... jestem pewna ,ze na 100% wyjdzie druga część a i się ne zdziwię jak będzie trzecia Wink Film sam w sobie ciekawy (:
"Asterix" jest super Very Happy Bardzo zabawny moim zdaniem, polecam ^_-
Za to rozczarowałam się "Alwinem i wiewiórkami", średnie, raczej się wynudziłam...
"Zaczarowana" była super Very Happy Polecam serdecznie tym co lubią komedie a szczególnie te romantyczne xD Dodam ,ze ma w miarę zaskakujące zaskoczenie ;3
"Projekt: monster" był w sumie nawet i ciekawy, wykonanie oryginalne i zakończenie dobre Smile Film trochę a nawet bardzo przewidywalny ale mimo to po przemyśleniu warty pooglądania Smile Szczególnie te "subtelne" sceny z reklamą marki Nokia xD film przewidywalny ale mimo wszystko byłam zaskoczona ,ze skończył się tak jak miałam nadzieję ,ze się skończy X_x

A tak w ogóle to powinien być jeden topic ogólno-filmowy w którym by się pisało o wszelkich filmach bo tu to trochę mi mało pasuje ;p
Wiem ,ze są osobne tematy do poszczególnych filmów ale jeden taki ogólny były by w sumie mile widziany moim zdaniem [;
Dla tego też jeżeli admini podzielają moje zdanie to poproszę o stworzenie takowego i przeniesienie do niego postów Smile

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-02-2008 - 11:15
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Projekt: Monster (Dzizas, kto tlumaczy te tytuly teraz, chyba jakis komputer im losowo generuje jakies zlepki slow... -_-") byl nie az taki zly, ale byl oczywistym plagiatem Obcego i amerykanskiej Godzilli. Wszystkie motywy byly albo zerzniete wprost (male potworki i wielka krolowa-matka, potwor demolujacy miasto, scigajace go wojsko - swoja droga, gdzie byla wtedy kapral Vasquez?! xD) albo posrednio inspirowane (potworki scigajace ludzi przez ciemne tunele - Obcy 2 i 3 jak w pysk strzelil).

Co ciekawe, film czerpal tez, IMO, z ostatnich filmow o zombie. Zauwazyliscie, ze kontakt z krwia powodowal smiertelna infekcje? Wyludnione miasto - kopia z "28 dni pozniej" i z "I am Legend".

A pomysl z tym, ze polowa filmu to film niby krecony przez bohatera to "Blair witch project".

Tak wiec ogladalo sie nawet fajnie, ale to zwykly pastiz, a scenarzysta i rezyster to "ksero-boys".

Aha, i obsada byla taka sobie.

Cartman! Gdzie jest Cartman! Zadam, by zabral glos w tej sprawie, nikt sie na tym nie zna tak jak on! ><!

PS. Next on the list izzzzzz: "Poleje sie krew". Wyglada na naprawde ciekawy film! Smile Ktos juz moze widzial?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LunasOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-02-2008 - 12:10
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-09-2006



Status: Offline
Jumper, tak po krótce, młody chłopak, z rozbitej rodziny, odkrywa w sobie zdolność teleportacji. Dowiaduje się o tym w sytuacji zagrożenia życia. Korzysta z okazji jaka wpadła mu w ręce i postanawia odbić się od dna, zdobyć pieniądze, zaliczać laski... . Sielanka nie trwa jednak długo bo nie wszystkim podobają się ponadprzeciętne zdolności młodego bohatera. Jak można się domyślić wywiąże się niesamowita, obfitująca w efekty specjalne (oj, ci którzy widzieli trailer mogą się zawieść) walka, której stawką będzie szkolna miłość wspomnianego Jumpera.
Fabuła w tym filmie jest naprawdę koszmarna i potraktowana powierzchownie. Twórcy nie zagłębiają się w ani jeden wątek! Ani rozstanie z matką, ani sojusz z Griffinem, ani walka z Rolandem. Wszystko liźnięte. Och, ale może jest to spowodowane tym, że film trwa 88 minut!
Dialogi też kiepskie, żaden nie został mi w pamięci po wyjściu z kina.

Może zrobimy jakiś topik filmowy bo coraz wiecej recenzji sie zbiera.

_________________
0x5 0xA 0xF
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-02-2008 - 13:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Mnie project monster przypominał troche The Blair witch project

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-02-2008 - 10:15
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
No przeciez mowie.

Anyway. Smile Wajda oskara nie dostal, i bardzo bym sie zdziwil, gdyby bylo inaczej. katyn to nudny, ciezki, hermetyczny film bez zwartego watku, to zbior luznych skeczy, niezrozumialych nawet dla wielu Polakow, a co dopiero dla cudzoziemcow.

Wsrod nominowanych w kategorii najlepszy film byla tez "Pokuta" - widzial ktos? Film ciezki, problematyczny i krecony w bardzo specyficzny sposob. Nie dla kazdego odbiorcy, w tymraczej dla kobiet, niz facetow.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 25-02-2008 - 10:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



Bylśmy wczoraj na "Wojnie Charliego Wilsona"
Całkiem dobry film, polecam Smile
Tym, co ja liczę na plus, jest zrozumiała fabuła nawet dla kogoś, kto nie za bardzo zna się zarówno na polityce, jak i historii.
Dużo zabawnych scen i niezapomnianych kwestii sprawiło, że ja sobie ten film jeszcze nie raz przypomnę Wink
Poza tym- znakomita obsada (Tom Hanks, Julia Roberts, Amy Adams [ta od "Zaczarowanej"], Philip Seymour Hoffman) robi swoje.
Ekhm... w recenzjach dobra nie jestem, więc po więcej szczegółów odsyłam do Googla Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-02-2008 - 11:11
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Bylismy razem, i ja tez serdecznie polecam. Szczegolnie przeslanie koncowe jest ciekawe. Jesli ktos nie chce papki ani filmu przesadnie wymagajacego myslenia to warto sie wybrac.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-03-2008 - 20:40
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Obejrzalem "Infiltracje" (iles tam oskarow w zeszlym roku), i mowie Wam - niezly film. A Leonardo diCaprio gra w nim lepiej niz Matt Damon, co mowie z zalem, bo Matta lubie, a diCaprio tak sobie. Z drugiej strony, Vera Farmiga gra tak, ze moj but lepiej by zagral. Mialby co najmniej zywsza mimike.

Polecam.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2008 - 17:03
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



Polecam dwa kolejne filmy:

"Nie kłam, kochanie"- film z serii opowieści miłosnych. Jeżeli macie ochotę zobaczyć całkiem przyjemną kinówkę o takiej tematyce, to serdecznie polecam. Szczególnie zakochanym Wink

"Juno"- film o 16- letniej dziewczynie, zmagającej się z problemami, które dotknęły ją nieco zbyt wcześnie. Osobiście uważam tą produkcję za wartą obejrzenia. Żadnych przesłodzonych scen miłosnych, same problemy, które mają duże prawdopodobieństwo wystąpienia w prawdziwym życiu i osobowość głównej bohaterki sprawiły, że na prawdę miło wspominam ten wypad do kina Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LunasOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2008 - 21:21
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-09-2006



Status: Offline
"asteriks na olimpiadzie" - Jakośc filmów o asteriksie ma chyba wygląd jakiejs sinusoidy, najpierw słaby, potem świedtny a teraz dno. W każdym razie odradzam.

_________________
0x5 0xA 0xF
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2008 - 22:32
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
"Juno" - ciekawe Wink Widziałam jakieś 2 miesiące temu ;P Polecam tym co lubią spokojne hm życiowe filmy z odrobiną optymizmu.

"Mr.Brooks" - ne wiem kiedy to w kinach było ale ja to ostatnio oglądałam i powiem ,ze film wymiata [; Ne jest to komedia aczkolwiek czasem zabawne moim zdaniem p; Dość zakręcone, tu kogoś zamordują, tam koleś gada z facetem którego tak naprawdę ne ma ;P To chyba sensacyjny film jest p; I soundtrack jest boski *_* szczególnie 2ga piosenka (w filmie leci jako ostatnia z tego co pamiętam).

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-04-2008 - 10:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
"8 czesci prawdy" - zarabisty film! Naprawde oczekiwalem sredniego gniota, a dostalem swietne kino akcji, najlepsze, jakie widzialem od czasow trylogii Jasona Bourne'a. Wezcie poduszki powietrzne, pasy bezpieczenstwa, i zapomnijcie o popcornie.

Film jest tez calkiem inteligentny, ma skomplikowane, wielowatkowe i wielowarstwowe tlo. I w pale mi sie nie miesci, ze agent Bourne tak docinal Oplem Astra - kurczaki, przeciez ja tez jezdze Astra. O.o Tyle, ze on mial te nowa 3-ke, a ja jezdze jedynka. -_-

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-04-2008 - 16:48
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
hm hm a właśnie chciałam się na to wybrać Very Happy Skoro polecasz to wybiorę się tym bardziej ^^

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits