Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Losiul
Temat postu: Macross Zero  PostWysłany: 01-03-2005 - 00:12
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Czy ktoś oglądał ten serial? Dorwalem 2 odcinki i myślałem, że się popłaczę - przypomniały mi się godziny które przesiedziałem nad Transformersami w dzieciństwie. To zdaje się nie pierwsze anime/manga w tym klimacie, ale jakoś tak pierwsze które ja widziałem ; P. Bardzo podoba mi się animacja, co do fabuły to jeszcze nie wiem, bo nie obejrzałem całości ; ).
Wie ktoś ile to ma odcinków?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu: Macross Zero  PostWysłany: 01-03-2005 - 18:30
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-08-2003

Skąd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Jest tego 5 epków, więc w sam raz na jeden wieczór. Serii nie ogladałem, jestem natomiast pod wrażeniem AMVki, która ma MZ jako footage. Chociaż nie wiem, czy nie jest to raczej zasługa samego "Fade to black" Very Happy

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu: Macross Zero  PostWysłany: 10-03-2005 - 09:17
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Obejrzałem już całość. Muszę powiedzieć że chyba się zgodzę po części z recenzją z gilidii, mianowicie to, że wydano MZ w dużym rozstrzale czasowym niestety da się odczuć : /, dwie ostatnie części są jakby dokończone za szybko. Moje pierwsze wrażenie było takie, że OAVkę można było pociągnąć jeszcze przez jeden odcinek, żeby całość fabuły miała odpowiednie tempo. Nie wiem czemu, ale dla mnie skończyło się zbyt nagle : P. Mogło to być wyrazem tego, że wydaje mi się że zmieniona scenarzystę w trakcie produkcji OAV : P (ale to tylko wrażenie).
Mimo to zakończenie, po dłuższym czasie trawienia, uważam za fajne, nawet bardzo (chociaż nie rozumiem czemu Shin też odleciał, kiedy chwilę wcześniej Sara kazała mu "opiekować się" Mayanami.. : P), jest trochę mądrych rzeczy powiedzianych. Pozatym powalają bitwy powietrzne, zarówno graficznie, jak i dynamiką, jest też kilka bardzo fajnych utworów na OST.
Generalnie nie jest to film wybitny, ale nie uważam czasu za straconego, można się dobrze bawić słuchając piosenki Sary śpiewanej przy źródle ; ).

khhhk, over.

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu: Macross Zero  PostWysłany: 24-03-2006 - 15:43
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
hmm... a gdzie mozna to dorwac ?? Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PinkiOffline
Temat postu: Macross Zero  PostWysłany: 24-03-2006 - 19:05
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 03-02-2006

Skąd: Drutarnia ;-)

Status: Offline
Ja polecam polskiego hardsuba tego anime. Więcej info: http://anfo.pl/opis.php?id=945. Tylko nie wiem jak tam z seedami jest Sad.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 31-03-2009 - 23:38
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Anime fajne graficznie i muzycznie. Najlepsze to początek 3 odcinka. Ale za to zakończenie idiotyczne. Większości postaci się pozbyli w jednym odcinku. Głupota producentów nie zna granic.
Anime miało lekki klimat praktycznie przez cały czas więc nie wiem po co takie rzeczy zrobili na końcu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits