Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-10-2003 - 11:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
PozdrĂłwka! Very Happy
Też czytałam "Córy życia", ale nie wszystkie tomy. Chyba do 32, ale nie pamiętam dokładnie. W każdym razie chciałabym wiedzieć, co było dalej. Czy Reina zeszła się z Arilem? Mieli dzieci? itp. Możesz rzucić jakimś spoilerem? Smile

_________________


Ostatnio zmieniony przez Dida dnia 06-10-2003 - 10:54, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu: co dalej  PostWysłany: 05-10-2003 - 13:30







Hm..... W tomie 35 jest opisane coœ co można nazwać œlubem Arilla i Reiny. Udziela go im Matka (głowa zgromadzenia które od pokoleń czuwały nad rodem z Bergaheim. Co potem trudno powiedzieć?. Tym bardziej że tom 35 jest ostatnim tomem z serii "Córy ŻYcia". I co ty na to?. Czy ta odpowiedŸ cię zadawala?. Jeœli będziesz miała jeszcze jakieœ pytania - pisz.[/list]
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MarronOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-02-2004 - 01:23
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 29-05-2003

Skąd: Wyspy Owcze ;)

Status: Offline
Jestem w trakcie 40 tomu i musze przyznać, że całkiem mi sie ta saga podoba^^ Co prawda nie wciągnęła mnie na tyle, bym wszsytkie tomy na raz pożarła, ale ma w sobie wiele uroku i bohaterowie są czarujący :)
Moje ulubione postacie to z żeńskich: Anna Maria, Saga, Vanja, Christa, Cecylia, Sol (the Bad Guy - zły wpływ Guilty Gear X XD), Elisabet... A z męskich: Tamlin, Mar, Marco, Kol, Alexander, Kaleb, Mattias, Tarjei, Niklas... Duzo ich w gruncie rzeczy :P

_________________
*smirk*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YunnaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2004 - 16:58
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 04-09-2004

Skąd: Bevelle

Status: Offline
No więc szybciutko piszę że też czytałam. Całą SoLL, Całą SoCz i SoKŚ bez jedenego tomu Smile A tak wogóle to kilka opowieści i 3 tomy Rycerzy Very Happy A jestem w trakcie kompletowania sag u mnie na półeczce. Kupujemy je na spółókę z Evangeline bo kasy nei mamy za dużo Sad Pozdrawiam Very Happy

_________________
A ona? Ona żyła przecież tylko jego życiem!!
Bez niego jest jedynie odbiciem, które nie ma źródła...


Ostatnio zmieniony przez Yunna dnia 05-09-2004 - 17:04, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EvangelineOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-09-2004 - 17:02
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-08-2004

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Nio ciężka spraw z tą kasą nie??Sad
Czytałam wszystkie tomy jak zresztą wskazuje na to post Yunny:)
Pozdrawiam wszystkich:D




A tak wogóle to moja ulubiona postacią jest Kolgrim(to męską rzecz jasna) no i Tula(damska)
No więc ulubione tomy to tomy z tymi bohaterami("Dziedzictwo zła" i "Anioł o czarnych skrzydłach")
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits