Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
V2Offline
Temat postu: Jak wyglada sytuacja?  PostWysłany: 18-03-2002 - 02:23
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 18-03-2002

Skąd: Wolne Miasto Dąbie

Status: Offline
PoD'ie napisał/a:

Takie pytanie jak maneki neko jest nastawione do Kimigayo? Nie pytam o to jako czlonek Kimigayo (nie naleze tam juz). Frywolne pytanie.



Osobiscie? Do kimigayo neutralnie, do ciebie negatywnie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
V2Offline
Temat postu: Gilmo Gilmo...  PostWysłany: 18-03-2002 - 02:33
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 18-03-2002

Skąd: Wolne Miasto Dąbie

Status: Offline
Podie napisał/a:
Problem jest taki ze pewne dwie osoby meca caly spokooj i przez nie MN i Kimigayo nie chcialoby sie polaczyc.


Dwie osoby? Ty i kto?

Cytat:
Z reszta sytuacja jaka miala miejsce ostatnio, jak nam namieszano itp. tym bardziej zaostrzyla konflikt. Watpie zeby Kimigayo nawet chcialo wspoolpracowac z MN. Niestety...Na szczescie ja nie naleze ani tu ani tu (wiem Raul-dla Ciebie nigdy nie wypisalam sie z MN ale to mnie wypisano, po za tym MN oficjalnie sie nie spotyka a ja zostalam "odepchnieta". Czy ktos mnie gdzies zaprasza?). I'm nobody Wink Whatever.


Co ty za bzdury pie... eee, chrzanisz ^^"? Jak to MN sie oficjalnie nie spotyka? Sa trzy oficjalne spotkania w miesiacu. Kto namieszal? Kto cie wypisywal? Podie, nagraj sie moze kiedys na tasme a potem tego posluchaj. Ty sie przypadkiem na schizofrenie nie leczysz?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
V2Offline
Temat postu: Gilmo Gilmo...  PostWysłany: 18-03-2002 - 02:36
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 18-03-2002

Skąd: Wolne Miasto Dąbie

Status: Offline
raul napisał/a:

Obgadamy Twoją sprawę na MN ML , na razie nie zauważyłem aby ktoś był wyraźnie przeciw Twojemu powrotowi (nikt z osób które już zabrały głos nie ma nic przeciwko).


Wybacz Raul, ale to nieprawda, co piszesz. Chyba dostatecznie negatywnie wyrazilem na MNml swoja opinie o powrocie pod'ie do klubu?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PoD'ieOffline
Temat postu: Kto meci?  PostWysłany: 18-03-2002 - 10:43
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 15-03-2002

Skąd: Szczecin

Status: Offline
Meci Duch i meci Michio (od kiedy on do was nalezy hehehe sam sie uwaza za MN nevermind --Wink. I ja nic nie mece. Bo nie naleze ani tu ani tu. MN sie oficjalnie nie spotyka, bo niby gdzie? W pubie? Nie mooj biznes. Pytalam sie jakie masz nastawienie i dostalam odpowiedz.

BTW pogniewales sie na mnie tylko za Happosai panel-najwyrazniej nie zrozumiales mojego celu-sciagnac Cie na konwent zebys przewodniczyl. Nevermind x2 -bylo minelo. Nie widze innego powodu do zlosci na mnie. I w ogoole dziwie sie ze masz takie nastawienie do mnie. Moj wlasny tatus...

BTW Raul i widzisz? Samo sie potwierdzilo-nie naleze do MN i mooj powroot nie nastapi (sama nie bede chciala).

Gilmo, kto zakuadal klub? O kim mowisz? O Reiko, Jaro czy o mnie? Zadne z nas "nie chcialo", powstala taka "koniecznosc i aluzja" ze strony ludzi spotykajacych sie pod Galeria Centrum. I to nie jest na zasadzie ze ktos sobie ubzdooral z MN sie rozpada. MN nie chcialo przyjmowac nowych ludzi, bo krag sie zamknal i tyle. To nie tylko moje odczucia.

Powstalo Kimigayo-i dobrze. Jeszcze do dzis pamietam, jak uslyszalo mi sie ze pewne osoby z MN chca wejsc na konwent za darmno (akurat te ktoore nie przyczynily sie w zadnym stopniu do pomocy w organizacji czy tez zalatfianiu anime itd. itp.). MN jest zazdrosne? Ze Kimigayo zechcialo zrobic konwent?

Inna kwestia jest to ze gdyby nie Reiko konwentu by nie bylo...ale to juz kwestia wewnetrzna klubu.

Raul co do rozmowy na temat mojego powrotu nie fatygooj sie. Jak widac nie ma sensu. Po prostu niektoorzy nie potrafia dac droogiej szansy.

_________________
Zcyborgizowana virutalna spiewajaca vampirzyca z duszom kota.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-03-2002 - 14:38
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
V2 napisał/a:

Wybacz Raul, ale to nieprawda, co piszesz. Chyba dostatecznie negatywnie wyrazilem na MNml swoja opinie o powrocie pod'ie do klubu?


Racja. Przepraszam bardzo.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Kto meci?  PostWysłany: 18-03-2002 - 14:59
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
PoD'ie napisał/a:

MN sie oficjalnie nie spotyka, bo niby gdzie?

Mamy conajmniej dwa spotkania w miesiacu.

PoD'ie napisał/a:

<cut>w ogĂłle dziwie sie ze masz takie nastawienie do mnie. Moj wlasny tatus...

Jestem pewny ,Ĺźe chodzi o cos innego.

PoD'ie napisał/a:

BTW Raul i widzisz? Samo sie potwierdzilo-nie naleze do MN i moj powrot nie nastapi (sama nie bede chciala).

Twoja decyzja.

PoD'ie napisał/a:

<cut> ktos sobie ubzdurał z MN sie rozpada. MN nie chcialo przyjmowac nowych ludzi, bo krag sie zamknal i tyle. To nie tylko moje odczucia.

1. MN nigdy nie zamykało sie na ludzi z zewnątrz.
2. Nastąpił zbieg okoliczności - brak miejsca do spotkań
(likwidacja sklepu) przy jednoczesnym kretyńskim pomyśle Kawaii robienia spędu anime na dworzu (nie mówiąc o tym że nikt się nie pofatygował ,żeby dac szansę klubom sie przygotować i cos z tymi
ludźmi zrobić). Ja w tamtym momencie czasu na anime nie miałem
(praca magisterska).

PoD'ie napisał/a:

Powstalo Kimigayo-i dobrze. Jeszcze do dzis pamietam, jak uslyszalo mi sie ze pewne osoby z MN chca wejsc na konwent za darmo

A ja zadam Ci podchwytliwe pytanie:
Ile Kimigayo zapłaciło Maneki Neko za używanie naszego video ?
ZERO. Czy ktos to wypomina ? NIE.
Po za tym , jeżeli nie wiesz, że prasę sie wpuszcza na konwenty
za darmo to ja nie wiem co mam powiedzieć.

PoD'ie napisał/a:

MN jest zazdrosne? Ze Kimigayo zechcialo zrobic konwent?

Dla mnie możecie robic konwenty codziennie. I będę zadowolony
widząc ,że Wam sie udaje.

PoD'ie napisał/a:

Inna kwestia jest to ze gdyby nie Reiko konwentu by nie bylo...ale to juz kwestia wewnetrzna klubu.

Klubu Maneki Neko. Bo nie słyszałem żeby Reiko się z Maneki Neko wypisywał Smile

PoD'ie napisał/a:

Raul co do rozmowy na temat mojego powrotu nie fatyguj sie. Jak widac nie ma sensu. Po prostu niektorzy nie potrafia dac drugiej szansy.

Wszystkie niejasności należy najpierw wyjaśniać, a potem dawać drugą szansę.


[/quote]

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PoD'ieOffline
Temat postu: Meczarnia  PostWysłany: 19-03-2002 - 11:50
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 15-03-2002

Skąd: Szczecin

Status: Offline
wiesz raul, kwetia tego zeby ktokolwiek chcial cokolwiek ze mna wyjasniac (z goory jestem skreslana).

Piszac o kwesti wewnwtrznej klubu mialam na mysli Kimigayo nie Maneki Neko. A to ze Reiko sie dawno wypisal to wiem.

Co do mojebo powrotu...nawet jesli bym chciala to MN nie chce.

Klubowe video...w takim ukladzie dlaczego Reiko je jeszcze ma? Jakos nikt sie nie upominal? Albo ja jestem niedoinformowana...

Wejscie za friko....tu nie chodzi o video, chodzi o to ze paroo osobom z MN (NIE WSZYSTKIM!!!!) wydaje sie ze skoro Reiko robi konwent to znaczy ze MN tez sie pod to ma podpisac. Nevermind. Przeszlosc.

Po za tym cos mi sie nie zgadza...pytanie dotyczylo stosunku MN do Kimigayo nie do mnie. Nevermind x 2.

Raul..nie roob sobie nadziei. To ze Ty byles otfarty na nowych ludzi, nie znaczy ze reszta MN tesh.

Mam nadzieje ze to bedzie EOT.

P.S. A moze nie? Wlasciwie czemu V2 ma byc na mnie wsciekly? Nie widze innego powodu niz Happosai panel.

_________________
Zcyborgizowana virutalna spiewajaca vampirzyca z duszom kota.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
V2Offline
Temat postu: Kto meci?  PostWysłany: 19-03-2002 - 12:53
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 18-03-2002

Skąd: Wolne Miasto Dąbie

Status: Offline
PoD'ie napisał/a:

Meci Duch i meci Michio (od kiedy on do was nalezy hehehe sam sie uwaza za MN nevermind --Wink. I ja nic nie mece. Bo nie naleze ani tu ani tu. MN sie oficjalnie nie spotyka, bo niby gdzie? W pubie? Nie mooj biznes. Pytalam sie jakie masz nastawienie i dostalam odpowiedz.


Michio i Duch zareagowali tylko na nieprawdziwa informacja na stronie kimigayo, ze MN ponoc umarlo. Natomiast zastanawia mnie, dlaczego ta informacja sie tam znalazla, a jeszcze bardziej - wrogie nastawienie ludzi z kimigayo, ktorzy MN nie znali. Biorac pod uwage ton twoich infantylnych i niedorzecznych wypowiedzi na ich forum, trudno uniknac konkluzji, kto jest glownym maciwoda w szczecinskim fandomie.
MN spotyka sie oficjalnie trzy razy w miesiacu, w tym raz w Klubie Polsko-Japonskim przy ul. Malkowskiego 16a, ktorego jest czescia. Jak nie wiesz, to nie gadaj.

Inna sprawa. Robisz z siebie idiotke (znowu) powtarzajac w kolko klamstwo o nieprzynaleznosci Michia do MN. Michio nalezy do MN od prehistorii klubu, jest autorem logo MN, reprezentuje nas godnie i reklamuje w rozmaitych mediach i na zywo. Dla mnie, MN bez Michia byloby jak kot bez jednego oka, jak zupa bez pieprzu, jak pieczen bez chrzanu. A dawny zarcik Raula, ze wywala Michia za nieplacenie skladek nie da sie interpretowac inaczej, jak przekomarzania sie przyjaciol, ktorzy znaja sie na tyle dobrze, ze moga pozwolic sobie na duzo poufalosci.

Cytat:
BTW pogniewales sie na mnie tylko za Happosai panel-najwyrazniej nie zrozumiales mojego celu-sciagnac Cie na konwent zebys przewodniczyl. Nevermind x2 -bylo minelo. Nie widze innego powodu do zlosci na mnie. I w ogoole dziwie sie ze masz takie nastawienie do mnie. Moj wlasny tatus...


Bzdury, bzdury, same bzdury. Primo - Happosai turniej (nie panel) - powiadomilas mnie tylko, ze zamierzacie go zrobic na wrzesniowym konwencie kimigayo. Odpowiedzialem, ze sie nie zgadzam, jako autora pomyslu powinniscie poprosic mnie o zgode, poza tym druga edycja turnieju odbedzie sie na trojmiejskim Teleporcie w czerwcu. That's all. Rybaka nie tak latwo rozgniewac, na pewno nie taka glupota.

Secundo - jako, ze niedawno adoptowalem kogos innego, a z racji mlodego wieku oraz zawodu nie moge soie pozwolic na dwojke dzieci, zdecydowalem sie zrzec sie praw ojcowskich do ciebie. Mozesz czuc sie porzuconym dzieckiem;)

Cytat:
BTW Raul i widzisz? Samo sie potwierdzilo-nie naleze do MN i mooj powroot nie nastapi (sama nie bede chciala).


Po tym, jak publicznie uznalas wiekszosc Klubu za niegodna szacunku? Po tych wszystkich atakach na Klub na forum Kimigayo? To mnie dopiero wkurzylo.

Cytat:

Raul co do rozmowy na temat mojego powrotu nie fatygooj sie. Jak widac nie ma sensu. Po prostu niektoorzy nie potrafia dac droogiej szansy.


Alez ja mowie tylko za siebie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Jaro vel JezooOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2002 - 18:16
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 11-02-2002

Skąd: Szczecin

Status: Offline
PROSZĘ, wręcz BŁAGAM zakończmy ten temat... PoDie, po tym, co tu odstawiłaś, ja Ciebie NIE CHCĘ widzieć w Kimigayo, nawet jako nie_członka! A jak przyjdziesz, to nawet ze mną nie rozmawiaj, trzymaj się ode mnie na odległość Kija Wink! KTO CIĘ UPOWAŻNIŁ do ponownego rozdrapywania ran, które ledwo co się zabliźniły??? Tym bardziej, że jakby nie patrzeć, robisz z siebie męża (żonę?) opatrznościowego i wypowiadasz się w imieniu Kimigayo! Fakt, Duch i Michio zrobili to & owo. Jasne, że w tamtym momencie MN sobie u dużej części Kimigayo przechlapało i wcale się temu nie dziwię, ale czy naprawdę trzeba to nie_wiadomo_ile_razy wypominać!?

Przyznaję, w momencie, gdy zaczęła się wojna, bardzo się na MN wkurzyłem, ale teraz wszystko chyba już trochę się uspokoiło, więc PO KIEGO GRZYBA ponownie zaczynać?

Dlatego PROSZĘ Cię, PoD'ie, odłóż urażoną dumę na bok, nie rozgrzebuj świeżych ran i pamiętaj, że i Ty i ja kiedyś byliśmy w Maneki Neko.

I tyle chciałbym tylko powiedzieć. Uważam, że kolejne spory niczemu dobremu nie służą. Co, a może PoD'ie powiesz, że nie masz wśród Maneki Nekowców przyjaciół?

Pozdroofka dla wszystkich.

_________________
WyśMan - nie mylić z WieśManem Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2002 - 21:34
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
PoD'ie napisał/a:

Klubowe video...w takim ukladzie dlaczego Reiko je jeszcze ma? Jakos nikt sie nie upominal? Albo ja jestem niedoinformowana...

Tak na dobrą sprawę Reiko zawsze miał nasze przyzwolenie co do video, chodziło mi tylko o to żeby nie zaczynać wypominać pewnych spraw.

PoD'ie napisał/a:

Wejscie za friko....tu nie chodzi o video, chodzi o to ze paroo osobom z MN (NIE WSZYSTKIM!!!!) wydaje sie ze skoro Reiko robi konwent to znaczy ze MN tez sie pod to ma podpisac. Nevermind. Przeszlosc.

Ktoś mówił że konwent jest dziełem Maneki Neko ?

PoD'ie napisał/a:

Mam nadzieje ze to bedzie EOT.

To już ode mnie nie zależy, też bym wolał pisać o przyjemniejszych rzeczach.

PoD'ie napisał/a:

P.S. A moze nie? Wlasciwie czemu V2 ma byc na mnie wsciekly? Nie widze innego powodu niz Happosai panel.

Ja sie domyślam, ale tą kwestie może rozwikłac tylko V2.

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2002 - 21:47
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Jaro vel Jezoo napisał/a:

świeżych ran i pamiętaj, że i Ty i ja kiedyś byliśmy w Maneki Neko.

Dla mnie nadal jesteś.

Jaro vel Jezoo napisał/a:

I tyle chciałbym tylko powiedzieć. Uważam, że kolejne spory niczemu dobremu nie służą. Co, a może PoD'ie powiesz, że nie masz wśród Maneki Nekowców przyjaciół?

To chyba nie od nas na szczęscie zaczęła się moda na dwa kluby w mieście. To nie jest bynajmniej nic złego, ale wypadałoby raczej współpracować a nie się kłócić.

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Koala
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2002 - 21:58
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 19-03-2002

Skąd: Australia

Tak się zastanawiam komu krzyż na drogę? Jeżeli już z założenia konwent ma się nie udać to się nie uda, ale myślę, że biorą się za niego ludzie odpowiedzialni (przynajmniej teraz). Więc może odłożymy na bok wszystkie niesnaski i zrobimy coś wspólnie?

Fakt całą nieprzyjemną atmosferę podsycało kilka osób. "Dziękujemy" im wszyscy, ale to nie oznacza, że konwent stoi na straconej pozycji. Bo co? Bo wszyscy chcą być organizatorami. Bzdura. To niektórzy nie chcą, żeby inni byli organizatorami. LUDZIE! Jeśli nie będzie między nami zgody i obustronnego zrozumienia plus chęci do działania, to pierwsze spotkanie organizatorskie było ostatnim. Więc apeluję do waszego rozsądku i duszy interesanta mangi: zróbmy wspólnie konwent na przekór osobom i zdarzeniom. Mówię to jako organizator, a nie członek jakiegoś klubu. Out...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2002 - 22:05
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Tak a propo konwentu - czy ktoś mógłby ta sprawę tu przedstawic w miare dokładnie ? Ja na przykład wiem ,że ma się odbyć ale to nie wiele mi daje Smile
A jeśli ma sie odbyć , to chętnie pomogę w nagłośnieniu całej sprawy.

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2002 - 23:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
Koala napisał/a:

Tak się zastanawiam komu krzyż na drogę? Jeżeli już z założenia konwent ma się nie udać to się nie uda, ale myślę, że biorą się za niego ludzie odpowiedzialni (przynajmniej teraz). Więc może odłożymy na bok wszystkie niesnaski i zrobimy coś wspólnie?


najpierw to by sie przydalo po prostu spotkac i pogadac o kilku sprawach, wiele rzeczy pewnie by sie wyjasnilo...

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PoD'ieOffline
Temat postu: Hehe jak zwykle moja wina spoko spoko...  PostWysłany: 20-03-2002 - 13:48
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 15-03-2002

Skąd: Szczecin

Status: Offline
Powiem tylko tyle - jestescie wszyscy nie do przescigniecia. Co kolwiek ma to znaczyc.

Po wtoore Jaro mam sie nie pojawiac? Zaden problem. Powiem tylko ze kto odstawia chamowe ten odstawia, bo temat Kimigayo vs MN zostal nie tylko przeze mnie rozdrapany, po wtoore Ty mi nic juz nie zashucaj, bo ja Ci nie chce cytowac chamskich tekstow Arka wobec mnie...

V2- powiedzialam Ci ze wpadlam na pomysl zorganizowania Happosaia, to ze nie dodalam tego ze chce tam Ciebie sciagnac to inna kwestia, po za tym Ty od razu na mnie poleciales z buzka (zeby sie brzydko nie wyrazac).

EOT

p.s. jak widze czegokolwiek nie napisze to i tak jest zle Confused Fajnie jest byc workiem treningowym...

_________________
Zcyborgizowana virutalna spiewajaca vampirzyca z duszom kota.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits