Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
nika
Temat postu: Powitania  PostWysany: 20-09-2004 - 14:27
Moderator
Moderator


Doczy/a: 26-08-2002

Skd: Warszawa

W tym temacie możesz się przywitać z innymi forumowiczami i opowiedzieć trochę o sobie, jeżeli masz na to ochotę.

Reguły:
1. Nie wolno umieszczać w postach linków do innych forów czy reklamowac własnej strony. Informacje o swojej stronce mozesz mieć w podpisie.
2. Posty w tym temacie (tzn. wszystkie "cześć" i "witam serdecznie") będą sukcesywnie (np. po miesiącu) kasowane - zostaną tylko informacje na temat nowego użytkownika.

Forum powitań przestało istnieć (patrz temat: Propozycje i zmiany) - wszystkie powitania znalazły się teraz w dziale Nie związane - zostawiam tylko te najnowsze oraz osób, które wciąż udzielają się na kasumi. Interesujące wątki przerzucę do innych tematów lub wkleję tu.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
nika
Temat postu:   PostWysany: 20-09-2004 - 16:26
Moderator
Moderator


Doczy/a: 26-08-2002

Skd: Warszawa

Powitanka:
-Sora- napisa/a:
Chciałbym przywitać sie ze wszystkimi użytkownikami tego zacnego forum mam nadzieje ze czas spędzony z wami zapadnie mi na zawsze w pamieci.

Vasco napisa/a:
Kucze , wypada się przywitać jak jest się nowym ;D A więc witam wszystkich ( ale oryginalne przywitanie co nie ??Very Happy) !!! Mam na imie Dave . Interesuję się jak nie trudno zgadnąć m&a , chociaz w życiu obejrzałem tylko 3 filmy anime i miałem w ręku 2 mangi ;D Japonia też mi się podoba Very Happy Lubię azjatyckie filmy (szczególnie te made in Hong kong/ China ) a resztę o mnie dowiecie się wybierając bramkę numer 3 ;D

no cóż ja się zbyt często udzielac nie mogę ponieważ po przekroczeniu pewnego limitu odcinają nam telefon ;D a więc moja przygoda z netem kończy się ok. 20 , 25 ;D ale jakoś z tym żyję

Kamui napisa/a:
Mam na imie Konrad.
Mam 15 latek.Interesuje sie M&A , fotografią , komputerami , metalem&rock'iem a także chemią i dobrym filmem Razz
Jestem ze stolicy czyli z Warszawy ( Confused ) Obecnie chodzę do klasy 3 gimnazjum nr. 12. Ucze się średnio, ale też nieźle Cool
P.S. Czuje się jakbym pisał życiorys !! Rolling Eyes
Tak więc witam Was i mam nadzieję że się zakumplujemy !! Wink

Kas-chan napisa/a:
Mam 15 lat. Interesuję się mangą, anime, ogólnie japoniąSmile.
Moim ulubionym rysownikiem jest Satoshi Urushihara.
Miło mi Was wszytkich poznać!
avik: To jest żółw, którego narysował Mar, jak był jeszcze dzieckiem:)

Sakura_san_ napisa/a:
To więc na pocz ątek ja.
Imię : Dorota
Nick : Sakura_san_
Data urodzenia : 01,09,1988r.
Znak zodiaku : Panna
Chiński znak zodiaku : Smok
Żywioł : Ziemia
Ulubione anime : Gundam Wing
Ulubiona manga : Naruto
Zinteresowania : M&A oczywiście, lae oprócz tego to jeszcze zwierzęta. Mam w domciu : 2 koty, psa, tchórzofretkę oraz ptasznika z gatunku Blachypelma Shmithi.

Norad napisa/a:
Witam wszystkich...sam się dziwie, że wcześniej tu nie trafiłem ;p
Niektórzy mogą mnie znać inni nie ;p
W każdym bądź razie, ciesze się, że tu trafiłem Very Happy

Aradiel napisa/a:
Jako nowicjusz tuż po inicjacji-rejestracji pragnę, zgodnie z ogólnie przyjętym tu zwyczajem, powitać wszystkich i życzyć przyjemności płynącej z czytania mych przyszłych wypocin.
Niech Imperator, ostoja ludzkości, prowadzi was, a jego światłość pomaga wam w zachowaniu zasad ortografii i interpunkcji!
Lubię Młotka fantasy, ale go nie zbieram. A co do 40k, to moja przygoda z nim przypomina na razie gorące acz niespełnione uczucie - nie mam ani kasy ani czasu na figurki, ale nadal mogę czytać powieści, artykuły, siedzieć godzinami w EMPIKu z White Dwarfem na kolanach, zachwycać się tym niesamowitym klimatem i modlić o to, by dane mi było stoczyć bitwę za więcej niż 2000 punktów własną dobrze pomalowaną armią Blood Angels.
Oddajmy cześć wiecznemu obrońcy, który spoczywa na Złotym Tronie, on jest nadzieją, on jest światłem w mroku.
To z jego imieniem na ustach giną co dzień miliony zbrojnych, by po wsze czasy mogło trwać wspólne dzieło ludzkości - Imperium.
Chwała Imperium, śmierć jego wrogom!

Śpiąca z R'leh napisa/a:
Nowa się przybłąkała. Jestem Śpiąca. Z nicka i obecnego stanu. Cześść!!
Obiecuje na honor wszystkiego co mroczne, nieludzkie i plugawe że nie będę was zażucać tonami spamu ani głupich postów.

Varda napisa/a:
Zapisalam sie na to forum ze dwa lata temu... i wypadaloby wreszcie cos napisac Wink
Wlasciwie to Raul przed chwila mnie powiadomil, ze kara za niepisanie postow jest wyrzucenie z forum... Wink
Imie: Varda
Miejsce zam.: Opole
Zawod: aktualnie studentka germanistyki na UO w Opolu Wink
Zainteresowania: ojej, duzo tego. Najwazniejsze: manga, anime, RPG, tlumaczenia. Oprocz tego inne bardziej lub mniej stale, np. aktualnie projekt-Napoleon Wink
Pozdrowienia dla wszystkich uzytkownikow forum. Oraz specjalne dla Raula Wink

lam napisa/a:
Witam i ja zaś ;>
Zainteresowania: m&a, Japonia, j-pop i rock, kickboxing Smile

Wanilia napisa/a:
To wypadałoby się mi przywitać i napisać parę zdań o sobie.
...Moja miłość do Japonii, mangi i anime powstała w ostatniej klasie podstawówki, gdy zaczęłam oglądać „Czarodziejkę z księżyca”. Potem początkiem liceum (jakieś 8 lat temu) założyłam w bibliotece w Bielsku-Białej klub Mangi i anime. Klub podobno nadal istnieje, ale ja niestety musiałam się z nim pożegnać po wyjeździe z miasta na studia. Od tej pory moje zainteresowania mimo, że nie osłabły przybrały troszkę inną postać... Z powodów zmiany środowiska i pieniążków mam poważne braki w ulubionej tematyce, ale mam nadzieję, że uda mi się je nadrobić. Cieszę, się że znalazłam to forum i wszystkich serdecznie pozdrawiam na powitanie!

dr-saper napisa/a:
Witam wszystkich..
wiek: 18
zainteresowania : m&a, webdesign
dlaczego sie zapisalem? zapachnialo mila atmosfera.
powiedzmy ze witam sie po raz drugi

Louise napisa/a:
Trochę spóźnione to moje przywitanie... Embarassed
Cześć wszystkim ***uśmiecha się i macha łapką***
Trafiłam na to forum przez przypadek i już się zadomowiłam. Fajnie tu Razz

Pysiol napisa/a:
Nyo jakoś się w koncu zapisałam na to forum. Miałam z tym małe problemy, ale się udało (nie pytajcie tylko jakie^-^). Tylko jedno mnie dziwi, dlaeczgo avatarki muszą być takie małe?

Limin napisa/a:
hey jestem tu od 6 dni i dopiero teraz zuweazylem te forum wiec od razu pisze Very Happy oki to powiedzmy ze anime interesuje sie od praktycznie zawsze pamietam poczatki Yataman Kapitan Tsubasa itp hehe a magna zaczela sie od wieku 11 lat kiedy bylem na koloni tam mialek kumpla ktory mial orginalne mangi z japoni i mnie sie tak spodobaly ze teraz je uwuielnbiam fajne byly klopoty z czytaniem na poczatku bo zawsze sie bierze i czyta jak od poczatku a nie od tylu dlugo do tego dochodziem taki tempak ze mnei ale no coz teraz daje sobie jakos z tym rade i chyab dobrze

ness napisa/a:
Jak wielu przede mna i po mnie najpewniej zabladzilem (ech te literowki w adresie xxx www)
i znalazlem sie w tym magicznym miejscu wsrod tak szacownego grona Cool
Witam i z gory przepraszam za szkody jakie wyrzadze swoja wywrotowa dzialalnoscia Wink
Coz moge jeszcze dodac... o wlasnie moze sie przedstawie^^ bo wiele osob ma do mnie pretensje
o to ze bawie sie w "zgadnij kto to" albo dzejmsa bonda online :] *
I'm ness and I'm here to mess Wink parafrazujac kogo albo postac z jakiego filmu ?
(kto zgadnie dostanie co tam sobie zazyczy Wink )
Dla jasnosci i zeby uruchomic odpowiednia "klapke" n e s s = 14 5 19 19
jako ze w moim alfabecie nie figuruja dziwolagi typu "eŁ" czy "ą"
ktore imo szpeca smukle i proste w swojej formie wersje podstawowe naszych kochanych literek
Ufff czesc oficjalna mamy za soba czas na caluski i takie tam Wink
Bede bardzo zdegustowany ble tfu szczesliwy jesli dacie wyraz waszym
skrajnie pozytywnym odczuciom towarzyszacym czytaniu tego
skromnego powitania (gniew, furia, dozywotni uraz psychiczny etc...)
* tudziez maja 9cio calowe monitory i chce im oszczedzic przewijania obrazu 10 razy w kazda strone
PS: Zastanawialem sie czy nie dac przy okazji ankiety
"czy ktos kto napisal takiego posta jest w pelni sprawny umyslowo?"
ale sobie darowalem bylaby zbyt tendencyjna Smile
obywatelstwo hmm skromnie powiem ze jestem kosmopolita
obywatelem swiata i wszedzie mi dobrze Smile
Taaak wszedzie tylko musi byc spelnionych pare banalnych warunkow:
- willa z 7 sypialniami 11 basenami olimpijskimi krytym polem golfowym sala kinowa IMAX
i piwniczka z rocznym zapasem Don Peri... Heinekena Wink
- mile towarzystwo plci pieknej najlepiej zeby zagadywaly mnie po francusku
(bo kompletnie tego jezyka nie rozumiem) zreszta czy to wazne co mowia...
czyny nie slowa swiadcza o czlowieku Razz
- no i najwazniejsze ale banalne powszechnie i dla kazdego dostepne
(jak to powyzej) pare waznych osob bez ktorych trudno mi sie obejsc
(nie chodzi o nianie pania od masazu szofer(ke) i specjalist(ke) od Public Relations)
Nie widze zadnych przeszkod zebym w groCie Kasumi czul sie jak u siebie w domu Wink
Przyjme obywatelstwo i godnie ze wszystkimi honorami umieszcze pomiedzy innymi
w 3 szafach i 5 szufladach na nie przeznaczonych.
A moj nick taaak Loch Ness troche tak jestem gleboki wewnetrznie oczywiscie
i mam w sobie bestie ale poki co jest na urlopie bedzie 24ego.
Eliott Ness no tez prawda nietykalny taki jestem o!
A tak na powaznie NIE POWIEM hihi Razz



cdn.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
nika
Temat postu:   PostWysany: 21-09-2004 - 12:02
Moderator
Moderator


Doczy/a: 26-08-2002

Skd: Warszawa

BlackOmen napisa/a:
No i dotarlem az tutaj :> aby bardziej dac sie we znaki ludnosci z tego forum to sie przywitam Wink mam nadzieje ze nuda tutaj nie bedzie mi grozic Twisted Evil 3majcie sie ^^
'Nie dajcie gnusniec umyslom grajcie w Go' Razz

RinMajin napisa/a:
Haro~
mam na imię rin i nie piję od dwóch miesięcy Razz
a earl greya nie piję w ogóle
W tej filiżance mam oczywiście earl greya. I dlatego na głowie, że nie w ręce. I po to tam właśnie, że mam za krótkie łapki żeby dostać nimi do filiżanki, a więc zanim dostanę, to się rozleje. Więc nawet jeśli mi przyjdzie do głowy żeby się napić earl greya, to się nie napiję.
Czy to ma sens?

iss napisa/a:
Czytam i czytam, więc w końcu wypadałoby się zapisać. Tak też czynię. Za wiele pisać może nie będę, bo leń ze mnie, ale spróbuję się postarać.
Prepare to be assimilated. We will add your biological and technological distinctives to our own. You will adapt to service us. Resistance is futile.

Moe napisa/a:
Witam wszytskich miłośników m&a ^^
Dopiero teraz się zorientowałam,że jest takie, forum, więc na nie piszę Razz
A więc jestem Moe... Moje ulubione mangi to X i Mars, a anime Noir, GW oraz Gravitation. Ehm, i tyle ^^`
W każdym razie cieszę się, że trafiłam na to forum, bo zdązyłam już zauważyć, że panuje na nim bardzo miła atmosfera ^^

Armitage19 napisa/a:
witam !!! nareszcie znalazlam porzadne forum dotyczace mojej ukochanej japonii a zwlaszcza mangi & anime Very Happy wlasnie zauwazylam temat o Alicie Razz cos mi ise wydaje ze dzisiejszej nocy nie ebde spac Razz pozdraiwam!!!!!!!! Twisted Evil

Nachebet napisa/a:
Ok, jestem tu dzięki Dehirze, za co jej dziękuję stokrotnie i za pomoc też :***
Mamy sie tu przedstawiać tak? No dobra, to jedziemy.
Cześć wszystkim, którzy mnie nie znają [tym którzy znają też ^^;], jestem Nachebet [można skracać na Nache], mam szesnaście lat, mieszkam w Poznaniu, mam brata i siostrę [młodszych], mamę, tatę, babcię, dziadka, i od groma kuzynek i kuzynów, ciotek, wójków i sąsiadów. Zwierzaków już nie posiadam.
Kocham: mojego psa, Shinyę, amerykańskie żarcie, Justynkę, wolny czas, swoje nowe spodnie, Shinyę, Cheetos ketchupowe, taniec, czyste jeziora, dobre opowiadania yaoi, Seishirou Sakurazukamori, Cini Minis, góry, Shinyę, Midare Somenishi, swoje kredki, czarny jedwab i Shinyę.
Niekocham: francuskiego języka, niemieckiego akcentu, japońskiej gramatyki, chińskiej kuchni, polskich horyzontów, mang Yuu Watase, hentaiów, pozorów, różowego [poza głową hide], Piotra Rybackiego, polskiego kina komediowego, zup, hip hopu, techna, papierosów, swoich błędów, reklam proszków do prania, butów na szpilkach i z czubkami, nietolerancji, stereotypów, zapachu benzyny, brudu.
Ulubiony film: Lalki
Ulubiona książka: Potop
Ulubiony przedmiot: historia
Ulubione zajęcie: zbijanie bąków na świerzym powietrzu
Ulubiony zespół: zalerzy od nastroju
Ulubione anime: Ai no kusabi, Fruits Basket i Wolf's Rain
Ulubiona manga: większość mang Kazumy Kodaki
Ulubiony obiekt do wzdychania: Shinya
Jestem uczulona na: pyłki traw i Brytney Spears
Moje życowe motto: "nigdy nie daj się zwieść pozorom"
Oto ja.
Nic już nie przychodzi mi do głowy, koniec wyliczanki ^.~
Witam wszystkich serdecznie *graba bracie*

Otajcio napisa/a:
Otaj asatofsky chciał się przywitać... No więc nazywam się Otaj Asato, ale po konwentach wołaja mnie bardzo różnie (np. sushi, albo Edzia-kocham kospleje ><) a tak wogóle to trzeba naściemniać coś o sobie Razz
Urodziłem się w tym wcieleniu w japońskie świeto krawiectwa w roku kota/zająca... w każdym razie 8 lutego będę obchodzić przeklęte święto zwane osiemnastką... Jestem organizatorem nowosądeckich konwentów, kiedyś będę sławniejszą rysowniczka od Naoko Takeuchi i będę lepszą seiyu od Tomokazu Sekiego....
Very Happy gothic lolita, konwenty, kospleje, karaoke, Final Fantasy, spać, jeść, shonen ai, rysować, niemiecki, wszystko co baka, nowe stworzonka na mojej drodze, wszystko i wszystkich co da się wcześniej czy później ugotować i zjeść
Sad przeklinania, papierosów, braku entuzjazmu, kłizów w których wychodzi mi, że jestem zazdrośnicą , samowystarczalną osobą i rozsiewam wokół empatię...
Ulubiona manga: One Piece, Color, Yami no Matsuei, Paradise Kiss, Mars, Zetsuai, Dimon Dilajt, Eden, Evangelion,
Ulubione anime: One Piece Yami no Matsuei, Gravitation, Kodomo no Omocha, Cowboy Bepop, Excel Saga....
wiecie co - nie chcę mi sie wszystkich wymieniać...
Ulubione zespoły; najtłisz !!!!, L'arc en Ciel X-Japan Do as Infinity
Ulubione xiażki: Siewca Wiatru, Tam gdzie spadają anioły
eeee.... nie chcę mi się pisać...

Razzin napisa/a:
Cholibka zapomniałem się przywitać... no nic...
Witam wszystkich "poszczących" na tym forum!!!

Okita_Souji napisa/a:
Wlasciwie zarejestrowalam sie tu ze wzgledu na temat o Peace Makerze, mojej absolutnie ukochanej mandze/anime Very Happy Tak więc uwielbiam WSZYSTKO co związane z Shinsengumi, jestem wręcz maniaczką samurajskich mang/anime. Poza tym lubię trochę yaoi/shounen ai, mam obsesję na punkcie dobrych teledysków z anime i DDRa Very Happy Moja druga miłość to gry konsolowe (GBA/PSX/PS2/DC) w szczególności RPG i bijatyki Smile
Witam wszystkich i mam nadzieję, że będę mogła miło spędzić tu czas Very Happy
aktualnie jestem w zaawansowanej fazie tworzenia strony o Shinsengumi i samurajskich anime, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany współpracą to pomoc będzie mile widziana

des napisa/a:
wrocilem Smile
ech.. a wszystko przez tą pani Goto..
ale tak czy inaczej, milo byc znowu z wami Very Happy

des
Rycerz Xentaru - obronca smokow i pogromca dziewic.

treeze napisa/a:
imie - - > Maciek
skąd - - > Tarnów
wiek - - > 18 latek
znak zodiaq - - > byk
ulubione anime - - > hack - Legend of Twilight Bracelet

Nichrome napisa/a:
Cześć jestem tu nowa, wprost uwielbiam mangę i anime, interesuje się tym od 6 lat(jak ten czas leci^^).lubię poznawać nowe tytułu i innych fanów.mam nadzieje że znajde tu nowych przyjaciół^^
Sama zrobiłam w sensie avatar, a to jest Screen z Shaman Kinga. Anna jest the best jesteśmy nawet podobne tyle tylko że ja mam brązowe i dłuższe włosy ale chuste to też tak nosze, kiecke mam niebieską w podobnym kroju...a chłodna jestem zawsze więc...tylko koralików mi brakuje

Evangeline napisa/a:
Cześć trafiłam na to forum szukając czegos ciekawego no i znalazłam.
Kocham M&A i nic na to nie poradzę.
Ogólnie to mam 16 lat i jestem z Krakowa.
Mam nadzieje że przyjmiecie mnie cieplutko...

Yunna napisa/a:
Hej...dotarłam na to forum dzięki Evangeline (thx Eva) i myślę, ze jest tu bardzo fajnie. Nie znam sie bardzo na M&A. Ale jak mi coś wpadnie w łapki (albo w oczka - szcególnie na półce Evy) to czytam...no i co tam jeszcze...mam 17 latek. No to cześć. Very Happy

Jurichi napisa/a:
Cześć!... jak widac jestem tu nowy xD... wiec chcem się przywitać ^.~" interesuje sie azjatycką muzyką... lubie bezgrać w Photoshopie o.O oraz leniuchować (w tym ostatnim jestem najlepszy _ _")

Chrono napisa/a:
witam wszytkich pojawilem sie niedano i wypadalo by powiedziec pare slow o sobie interesuje sie muzyka rozna takze azjatycka a pozatym to grafika komputerowa rysunkiem w karzdej postaci a takze w moich zainteresowaniach leza podroze Smile
gdzie bylem najdalej to :
USA
Japonia
to sa chyba najdalsze miejsca ktore zwiedzileme ale innych tez bylo troche
w Japoni bylem okolo 30 dni i to dwa razy w swoim zyciu jak na razie
mam tam rodzine i bylem w Tokyo tylko jak narazie
mam 20 lat

Avandrell napisa/a:
Właśnie zapisałem się na forum.
Widzę ,że całkiem tu u was fajnie.
Jestem z opolskiego. Interesuję się (oprócz M&A) komputerami, internetem, okultyzmem, i fantasyką.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
nika
Temat postu:   PostWysany: 29-09-2004 - 15:28
Moderator
Moderator


Doczy/a: 26-08-2002

Skd: Warszawa

raznarok napisa/a:
WItajcie witajcie ,
nie wiedzielam gdzie za bardzo sie przedstawic ,ale nie przedstawic sie nie wypada Exclamation Smile

WIec nazywam sie Mateusz i jestem z krakowa i jestem z tego dumny Smile

Juz troche czasu "siedze" w anime , ale jakos dopiero teraz mnie naszlo zeby sie na jakies forum ,,zaregisterowac :")
(Ale frajda moj pierwszy post Cool )

Jak na razie moim ulubiponym anime (z tych duuuuzych serii)
jest Inuysha ,

to chyba tyle ,na razie Smile

Pozdrawiam Mateusz

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
panKracyOffline
Temat postu:   PostWysany: 04-10-2004 - 04:49
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 04-10-2004



Status: Offline
panKracy mowi wam wsztstkim dobry wieczor, a moze raczej dzien dobry...
a tak na marginesie pisze sie "co najmniej" a nie "conajmniej"...
ps. nika, zostalas kliknieta
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
najaOffline
Temat postu:   PostWysany: 28-12-2004 - 21:50
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 28-12-2004

Skd: Rzeszów

Status: Offline
Cześć wszystkim. Mam nadzieję, że dobrze trafiłam i że to tu trzeba się przedstawiać. Ja dopiero zaczynam moją "podróż”, z anime bo nie znam ich za dużo a jeszcze mniej oglądałam. Zacznę od tego, że mam na imię Agnieszka i jak na razie to mam 15 lat. Hymmm nie będę pisała, czym się interesuje, bo to nudne, mam nadzieję, że często będę tu wpadała i pisała ciekawe posty. Pozdrawiam wszystkich... Smile Smile Smile Smile
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
[nerd]Offline
Temat postu:   PostWysany: 03-01-2005 - 23:35
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 02-01-2005



Status: Offline
Cześć! Nie dawno znalazłem się tu... Interesuję się anime i manga od dłuszego czasu, moja ulubiona manga to Battle Angel Alita (lub "Gunnm") a ulubiona anime to Cowboy Bebop. Mam na imię Marcin, mieszkam w Kanadzie i mam 16 lat. Oprócz anime i manga, to interesuję się komputerami i internetem Very Happy


Ostatnio zmieniony przez [nerd] dnia 04-01-2005 - 04:05, w caoci zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MiyuOffline
Temat postu:   PostWysany: 04-01-2005 - 14:44
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 03-01-2005



Status: Offline
Cześć wszystkim! Jestem tu nowa i bardzo się cieszę że tu trafiłam Very Happy . Moje psełdo jak sami widzicie to Miyu. Mieszkam w Bogatyni i uwielbiam zwierzęta. Moje hobby to manga i anime. Moją ulubioną mangą jest Hamtaro oraz Mars.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
olkaOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-03-2005 - 16:40
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 06-03-2005



Status: Offline
Witam wszystkim Very Happy Very Happy Bardzo lubie M&A a najbardziej FY, Marsa, WR i Paradise Kiss
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MomoOffline
Temat postu:   PostWysany: 09-03-2005 - 14:08
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 09-03-2005

Skd: Olsztyn

Status: Offline
Hej wszystkim! Jestem z Olsztyna i mam dopiero 16 lat (nawet niecałe Smile) Mangą zainteresowałam się dawno,ale jakoś nie miałam czasu na rozwinięcie swoich zainteresowań Smile Kilka dni demu postanowiłam powrócić do świata Mangi i w ten sposób znalazłam się tutaj. Mam nadzieję,że miło spędzę z Wami czas Smile


Ostatnio zmieniony przez Momo dnia 10-03-2005 - 22:27, w caoci zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
AtaruOffline
Temat postu:   PostWysany: 12-03-2005 - 18:22
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 12-03-2005

Skd: NeoLublin

Status: Offline
Dzień dobry. Jestem dwudziestoletnim fanem mangi i anime z Lublina. Jestem tu nowy, więc jak wymaga tego dobre wychowaniei odgórnie wyznaczone zasady chcę się przywitać ze wszystkimi użytkownikami tego forum. Napewno będzie nam się miło gawędziło.
Pozdrawiam^^

_________________
Lost in words of anticipation
Lost in words of revelations
23 and 5 resulting
Equally absorbed their sigh
And I need my chemicals
I need your chemicals
Are my dreams gone?
Are my words forgiven?
Are my deeds undone?
Am I now forgiven?
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Medea
Temat postu:   PostWysany: 25-04-2005 - 14:54
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 25-04-2005



Witam wszystkich. W kosmicznym skrócie: Medea, dwadzieściacośtam lat ^^, dziennikarstwo, piwo, erystyka, manga/anime, Machiavelli & Schopenhauer, herbata, fanlistingi, photoshop & html.
Ulubione serie: Juuni Kokki, BLEACH, RG Veda, Trinity Blood, Dogs, X, hagaren, Blame!, a z koreańskich produkcji Shin Angyo Onshi. Miło mi gościć na forum. *kłania się*

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
>Lilith<
Temat postu:   PostWysany: 30-04-2005 - 09:21
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 30-04-2005

Skd: Łódź

KONNICHIWA!! Iż jestem nowym użytkownikiem na tym forum, pragnę ciepło i serdecznie przywitać się ze wszystkimi ^^ Jestem wieloletnią, nieustającą fanką mangi i anime. Mam nadzieję iż będzie nam miło się dyskutowało na różne tematy, jak i również czytało moje posty. Miło mi gościć na tym forum ^^

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
wrzosekOffline
Temat postu:   PostWysany: 30-04-2005 - 10:29
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 04-04-2005

Skd: Łódź

Status: Offline
Witam!
wrzosek dołączył do grona tego forum, mam nadzieję że ciepło będzie mi się siedziało na tym forum, zarajestrowałem sięjakiś czas, temu, jednak nie udzielałem się, czas to zmienić Razz i napisać kilka postów. Oczywiście poznając przy tym wiele nowych ciekawych ludzi - a chybe nie ma lepszej społecznośći od fanów m&a.
Z poważaniem Wrzosk ^.^

_________________
-

-
www.wrzosek.go.pl
www.a-h.prv.pl/
www.lpzion.org
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Odwied stron autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
RevvOffline
Temat postu:   PostWysany: 30-04-2005 - 16:27
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 22-04-2005

Skd: Zawiercie

Status: Offline
Otóż i ja jestem świerzo upieczoną forumowiczką skuszoną dyskusjąo Naruto itp., niestety dyskusje te umierają śmiercią naturalną, a ja sama pisać tam nie będę, więc gorąco zachęcam do pisania - nie tylko tam - wszędzie, gdzie ostatni post jest MÓJWink nie ma nic nardziej denerwującego, jak ignorancja. Nie ignorujcie młodej fanki, błagam;( A tak w ogóle to wiatm wszystkich;)
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits