Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-02-2016 - 14:46
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

Status: Offline
A nie chodzi ci o ksiege go?ci? Sprawdzam w grudniu 2001 i forum nie ma. Jestem prawie pewny, ?e powsta?o po Kasumi.
Co do Kawaii to najwi?kszy ?al mam do Bauera. Prosi?em o kopi? bazy ale si? wypi?li.
Forum Kotatsu na poczatku nazywa?o si? Wszechbiblia nie Mangaforum. Pomyli?o mi si?.
W tym roku minie 15 lat Kasumi.pl, chyba co? trzeba z tym zrobic Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-02-2016 - 08:50
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 29-11-2002

Z ca?? pewno?ci? to by?o forum, nawet do?? aktywne.

>>Klik<< - News z 2003 o otwarciu nowego, infantylnego i oczojebnego forum, które z tego co pami?tam do?? szybko i zupe?nie nikogo nie zaskakuj?c zdech?o razem z ca?ym magazynem. Stare forum istnia?o wcze?niej - Wikipedia mówi, ?e Kawaii wydawane by?o od 1997 roku i obstawia?bym, ?e strona i forum powsta?y niewiele pó?niej.

A na 15 latek mo?naby zrobi? jakie? spotkanko przy piwku - proponuj? w warszawskiej Cafe Paradox Twisted Evil

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-02-2016 - 17:56
Admin Forum
Admin Forum

Mowisz o forum Kawaii czy o forum Jpf? Forum Kawaii na pewno istnia?o wcze?niej (tzn. przed 2002), JPF si? dorobi? jak poda?em.
Co do oczojebno?ci to jak zosta?em jego Adminem to by?o gdzie? w po?owie 2004 roku (a nie chyba wcze?niej w grudniu 2003) je?li dobrze widz?, to pyta?em o zmiany i zosta?y dodane inne t?a. Forum nie zdech?o, rozwija?osi? a? do wymuszonej przez Bauera ?mierci.
18 pa?dziernika 2000 -- na stronie Kawaii brak forum, s? chaty. W marcu 2001 to samo. Chyba ze to co? co sie nazywa boardframe by?o jakim? forum, niestety w archive nie ma po tym ?ladu.
Sama strona powsta?a w 1999 roku.
A i tak rozmwiamy o czym? co nie istnieje (oczywi?cie nieformalnie fk.kasumi.pl jest kontynuacj?)

Co do ?wi?towania to mo?e by? ci??ko.

SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-02-2016 - 09:13
Moderator
Moderator

Od pocz?tku mówi? o Kawaii. Z tamtejszego nowego forum pami?tam g?ównie koszmarn? szat? graficzn? i aroganckich moderatorów, którzy skutecznie zniech?cili do niego wszystkich, z którymi chcia?em mie? do czynienia. Inna sprawa, ?e sam magazyn zmienia? wtedy formu?? i pewnie i tak by?my odeszli, bo ewidentnie nie by?o ju? dla nas - by? mo?e dlatego wydawa?o mi si?, ?e zacz??o zdycha?.
Codo wcze?niejszego forum - by?o na pewno Wink Jak wróc? dzi? z roboty to przeszukam ?mietnik na kompie - powinienem jeszcze mie? gdzie? backup epickiego w?tku "PMS" - zrobi? screenshota, to mo?e Ci si? przypomni, jak wygl?da?o.

Odno?nie pocz?tków forum JPFu si? nie wypowiadam - kiedy ja tam "nasta?em" ono istnia?o ju? od d?u?szego czasu.

RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-02-2016 - 14:10
Admin Forum
Admin Forum

Bardzo ch?tnie sobie przypomn?.

SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-02-2016 - 21:33
Moderator
Moderator

Niestety, b?dziesz musia? wierzy? mi na s?owo. Przeszuka?em kompa i mojego "archiwum" nie ma - pewnie by?o na dysku, który pad? mi jaki? czas temu Sad

Jedno, co znalaz?em, to archiwalna wersja strony g?ównej z 2001, na której jest link "Forum /test/". Po klikni?ciu otwiera si? strona logowania z której ?atwo mo?na wygrzeba? adres, pod jakim forum mieszka?o (http://www.kawaii.pl/dys1.php), ale nie ma ze? snapshota Sad

RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-02-2016 - 23:11
Admin Forum
Admin Forum

Wierz?. Tak czy siak Forum Kawaii jako takie przesta?o istnie?. By? mo?e istnieje jakie? inne stare forum o mandze i anime, ale ja nie znam ?adnego dzia?aj?cego nieprzerwanie od 2001 roku.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat