Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MiraiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-07-2004 - 09:13
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-05-2004

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Magnus napisał/a:

narazie nie ma o czym mówić... jak tylko dostane odpowiedź od Mirai będę mógł siać zament i plotki o rzeczy jaką szykujemy z Ekipą 071 :twisted: :twisted: narazie jednak walczymy o możliwość panelu (tylko tyle moge narazie zdradzić bo nie chce zapeszać)


Nie wiem kiedy dostanies mailem, ale tutaj moge powiedziec, ze wstepnie akceptuje.
Send me pm z ta sama trescia co mailem, bo poza praco nie bardzo mam dostep do sieci aktualnie :) [ewentualnie przez gg]

Pozdrawiam

Nadal odsypiam r3, ale nie pieje z zachwytu...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-07-2004 - 14:57
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
michio napisał/a:
Ej no, jakich konkretów? Smile Skoro nie ma na razie planów rewolucji w temacie, to i nie ma o czym nawijać. (...)Jakie pytania, takie odpowiedzi, niestety. Albo i stety Smile

Co nie zmienia faktu że na panelu były omawiane praktycznie sprawy prywatne Razz Ale broń boże żeby mi to przeszkadzało, to co się chciałam dowiedzieć to się dowiedziałam, a i naśmiałam się ile trzeba ;PPP
michio napisał/a:
A myślę, że jak wyliczyłem cały skład redakcji to było bardzo konkretne.

Zdaje mi się iż każdy zna skład redakcji Twisted Evil Razz

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
michioOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-07-2004 - 15:56
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 13-04-2002



Status: Offline
iola napisał/a:
michio napisał/a:
Ej no, jakich konkretów? Smile Skoro nie ma na razie planów rewolucji w temacie, to i nie ma o czym nawijać. (...)Jakie pytania, takie odpowiedzi, niestety. Albo i stety Smile

Co nie zmienia faktu że na panelu były omawiane praktycznie sprawy prywatne Razz Ale broń boże żeby mi to przeszkadzało, to co się chciałam dowiedzieć to się dowiedziałam, a i naśmiałam się ile trzeba ;PPP


Ależ skąd. Dyskusja z Gargulcem na tem przykład była bardzo ważna IMO, bo poruszał istotne kwestie.

Cytat:

Zdaje mi się iż każdy zna skład redakcji Twisted Evil Razz


Nie byłbym wcale taki pewien. Ludzie w ogóle mało rozumieją pojęcie "redakcja", w takim Mzynie pod tą nazwą figurują wszyscy co kiedykolwiek wysłali jakiś tekst do pana Jedi.

_________________
g.r.m.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasuOffline
Temat postu: Wspomnienia z reANIMation 3..... ^^"  PostWysłany: 02-11-2004 - 20:00
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-11-2004

Skąd: Star

Status: Offline
ChociaĹź R3 juz za nami, chcialabym podyskuttowac na temat wrazen, wiem ze nudny temat, jednak chcialabym jeszcze troche o tym podagac ^^" Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Wspomnienia z reANIMation 3..... ^^"  PostWysłany: 02-11-2004 - 20:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
To sie rozpisz jako pierwsza, z checia przeczytam dluuuugiego posta - uwielbiam czytac relacje z konwentow, zwlaszcza, ze sama nieczesto sie pojawiam...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YasuOffline
Temat postu: Re: Wspomnienia z reANIMation 3..... ^^"  PostWysłany: 03-11-2004 - 13:56
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-11-2004

Skąd: Star

Status: Offline
hmmm.... w pisaniu dobra nie jestem ale pojawiłam się na konwenciku koło godzinu 14.00 po "polski express zrobił nas w konia" =="
Moim zdaniem konwent wypalił, chociaz nie zobaczyłam piegającego Pikachu uciekającego przed zgrają szaleńców (pewnie wystraszył sie poprzedniej Reanimki... heheheeee.... ^^"), KIsiel tez był światny, ale i tak moim najukochanszym konkursem byyyyłłł.... uwagaaaa... COSPLAY!! tak Smile Uwielbiam Cosplay, był to moj 1...2...3.. 3 cosplay Smile (dla zainteresowanych i ciekawskich to JAAAA!! Uzumaki Naruto ^^")
Jednak nadal uwazam ze 3 dni to za długo Smile Poznałam wiele znanych Wam osobowości (chyba ^_~) takich jak np. Mesiaste, była ona przebrana za Itachi'ego z "Naruto", strój bardzo mi sie podobał, jednak najbardziej podobał mi się jej PLUSZOWY KAKASHI (hiehiehieeee..... ^^") Troszku mi smutno ze na tym konwencie nie bylo Chobitka Sad na poprzednim (CKM4) miał byc, ale baka zaspał Sad

Jednym slowem konwent był KAKOOOOIIIII!!!!!!!!!!!! *
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Coach
Temat postu: Re: Wspomnienia z reANIMation 3..... ^^"  PostWysłany: 11-11-2004 - 00:40
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 09-04-2004

Skąd: WWFF

Wy tu sobie wspominacie, a tymczasem następna reanimka już w połowie sierpnia...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: Wspomnienia z reANIMation 3..... ^^"  PostWysłany: 11-11-2004 - 01:18
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Tak jakby za 3/4 roku.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu: Re: Wspomnienia z reANIMation 3..... ^^"  PostWysłany: 11-11-2004 - 15:41
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Coach to już zdecydowane że na pewno będzie?
Bo miesiąc temu to Virus jeszcze nie wiedział czy w przyszłym roku będzie organizowana reanimka Rolling Eyes

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VirusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-11-2004 - 23:55
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 17-05-2004



Status: Offline
To az miesiac? :) Ale ten czas plynie :)

No nic, w kazdym razie reANIMation 4 sie odbedzie. Planowany termin to 13-15 sierpnia 2005. W niedlugim (ale tez nie za krotkim :) czasie powinna ruszyc oficjalna strona.

_________________
I am the game, you don't wanna play me.
I am control, no way you can change me.
I am heavy debt, no way you can pay me.
I am the pain and I know you can't take me.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
^ZwierzakOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-11-2004 - 18:14
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Stargard szcze.

Status: Offline
Oh...jak milo ,spodziewajcie sie ze swiry ze stargardu stawia sie tam ....mozecie zaczac schrony znowu szykowac...i odswiezacze powietrza na DDR Razz
Czekamy na dalsze informacje z niepokojem Smile





-------------------------------------------------------------------------------------
Motto:"po co mamy dziwic sie swiatem?niech swiat dziwi sie nami"

motto park schizo sekcji stargard
www.parkschizosekcja.prv.pl
(w trakcie rozruchu Smile )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits