Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2005 - 20:57
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
poza tym nie efekty tworzą klimat choć zbyt duża ich ilość potrafi go zabić... może i to dlatego 4-6 są czymś "świętym" bo były czymś nowym a w częsciach 1-2 są tylko "kolejnym amerykańskim filmem na rynku z efektami" ale no cóz... tylko o ile SW4-6 zostawało w pamięci przez lata tak SW1-2 tak szybko wchodza jak i wychodzą... powiedziałbym że poprostu są... ale takie bycie sobie sprawia że wizerunek całości cierpi...


Afraid I can't agree with that.
W czasie gdy pojawiały się GW części 4-6 były filmy o równie dużej ilosci (i czasem nawet jakości) efektów. Inna sprawa że gdy się pojawiały były wielką odmianą na rynku kinowym który na dorbe rozkręcił się u nas dopiero w latach 90-tych.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2005 - 21:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
OK no to od początku bo sie zaraz sam zakręcę w tym co mówie... chodzi mi o to że SW 4-6 miało coś w sobie co przyciągało wtedy i dziś się dalej dobrze ogląda co do jakości efektów itp rzeczy nie wypowiadam się bo z tego co mi wiadomo SW4 był/jest filmem klasy B czy C (łorewer) natomiast Lukas twierdzi że wtedy technika mu nie pozwalała zrobić to co chciał i teraz umie to pokazać... i tu jest to że napakował film taką ilością efektów że to zniszczyło klimat... nie samymi efektami człowiek żyje rozumiem że chciał dobrze bądź chciał zarobić ale mógł kręcić inną historię w tym świecie zostawiając oryginalną trylogię nienaruszoną...

ja tam fanatykiem SW nie jestem, ale stwierdzam że 1-2 są całkiem inne niż 4-6 i już zostawie efekty w spokoju ale nawet sama fabuła już nie wzbudza takich emocji co poprzednie części... są filmy które moge ogladać po kilka bądź kilkanaście razy i nigdy mi sie nie nudzą i za każdym razem wracam do nich z sentymentem są to filmy które są nafaszerowane efektami i są takie w któych tych efektów nie ma... ale jak to bywa zawsze seria ma lepsze i gorsze odcinki i czasem poprzeczka jest tak wysoko że twórcy sie nie uda jej pokonać ale moge stwierdzić jedno biorac epizody 1,2 4-6 klimat rośnie w góre...

a co do ras to ja tam jar-jara lubie... i cieszę się tylko że nie odbiło im tak zeby dali więcej Whrillów czy jaka jest tam domniemana rasa Yody... Yoda jest jeden i niech tak zostanie Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2005 - 23:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
moge stwierdzić jedno biorac epizody 1,2 4-6 klimat rośnie w góre...

Zgadzam się i oby epizod 3ci był ładnym pomostem pomiędzy "dwoma trylogiami" nie tylko jesli chodzi o zdarzenia i postacie ale i styl i poziom...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radical DreamerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2005 - 10:37
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-01-2003



Status: Offline
IggI napisał/a:
heksalogia

Hmmmm...
A ja słyszałem że mają być też części 7-9...
Czyli łącznie trzy trylogie...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2005 - 11:40
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
no ja slyszlalem ze sie wlasnie Lucas odcinal od tego i ze on robic trylogii trylogii nie bedzie, bo by tego nie przezyl Wink
co do 3 czesci to widzialem tylko raz trailera. wygladal calkiem przyjemnie. zapowiada sie niezle, ale jak to trailer pokazuje raczej akcje a nie fabule. ciekawym jest jak bedzie wygladala zmiana Anakina w Lorda Hełmofona... zobaczymy, tak czy inaczej na pewno pojde na to do kina Smile

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2005 - 12:04
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
części 7-9 to tylko plotka... ale Lukas powiedział że filmów 7-9 nie będzie choć ostatnio wyszło coś o animowanej wersji... ale to też plotka... nikt tego oficialnie nie potwierdził

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2005 - 12:26
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
co nie zmienia faktu ze fajnie by bylo, bo lubie Gwiezdne Wojny Smile

(Magnus, taki offtop --> idziesz na Yamato??)

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 14-02-2005 - 13:15
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Sinner napisał/a:
Nie są już tacy młodzi Wink


Kiyubi - to kiedy gramy?


Zbierzmy ekipę paru maniaków to zagramy. Ja mam czas przez całe ferie.
Może byśmy wciągneli w to kogoś z KWS, np na spotkaniu? Albo odegrali przykładową sesę np w WFRP?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 14-02-2005 - 15:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Na spotkanku można spróbować, moge się nawet w sumie podjąc poprowadzenia szybkiej przygódki, mam nawet taką jedną wprowadzającą Wink

WFRP?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 14-02-2005 - 16:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
(Magnus, taki offtop --> idziesz na Yamato??)


jest szansa... na bilety mnie nie stać ale uruchomione znajomości mogą mi pozwolić na zdobycie biletu Very Happy narazie jestak moja szansa na zobaczenie jest jak z SW7-9 ktoś co mówi ale nikt tego oficjalnie nie potwierdził Wink

dobra ale urywam temat bo to nie tutaj o czymś takim

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 21-02-2005 - 19:18
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
wracajac do tematu GW. wyszla nowa czesc gry Star Wars: Knights Of The Old Republic 2. niedlugo juz wpadnie w moje lapki i znow bede mogl powymachiwac mieczem swietlnym, mam nadzieje ze okaze sie lepsza od poprzedniej czesci, nie dlatego ze tamta byla jakas nieteges, tylko ze bedzie jeszcze fajniejsza. bo w tamta mi sie bardzo dobrze gralo. o ile mi sobie dobrze przypominam to bez kodow. a to, jak dla mnie bardzo dobrze o grze swiadczy bo gram duzo i nie kazdej poswiecam tyle czasu zeby grac uczciwie od poczatku do konca.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 21-02-2005 - 19:21
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-08-2003

Skąd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Sinner napisał/a:
Na spotkanku można spróbować, moge się nawet w sumie podjąc poprowadzenia szybkiej przygódki, mam nawet taką jedną wprowadzającą Wink

Raczej storytelling, czy będziemy się babrać w papierze i kostkach?

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 21-02-2005 - 19:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
co do gier SW mam mieszane zdanie... ale jeżeli chodzi o te w które grałem (a grałem raczej w małą ilość tytułów) początki były fajne a potem stawało sie to monotonne... ale mówie w mała ilość tytułów grałem i w większości była to seria Jedi Knight

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 21-02-2005 - 20:09
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
mnie bardoz do gustu przypadl tytul "Star Wars: Rogue Squadron" naprawde mila symulacja latania statkami z GW. gralem w to bardzo dawno, ale gra ma swoj klimat, ma jakas tam fabule, ale chodzi glownie o to ze bardzo fajnie sie lata. gra ma juz swoje lata, doczekala sie nastepcy w postaci "Star Wars: Starfighter" ale ta gra niestety juz mnie cokolwiek zawiodla, byla kolorowa, ale sterowanie bylo strasznie "dzikie" i byla to gra wlasciwie zaadoptowana z PS. raczej taka sobie. dodac nalezy ze SW:RS opiera sie na epizodach 4,5,6 i mozna tam spotkac misje zgodne z fabula filmow (w tym zniszczenie Gwiazdy Śmierci i zwiazywanie nog AT-AT) a SW:S jest powiazany z czescia 1.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 21-02-2005 - 20:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Jedi Academy jest fajny ale monotonny... czegoś tej grze brakowało... wyglądała nieźle i ogółem była niezła ale takie ciachanie mieczem z czasem sie człowiekowi nudzi.. mogli dodac jakieś elementy zręcznościowe jeszcze... a tu tylko idziemy do przodu otwieramy drzwi, i eliminujemy pokolej przeciwników i Sithów... nie było elemantów gdzie trzeba było pomyśleć nawet pomimo tego że można było wziąść uzbrojenie to i tak było niebezpieczne bo miecz załatwiał wszystko jak i moce...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits