Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 02-02-2005 - 23:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
No wiec chciałem pogadać na temat Gwiezdnej Sagi...

z góry mówie że Fanatykiem nie jestem a raczej lekkim miłosnikiem ograniczającym sie raczej do filmów 4-6...

ale chciałem poruszyc temat wydania DVD i to co oni tam zrobili... no wiec co sądzicie o dodatkach jakie znalazły sie w filmie?? o ile dodanie jednostek w tle jest spoko, nowe rasy poprawione efekty to jednej ze scen NIEDARUJE ostatniej sceny z VI epka gdzie podmienili ducha Anakina na tego młodego... normalnie JAK TAK MOGLI Wrrrr.... narazie widziałem VI epizod z DVD ale podobno poprawili też 4 i 5 wstawiając tam aktorów z 1 i 2 epizodu.. może to i dzieki temu jest spójne i ogółem miłe dla oka ale jednak twierdze że troche przegieli i części 1-3 powinne nie pokazywać się ... dobre star warsy to stare star warsy... 1 epizod mnie tak zraził że 2 nie ogladałem i sądze że 3 też nie zobacze chyba że u kogoś przypadkiem lub jak będzie mi sie naprawdę nudziło..

ktoś widział tą "nową" wersje starych Gwiezdnych Wojen??

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 01:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ja widziałam, choć chyba tylko dwie części, ale nie pamiętam tam wklejanych aktorów z 1 i 2 ep... zresztą czy ta podrasowana wersja nie wyszła wcześniej??
kocham Hana Solo - moja pierwsza wielka miłość. jako pierwszą widziałam końcówkę czy Powrót Jedi, bo świnie nie chcieli mnie wpuścić do kina na Gwiezdne Wojny - nie miałam skończonych 12 lat. taaa, w PRL takich rzeczy pilnowano. strasznie długo nie mogłam zobaczyć Empire strikes back i jaka to była radość kiedy się w końcu udało.
Gwiezdne Wojny to jedyny film, na którym byłam dwukrotnie w kinie - jako mała dziewczynka i jako osoba dorosła, kiedy puszczali wesję specjalną. plakat z tej wersji GW wisi u mnie nad łóżkiem już 8 lat (od 1997)
co co epĂłw 1 i 2... to juĹź nie to

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 09:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
bo te wszystkie wklejenia sa w pakiecie DVD co teraz niedawno wyszedł... w poprzednich wersjach tego nie ma

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 10:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Cytat:
No wiec chciałem pogadać na temat Gwiezdnej Sagi...

A co chcesz wiedzieć?

Grr, ta zamiana jest paskudna, w dodatku spieprzyli najważniejszą scenę w serii...
Ale z drugiej strony wyobraź sobie, co by było, gdyby to jednak Leo grał Anakina... brr...

A tu macie coś o prawdziwych manikach SW: http://tinyurl.com/6p7pm

Strasznie mroczne i Krieg.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 10:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
jeżeli chodzi o ostatnią scena z Anakinem, Obim i Yodą i sądze że powinna pozostać tak jak było ponieważ może Anakin był młody jak przeszedł na Ciemną Strone ale nawrócił się jak był już stary... więc duch mógł być stary - wedłóg mnie...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 11:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
własnie obejrzałem ten filmek .... BŁAHAHAHAHAHAHAHAA ostry jest Very Happy no i jak się Vulkan pojawił to omało co nie zleciałem z krzesła ze śmiechu Very Happy pojechał po nich niesamowicie .... no i najlepszy tekst to ten jak krzyczy do Vadera że jest jego ojcem Wink

ale miecze były fajne Razz

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chaos_spawnOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 17:59
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-05-2004

Skąd: KrakĂłw...much much warpstone there

Status: Offline
Zamiast marnować czas na usprawnianie czegoś co było dobre nakręciliby trylogie Thrawna albo Mroczne Imperium... a tak to pewnie za naszego życia nie dane nam bedzie ich zobaczyć na ekranie Sad

_________________
"Tylko Bóg wie o co chodzi w niektórych ustawach... a jeśli chodzi o polskie ustawy to nawet bóg nie wie..." prof.S
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 20:21
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-08-2003

Skąd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Sinner napisał/a:
Ale z drugiej strony wyobraź sobie, co by było, gdyby to jednak Leo grał Anakina

Wtedy moment zdjęcia maski w TRotJ byłby najstraszniejszą sceną w całej sadze...

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 21:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Cały 2 epizod byłby straszny...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 04-02-2005 - 10:28
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
a ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia po co w ogóle nakręcili 1-3... jeżeli już chcieli nakręcić Star Warsy to mogli by się wziąść za dalsze dzieje bądź wcześniejsze które nie maja aż ta związku z epizodami 4-6... mi sie to odrazu jakoś kojarzy z tym że chcieli kase zarobić... stawiam że obojetnie jaką historie ze świata SW by ekranizowali to i tak by się sprzedała i tak wiec po co sie brać za coś jak trzeba będzie ingerować w oryginał... jeszcze spoko by było gdyby to była ingeręcja po kilku latach ale nie prawie po 30... to tak jak by teraz dokręcili wcześniejsze odcinki Klossa i potem ingerowali w oryginały Wink to też było by nie wybaczalne Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 04-02-2005 - 12:07
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
SW są fajne w swojej czystej postacii. Jedi, moc, lightsabers. Very Happy A w RPG SW też zdarzyło mi się pogrywać.
Ale to co ludzie wyprawiają żeby wycisnąć z tego kasę to szczyt wszystkiego..Sad

,,He can shit his pants and no one can see it'' Very Happy XD........Sad
Jak dla mnie to żenada, wyśmiewać się z czyjegoś hobby to już syf. Wiadomo co śmieszy amerykan Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 06-02-2005 - 19:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Ja też bardzo lubię SW. Ponagrywałem wszystko co puszczali w TV i teraz szukam po necie 2 i 3 epizodu. Jednak właśnie dziwie się czemu zaczęli od 4 części a nie od początku.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 06-02-2005 - 19:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
bo lukas lubi robic rzeczy od środka Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 06-02-2005 - 19:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



No ale to jest dość dziwne, aby nie powiedzieć głupie. Kręcić serię od środka. To tak jakby zaczynać czytać książkę od środka. Historia się już rozkręciła, a tu nikt nie wie jak to się zaczęło i dla czego jest tak a nie inaczej.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 06-02-2005 - 20:05
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Jak moi rodzice poszli na SW jeszcze za czasów komuny to stwierdzili że cudowne władze państwowe znowu coś zwaliy i puszczają serię od środka Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits