Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
CatastropheOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-04-2004 - 15:12
Nowicjusz
Nowicjusz


Doł±czył/a: 27-04-2004

Sk±d: Anemos

Status: Offline
Hmm... Wiem, że to trudne, ale postaram się wytłumaczyć kilka rzeczy. W mandze jest taki rysunek, w którym Makaku siedzi w jakims słoju. Widać kolesia z lekko demonicznymi okularkami ze znakiem Citzen Shipstwa na czole. Nazywa się... No nie ważne. Powiem tyle, że "pan doktor" wyposażył Makaku w ciało pijawki. Miało ono jedną zasadniczą wadę. Zwariowany doktor zaprojektował to ciało tak, aby Makaku ciągle odczuwał ból. Potwór miał więc wybór- albo zabijać i uśmierzać ból mózgami, albo żyć w ciepieniu i umrzeć. Co wybrał- wiadomo.
Cytat:
Niestety, w najnowszym komiksie już w początkowych scenach zamiast kontynuować przerwany w dramatycznym momencie pojedynek, opowiada łzawą historię swego życia.
- Brawa dla Pani Agnieszki Połomskiej za zrozumienie treści. Z pozoru banalne zdanie psuje wydźwięk całej recenzji... Makaku nie mógł walczyć, ponieważ otaczały go płomienie-plazma. Było mu wszystko jedno, bo wiedział, że i tak zginie. Gdy poznałem jego całą historię, poczułem żal do jego plugawej (?) osoby... Nie taki jak po śmierci..., ale zawsze jakiś Confused

_________________
MĂłj numer GG to 1322311 !
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits