Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
dehiraOffline
Temat postu: Mega Mangi  PostWysłany: 31-07-2015 - 17:00
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Na swojej stronie na FB wydawnictwo ogłosiło, że wyda mangę "pieśń Apolla" rysowaną przez Osamu Tezukę.
Ponieważ kreska w jego pracach jest przeurocza i kojarzy mi się z najwcześniejszym dzieciństwem i czarno-białymi kreskówkami na kasetach VHS to osobiście bardzo się cieszę i mam nadzieję na kawałek dobrej lektury Wink
W ogĂłle bardzo podoba mi siÄ™ inicjatywa Mega Mang. A Wam? ^^
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Mega Mangi  PostWysłany: 01-08-2015 - 02:02
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Oczywiście że się podoba, dużo dobrych, długich tomiszczów Smile Co mi się natomiast nie podoba, to tendencja do wydawania mang w przeróżnych formatach, kiedyś pod tym względem było lepiej, parę standardów, dosłownie kilka wyjątków - dało się to jakoś poukładać, a teraz to kurczę masakra Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu: Mega Mangi  PostWysłany: 03-08-2015 - 01:00
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Też kiedyś tak myślałam, nawet zamówiłam sobie do mieszkanka regalik o wysokości półek dopasowanej do standardu mangowego typu "Dragon Ball".
Ale z czasem przyznaję, że nawet lubię te troszkę większe wydania. Starość i ślepota mogą mieć z tym coś wspólnego XD
Oczywiście "Mój Rok" i "Ikar" to przegięcie! Nie mówiąc już o tym że organicznie nie znoszę twardych okładek.

Co do układania - chciałabym poszaleć! Jeszcze nie wiem czy układałabym kolorystycznie, alfabetycznie, wydawnictwami, wielkościami czy jak w bibliotece (kategoria tematyczna plus alfabet), a może jeszcze inaczej, ale moje mangi leżą głównie w pudełkach pod łóżkiem ==
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Mega Mangi  PostWysłany: 03-08-2015 - 03:14
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Też lubię te większe wydania, ale wolałabym je po prostu w jednym standardzie, bo tak to Mega Mangi są duże, mangi od Studia JG kapkę mniejsze, powiększone Battle Royale od Waneko mniejsze o dosłownie kilka milimetrów itd itp - no nie idzie ogarnąć Smile

W "Moim Roku" najbardziej mnie denerwuje to, że wydali Wiosnę, gdzie jest reszta ja się pytam? Ale zgadzam się, za duże, dosłownie kilka stron w środku i gruba okładka - brrr!

Odnośnie układania, to na początku miałam projekt żeby ustawiać tematycznie, shoneny do shonenów, yaoice koło siebie, romansidełka, itd itp, ale.... Poddałam się Razz Więc ogólnie panuje totalny chaos, tylko yaoice wszystkie koło siebie na samym dole, żeby ktoś przypadkiem nie trafił jak mi grzebie na półce z pytaniem "a co to?" ^^''

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu: Mega Mangi  PostWysłany: 03-08-2015 - 13:12
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Mój rok-wiosna zrobiło na mnie takie wrażenie, że zapytałam Hanami co z dalszych ciągiem. Odpowiedzieli, że jeśli tylko następna część zostanie narysowana to ją wydadzą, ale chociaż w maju 2014 mieli informację, że scenariusz drugiego tomu już powstał, tak nie mają pojęcia czy/kiedy zostanie to narysowane.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits