Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: >_<!!! [temat do narzekania]  PostWysłany: 05-04-2004 - 21:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
posiadanie książek niesie ze sobą poważne niebezpieczeństwo - ktoś wczesniej czy pózniej coś pozyczy. a potem bedzie oddawał przez miesiac, 2, 5, w końcu mijaja miesiące, mozna się stesknić za swoją własnoscia, prośby i ponaglenia nie skutkuja,.....no i co robić???

czy mieliscie jakieś szczególnie trudne przypadki oddawaczy? i jak sobie poradziliscie?

<<dehira jest wkurzona, bo mimo wysiłków nie może odzyskać swojej ulubionej ksiązki>>
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2004 - 22:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ja mam taką ciotkę, która pożyczała od nas książki a jak prosiliśmy o zwrot to mówiła, że to przecież jej. sytuacja patowa: przecież siłą jej nie odbierzemy... tak straciłam jedną, którą lubiłam jako dziecką i mimo upływu lat nie mogę jej nijak odżałować. natomiast ja sama mam kilka nie swoich książek, ale ich właściciele nie upominają się o zwrot... gdyby się upomnieli to bym oddała, słowo! Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 10:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Nikuś a pamiętasz tego Sherlocka Holmes'a co go pozyczylismy od W., zabralismy do Włoch i tam ja go zakrwawiłem...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 15:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

pewnie, że pamiętam, bo to był drugi Sherlock Holmes nie oddany W. - pierwszego pożyczyłam od niego juz w liceum i od razu zapowiedziałam mu, że mu nie oddam. pożyczając mi drugiego chyba wiedział czym ryzykuje. Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWysłany: 06-04-2004 - 15:56
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
Ja pożyczyłam koleżance "Wyzwolenie śpiącej królewny" Anne Rice i jakimś trafem po dwóch miesiącach wylądowała u jej kolegi i po kolejnych czterech miesiącach kolega mi w końcu ją zwrócił ... na szczęście w całkiem niezłym stanie ale i tak ...........
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 16:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
ah, ta ostatnia czesc jest jedyna której nie czytałam ;3

a nie moge odzyskac czarnej kompani!!!! ;_;

hm, tak naprawde to ja tez mam jedna książke, która nie jest moja, tylko....ona jest u mnie juz od tak dawna, ze nie mam pojecia czyja ona jest...no wiec lezy u mnie nadal ^^;
ale jak sie zgłosi właściciel, to oddam, naprawde!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 22:39
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Będąc w podstwówce pożyczyłem od kumpla ,,Krainy Podmroku'' i mam je do dziś, a z nim nie mogę nawiązać żadnego kontaktu. On ma za to całą moją trylogię Icewind Dale....................................tiamat...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KashueOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-04-2004 - 13:38
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-12-2003

Skąd: RzeszĂłw

Status: Offline
Jak dotąd straciłem tylko Trylogię Mrocznego Elfa, lecz na szczeście pamiętam komu ją pożyczyłem(<<powyższego osobnika czeka dzień sądu>>)A prawdę mówiąc dobrym sposobem na uniknięcie powyższego probelu jest zalożenie zeszytu i pożyczanie książek na okreslony czas Twisted Evil

P.s
dehira, gdy "Czarna kompania" wróci do ciebie to jestem na nią chętny ^^"

_________________
"Dwa razy podwójnie będzie naznaczony,
dwakroć na życie, dwakroć na śmierć.
Raz czaplą, która drogę mu wyznaczy.
Drugi raz czaplą, by miano zyskał prawdziwe.
Raz Smoka, przez pamięć utraconą.
Drugi raz Smoka, przez cenę, którą musi zapłacić"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 17:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
jak to sie mĂłwi " dobry zwyczaj nie pozyczaj, jeszcze lepszy nie oddawaj" Wink

a tak na serio to najlepiej jest pozyczać coś za coś i oddawać równocześnie natomiast ja mam zwyczaj taki że nie pozyczam rzeczy które są mi "drogie", lub lubiane... są wyjątki ale ogółem pożyczam tylko osobą sprawdzonym lub tym do których mam zaufanie...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 22:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Dokladnie. Ja pozyczam rzeczy mi drogie, ale jednej, dwom osobom, dla reszty to restricted area ;P Jak pozyczam jakies rzeczy na ktorych mi dosyc zalezy, to zapisuje sobie (mam pliczek tekstwoy na pulpicie - wszystkie mangi, anime itp wpisuje, ale pozyczylam komus kasete wideo z dzieczmi z dworca ZOO, nie wiem komu i wsiakla ;P) Ale to bylo z TV zgrywane, mala strata, natomiast West pozyczyl komus daaaawno temu kasety z Ranma (3 oryginaly), nie wrocily i nie pamieta komu, pytal sie chyba wszystkich znajomych.... Kicha, ale dobrze, ze zrobilam kopie ;P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-06-2004 - 22:57
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Narzekanko....Czy ktoś z Kasumi Squad Wawa wie gdzi mozna dostać ''Wężomaga'' Gregorego Beara po w miare rozsądnej cenie?
Albo ma ją do pożyczenia?
Wszelkie informacje będą doceniane i nagradzane moją niezwykłą wdzięcznością. Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-06-2004 - 17:23
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
jak juz to zdobedziesz, to koniecznie powiedz jak sie spodobało ^0^ (to jedna z ulubionych książek dehiry^^)

Aha, miałam napisac, żebyś przejrzał allegro, jakis tydzień temu było tego chyba ze 3 egzemplarze po bardzo rozsądnych cenach.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-06-2004 - 17:54
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Ou ou ou ou ou ou! Really??
Jestem pod dużym wpływem Koncertu Nieskończoności, więc szukam drugiej części. Pogrzebie na Allegro.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-06-2004 - 18:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
kolejny "narzekajacy" post ....
Postanowiłam przypomniec sobie ulubione ksiazki z dziecinstwa i ponownie wziełam sie za czytanie czterech pancernych i psa.
Pewnie nie wiecie czemu pisze to wlasnie tutaj, ale narzekania nigdy nie za wiele Razz
Dziwna ta ksiazka. kiedys wydawało mi sie ze pisana dla dorosłych, teraz jak sama sie do tej grupy zaliczam to stwierdzam, ze strasznie naiwna ta ksiazka, wiec pewnie dla dzieci.... nie podoba mi sie juz.

chlip....wiecie, chyba takie fajne ksiazki/wspomnienia lepiej pozostawic wspomnieniom, ze sa fajne, bo jak sie po nich znow siegnie, to obraz moze sie rozsypac na kawałki.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-06-2004 - 18:31
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
Dziwna ta ksiazka. kiedys wydawało mi sie ze pisana dla dorosłych, teraz jak sama sie do tej grupy zaliczam to stwierdzam, ze strasznie naiwna ta ksiazka, wiec pewnie dla dzieci.... nie podoba mi sie juz.


Mnie sie ona kojarzy z Arturem Andrusem cztującym "poezje" głownego scenarzysty serialu o tytule książki i, naturalnie, komentującego na bieżąco.... Laughing Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits