Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
SinnerOffline
Temat postu: SAO Abridged, czyli najlepsze anime jakie widzia?em  PostWysłany: 18-07-2017 - 08:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Wi?kszo?? z was pewnie zna anime "Sword Art Online" - zupe?nie przeci?tna i umiarkowanie udana seria, ktĂłra sta?a si? ch?opcem do bicia na poziomie kapeli Nickleback.

Seria zas?yn??a z niepotrzebnego fanserwisu, ma?o wiarygodnych bohaterĂłw i fatalnej konstrukcji ?wiata przedstawionego. Ja mimo to j? polubi?em (a przynajmniej jej pierwszy sezon) i z tym wi?ksz? przyjemno?ci? odkry?em na Youtube jej parodi?/przerĂłbk? o jak?e wdzi?cznym tytule "SAO Abridged".

Tego typu przerĂłbki nie s? niczym nowym - powstaj? od d?u?szego czasu i zwykle s? pretekstem do wy?miania co g?upszych elementĂłw danej serii, b?d? podkre?lenia tych fajnych z wyci?ciem wype?niacza. Je?li jeszcze nie widzieli?cie "DBZ Abridged" albo "Hellsing Ultimate Abridged" to bardzo polecam.

"SAO Abridged" jest troch? inne - zamiast parodiowa? istniej?c? histori? autor tworzy j? na nowo, od zera przepisuj?c bohaterĂłw (nadaj?c im takie pomini?te w oryginale cechy jak poziom IQ wy?szy od temperatury pokojowej) i zmieniaj?c niedzia?aj?ce elementy fabu?y na takie, ktĂłre maj? sens. W efekcie otrzymujemy zupe?nie inn? seri?, w du?ej cz??ci pozbawion? wad orygina?u, a rĂłwnocze?nie niepozbawion? z?o?liwego poczucia humoru typowego dla internetowych dowcipnisiĂłw.

Zatem powtĂłrz? tez? z tematu tego w?tku - "SAO Abridged" jest zdecydowanie najlepsz? seri? anime jak? widzia?em do tej pory i polecam j? ka?demu, kto mo?e sobie pozwoli? na po?wi?cenie trzech godzin na chi?skie bajki.


Ostatnio zmieniony przez Sinner dnia 02-05-2020 - 22:13, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: SAO Abridged, czyli najlepsze anime jakie widziałem  PostWysłany: 18-07-2017 - 21:18
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dzięki za cynk, obejrzymy Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: SAO Abridged, czyli najlepsze anime jakie widziałem  PostWysłany: 24-07-2017 - 10:47
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Obejrzeliśmy i płakaliśmy ze śmiechu. Były i smutne momenty. Ogólnie ciekawa przeróbka.


Ostatnio zmieniony przez Raul dnia 26-07-2017 - 16:45, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: SAO Abridged, czyli najlepsze anime jakie widziałem  PostWysłany: 24-07-2017 - 13:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Cieszę się, że się podobało Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: SAO Abridged, czyli najlepsze anime jakie widziałem  PostWysłany: 26-07-2017 - 16:46
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Sinner napisał/a:
Cieszę się, że się podobało Smile

Nawet bardzo. Przyznam, że gość się napracował i to wszystko ma sens.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Re: SAO Abridged, czyli najlepsze anime jakie widziałem  PostWysłany: 15-12-2017 - 09:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Daję cynk, że wczoraj wyszedł odcinek dwunasty, odpowiadający pierwszemu odcinkowi drugiego niby-sezonu SAO "Fairy dance". Jak dla mnie szału nie ma, ale z drugiej strony w oryginalnym odcinku prawie nic się nie działo, więc liczę, że Abridged się rozkręci bo bardzo jestem ciekaw, jak wypolerują ten stos nawozu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: SAO Abridged, czyli najlepsze anime jakie widziałem  PostWysłany: 21-12-2017 - 12:26
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dzięki za cynk. Jak będziemy mieli chwilkę to obejrzymy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Re: SAO Abridged, czyli najlepsze anime jakie widziałem  PostWysłany: 20-01-2018 - 01:17
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
O kurde, będę oglądać!

Jak mangowa kupka wstydu przestanie do mnie mrugać... Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits