Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
bertoOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-12-2007 - 15:04
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 04-12-2007



Status: Offline
Piękne wspaniałe i wzruszające anime z cudowną muzyką i historią z życia wziętą. Najciekawszą postacią jest na pewno Mitsuki. Jej reakcje i zachownie to sama rzeczywistość.
Wydaje mi się że Takayaki od początku kochał właśnie Mitsuki zresztą to widać doskonale w pierwszym odcinku, kiedy jej obraz pojawia sie kilkakrotnie. Został wepchnięty przypadkowo w ramiona Haruki przez nieświadomą swoich własnych uczuć Mitsuki i mimo początkowych obaw nie mogło odeprzeć niewątpliwego uroku Haruki.
Podczas oglądania próbowałem postawić się w jego roli kilkakrotnie i muszę wam powiedzieć że cięzko było się zdecydować, raz byłem z Mitsuki innym razem za Haruką.
Oczywiście zakończenie jest jak najbardziej sprawiedliwe i Takayaki wreszcie odnajduje sie w tym wszystkim.
Najlepsze anime jakie do tej pory oglądałem.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 05-12-2007 - 06:44
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Przyznam, ze po obejrzeniu Kimi.. bylem zachwycony. To jest naprawde dobre anime. Jedno wiem - nie chcialbym byc na jego miejscu.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
bertoOffline
Temat postu:   PostWys³any: 05-12-2007 - 11:00
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 04-12-2007



Status: Offline
Niby takie zwykłe romansidło a do tej pory mysle o nim. Dzisiaj właśnie oglądnąłem brakujący EP9 i uważam że jest najlepszy ze wszystkich. Z jednej strony Takayaki szukający cały dzień książki dla Haruki a z drugiej Mitsuki która wie że go traci. Moment jak śpiewa tą piosenkę dwa razy to chyba najbardziej wzruszający element w całej serii. Myśle że seria jest bardziej dojrzała niż niektórzy z was sądzą opowida nie tylko o trójkącie miłosnym jak widzą to niektórzy z was ale o wszystkich aspektach życia o jego chwilowych urokach, poddaniu się chwili, odpowiedzialności za uczucia innych, wyborach i ich skutkach na nasze życie. Przecież Mitsuki już nigdy nie stanie do zawodów pływackich a takayaki bedzie musiał żyć z faktem że wepchnął Mitsuki w desperację i przygodny seks ze swoim przyjacielem. Jakkolwiek bysmy tego pragnęli nie da się cofnąć czasu i często nasze wybory decydują o naszym dalszym życiu.
Anime daje do myslenia i pokazuje życie od strony z której często nie potrafimy dostrzec.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 06-12-2007 - 21:41
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Polecam obejrzeć Midori no Hibi. Jedno z moich ulubionych, bardzo sympatyczne i wyjątkowy pomysł Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 06-12-2007 - 22:39
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Jutro będzie news o nowym Kimi ga Nozomu Eien Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWys³any: 18-02-2008 - 13:36
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-12-2005



Status: Offline
Sii, zgadzam się, anime daje do myślenia. To jedno z takich, gdzie człowiek nie może sie zdecydować, który z bohaterów jest do końca zły a który do końca dobry :/
Takayaki fakt faktem do moich ulubionych bohaterów nie należy, ale wiem że za łatwo mu nie było
Cytat:

Został wepchnięty przypadkowo w ramiona Haruki przez nieświadomą swoich własnych uczuć Mitsuki i mimo początkowych obaw nie mogło odeprzeć niewątpliwego uroku Haruki.

przypadkowo raczej nie...celowo bardziej bo mimo, że Mitsuki poniekąd znała już swoje uczucia, to przyjaźń postawiła wyżej. Powiedziałabym raczej, że to właśnie była świadoma decyzja, tyle że opłakana potem w skutkach...

Midori....słodkie i fajne, ale raczej tematyką odbiega od Kimi ga... Very Happy

_________________
taaaa....moje życie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Deedlith_AnthyOffline
Temat postu:   PostWys³any: 11-05-2008 - 18:14
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 12-05-2007



Status: Offline
Ech. Seri oceniam gdzieś na 6/10, była fajna, ale miejscami męcząca i wkurzająca.
Bohaterowie...Ze wszystkich postaci Harukę polubiłam, choć jej trochę brakowało czegoś, żeby mogła zostać zapamiętana....Czegoś, co by ją wyróżniło spośród ton podobnych jej dziewcząt. Niemniej była najsympatyczniejsza z całej trójki i naprawdę można było jej wspułczuć. Mitsuki bym ukatrupiła-co to za przyjaciółka, co zabiera chłopaka? Gdzie jakieś zasady moralne? Niesamowicie mnie wkurzało robienie z niej największej ofiary-nagrabiła sobie, to niech ma. Tylko Haruka była kompletnie bez winy i ona okazała sie być najsilniejsza z całej trójki.
Głównego bohatera wogóle bym zabiła- brał pierwszą lepszą panienkę, która leciała na niego. Przynajmniej tak to wyglądało ;s Jak Mitsuki sie na niego rzuciła-ok, nie ma sprawy...Mimo że tak cierpiał podobno -_-
Prawdę mówiąc, nie podobało mi sie zakończenie.Jedyne pocieszenie to to, że Haruka zasługuje na kogoś lepszego, niż Takayuki-idiota, zresztą wydała książke i wyszła za mąż, więc nie jest tak żle. A Mitsuki i Takayuki.....oboje antypatyczni, zasługują na siebie. Niemniej żal złamanego serca Haruki, dobrze, że jest OAVka.
To co mnie jeszcze wkurzało w KGNE to wytarte elementy haremowe- ok, wiele różnych dziewczyn-zniose. Ale LOLI PIELĘGNIARECZKA, WYGLĄDAJĄCA NA 5 LAT? WTF?
Strasznie mnie to wkurzyło ><
Tak czy siak, seria dobra, ale nie rewelacyjna. Mimo to warto obejrzeć, jak ktoś lubi romanse/haremy.

_________________
So im glad i got burned,
think of all the things we learned
for the people who are STILL ALIVE.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits