Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Śpiąca z R'lehOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-02-2004 - 16:33
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 18-02-2004

Skąd: Plugawy i mroczny kontynent Mu

Status: Offline
Kaori jest świetna, znam jej ,,Kaine", chyba jakąś fetyszystką jest bo ciągle napomina o włosach, zwłaszcza na początku. Dobre jst też ,,Cruel Fearietales", ale ,,Angel Sanctuary" mi sie nie podoba, zbyt podobne do ,,X'' pewnie dlatego że to drugie wcześniej poznałam. I nie ma tej całej bibilijno-mistycznej otoczki, ale kto co lubi, po nikim nie jadę Laughing #evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-06-2004 - 19:22
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Nikt nie dorowna kresce tej mistrzyni Cool Jej kreska jest doskonala.

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
shiranuiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-12-2004 - 13:40
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 24-12-2004



Status: Offline
Czytałem tylko Angel Sanctuary. Kreska jest naprawdę piękna a postacie ciekawe. Nie za bardzo podobało mi się tylko zakończenie mangi, ale biorąc pod uwagę całokształt, bardzo polecam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2005 - 22:15
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Śliczne arty, z odrobiną nonszalancji u mężczyzn, wzrok z głębi, mroczny... piękne... po prostu piękne. Lubię taki styl rysowania, nazywam go po swojemu "średniowiecznym"... to dla mnie taka jakby klasyczna kreska... (chociaż klasyczną nie jest Razz)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits