Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-06-2004 - 22:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
kiyubi napisał/a:
Można by ustawiać gipsowe modele tej pary i podkładać głos.
Wyglądają równie sztucznie.
Yuzuki oczywiście anroid, chyba że mówimy o nekromancji. Kokubuji, od tej strony Cie nie znałem.


Hech, słabo już pamiętam serię (Przed rokiem była na to faza, siedzieliśmy z WIN i łykalismy odcinek za odcinkiem Razz Ech, stare, dobre czasy!) ale ona chyba umierała.W mandze jest pokazana tylko w łózku szpitalnym, więc troche głupio by było gdyby była cała rumiana i wesoła, nie?
A braciszek... Gyby ci w 10 roku życia umarła ukochana osoba to byłbys pewnie cały wesoły? Pozatym, ich rodzice sie rozwiedli... (mówi o tym sma chłopczyk w 7 tomie)...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2004 - 09:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
teraz przyszło mi coś na myśl- to co wywołuje w nas więcej emocji jest lepsze dla nas w odbiorze, niezaleznie czy to manga czy anime

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PysiolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2004 - 19:02
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 08-02-2004

Skąd: Szczecin

Status: Offline
Ja dalej utrzymuję iż manga jest leprza, przede wszystkim ze względu na kreskę, poza tym ubrania, tak w anime jest ich zdecydowanie za mało. A akcja szyciej toczy się właśnie w mandze i to dużo szybciej. Poza tym w anime zdecydowanie za mało meijsca poświecono Freyi. Pojawia się raptem dwa razy i to w tym samym ciuszku no i nie dowiadujemy się jak bardzo "Chobits" jest pozwizane z "Angelick Layer"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2004 - 19:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Manga jest fajna... (takie bezpieczne słowo i nie ma szansy na bład ortograficzny) Smile
Powiązanie między AL i Chobitsami to też niezły pomysł... A że nie nawiązują do niego w anime? Moze obie serie robiły konkurencyjne firmy? Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2004 - 15:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

przejrzałam sobie Chobits uważnie i jestem nieco rozczarowana, że Icchan nie ożenił się z mamą Misaki, przecież wszystko do tego zmierzało. trochę dziwne te losy - Misaki musiała znać Kaede, bo widzać ją przy łóżku umierającej. nie mogę sobie przypomnieć, czy Kaede była zawodniczką Angelic Layer? i w ogóle to szkoda Icchana, że tak szybko umarł.
abstrachując od smutnych rozważań - moim zdaniem najlepszą postacią w tej serii jest komputer rządowy Zima.
wychodzi na to, że tomik 8 będzie ostatni, czy tak? trochę szkoda, ale tyle Clampa jeszcze przed nami - marzę o wydaniu Wisha i Angelic Layer

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MuzzyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2004 - 17:58
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-03-2004

Skąd: Kielce

Status: Offline
ni tom chobits ma kosztowac 13,90 ciekawe dlaczego czyzby byl mniejszy objetosciowo
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2004 - 20:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
nika napisał/a:
przejrzałam sobie Chobits uważnie i jestem nieco rozczarowana, że Icchan nie ożenił się z mamą Misaki, przecież wszystko do tego zmierzało. trochę dziwne te losy - Misaki musiała znać Kaede, bo widzać ją przy łóżku umierającej. nie mogę sobie przypomnieć, czy Kaede była zawodniczką Angelic Layer?


W anime była jakaś taka mała zawodniczka co walczyłą z okazji smierci swojej siostry, moze to ona?

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 17-06-2004 - 23:33
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

zawodniczka, walcząca w imieniu siostry to jinnouichi sai - jej anioł to shirohime - bialutka gejsza...

kaede walczyła w angelic layer - jej anioł wyglądał jak mini-pielęgniarka, a nazywał się blanche...

to tak parę newsów a propos al x3
7 tomik kupiem sobiem jutro....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RanjaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-07-2004 - 14:42
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: z OstrĂłdy CW

Status: Offline
Tomik 7 był super. Dużo się wyjaśnia - nareszczie >.< I to, co uwielbiam w Clampie - mieszanie mang (ten pomysł z Angelic Layer mniam ^.^)

_________________
Nie szczęśliwych zakończeń, bo nic się nigdy nie kończy...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-08-2004 - 00:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
hehe...
klasyczny "krosołwer" jakby to ujął anglik...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits