Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
WaniliaOffline
Temat postu: Blood the last vampire  PostWysłany: 07-03-2004 - 19:30
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-03-2004

Skąd: KrakĂłw ; Bielsko-Biała

Status: Offline
Oglądałam wczoraj Blood the last vampire i muszę przyznać, że mam bardzo mieszane uczucia. Nie wiem czy jest to związane z dość marną kopią, którą posiadam, czy z faktem, że część była po angielsku, a część po Japońsku (z angielskimi maciupcimi napisami, które widziałam dość słabo). W każdym bądź razie niestety nie za bardzo chyba zrozumiałam o co chodziło... Choć bardziej zbliżone do prawdy będzie stwierdzenie, że więcej się mogę domyślać, niż wiem na pewno Sad

_________________
I can resist anything but temptation
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-03-2004 - 21:42
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Też mi sie wydaje że nie wszystko zrozumiałem. Podoba mi się sposób w jaki film jest zrobiony, klimat i muzyka. Sama historia jest niezbyt ciekawa, chyba nadal działa efekt pierwszego wrażenia, skojażyło mi się z tanią fabułą rodem z holywood, a zamiast wampirów jakieś monstra. Gdy czytałem recenzje w Kawaii, to zaciekawiła mnie chronologia wczesniejszych wydażeń. Np. 1900 krew Sai zostaje podana noworodkom, czy 1964 amatorskie nagranie Sai na taśmie podczas igrzysk olimpijskich, to buduje klimat. Słyszałem że cała akcja jest jeszcze podzielona na mangi i opowiadania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2004 - 09:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Blodzik- mi się podobał, na początku nie mogłam się przekonać do desingu, ale potem Smile
a ten nastrajający początek Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WaniliaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2004 - 10:25
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-03-2004

Skąd: KrakĂłw ; Bielsko-Biała

Status: Offline
Mi się nie podobał wygląd wampirów. Jak dla mnie, to były jakieś dziwne monstra zupełnie nie zgadzające się z moimi wyobrażeniami Sad

_________________
I can resist anything but temptation
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2004 - 10:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
To pewnie sprawa jak z "shinma" z VPMiu - według nas wampir to "człowiek w ładnym, choć może odrobine staromodnym, stroju wieczorowym, z długimi zębami i ciekawym akcentem"(jak by go opisał T. Prachett- cytat za Carpe Jugulum) natomiast dla Japończyka wampir to demon bestia o nieokreslonym cżęsto kształcie żywiąca sie kraia jako namiastką duszy (odsyłam do tematu poswieconemu VPMiu) Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2004 - 12:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
"oni" (jap. demon) trudno powiedzieć jak wyglądają, mi się podobały te wampirki, były dość zblizone do moich wyobrażeń; chociaż nie pogardziłabym takim Laavą Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2004 - 14:59
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Animca nie widziałam, ale z Berlina przywiozłam sobie mangę. Ma fajną kreskę, trochę niedorobioną scenę seksu lesbijskiego i jest ładnie wydana, koniec zalet. Fabułka jakaś taka fragmentaryczna... Komiks miał chyba stanowić całość z filmem i resztą, bo praktycznie nic nie jest wytłumaczone. Czytając, czułam się przez to trochę głupio. ;]

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dr-saperOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2004 - 17:06
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 29-02-2004

Skąd: Będzin

Status: Offline
jedynie Saya jest wampirem. Ale anime IMO bardzo srednie.. Grafiaka tez nie ten tego.. Cgi straszy na kazdym kroku.

_________________
ph33r t3h cute ones
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2004 - 19:48
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Dawno widziałem (więc z łatwością będę mógł się potem wycofać z tego, co powiem Wink ) , ale z tego co pamiętam, to płaskie postacie na trójwymiarowym tle wyglądały jednak dość ciekawie. Zastosowanie dużej i nieukrywanej dawki CG wyszło moim zdaniem na dobre. Faktem jednak straszliwie denrwującym jest okrutny niedosyt po obejrzeniu.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2004 - 22:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Za krótkie... mnie sie bardzo podobało to anime... ten klimat mmmm miodzio... widziałem filmek (jeśli mozna to tak nazwać) chyba z 5-6 razy co u mnie jest żadkością... ale uwielbiam kobiece postacie z katanami Very Happy

co do wampirów to Saya jest jedyną z tych oryginalnych reszta to psełdo wampiry...

co do pół na pół jeśli chodzi o dialogi to takie jest załozenie autra bo akcja dzieje sie w stanach.... poprostu język jest taki jaki powinien byc w tym rejonie...

no i jak ISS pisał niedosyt jest duży ... bardzo duży...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 09-03-2004 - 18:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Mam to, całkiem dobra jakość, ale widziałem tylko początek. Mam teraz tyle ma głowie, że niemogę znaleźć na nic czasu. Początek wydał mi się dziwny, ale ciekawi mnie jak to wygląda dalej. Poczekamy, zobaczymy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LunasOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-07-2009 - 23:58
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-09-2006



Status: Offline
Stary temacik ale co powiecie na to:
Blood: The Last Vampire wersja aktorska
Premiera światowa już była polska tez sie zbliza.

_________________
0x5 0xA 0xF
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits