Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
KellyOffline
Temat postu: Love Hina 7  PostWysłany: 19-02-2005 - 10:59
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Oświadczam uroczyście, że manga bije na głowę anime, które dotąd bardzo mi się podobało. Przy zabawnych scenach z mangi, rozbudowanych wątkach, znacznie lepiej kształtowanym trójkacie Keitaro - Naru - Mutsumi anime wydaje sie po prostu nudne.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2005 - 13:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Popieram. Zawsze twierdzilem, ze manga jest lepsza, i anime ogladalem tylko z sentymentu do bohaterek, z ciekawosci oraz z pewnej nadziei, ze potem bedzie lepiej. Sama manga tez zaczyna juz powoli wpadac w schematy, ale hej, nadal pozostaje w mojej scislej czolowce najlepszych mang. Czego zreszta dowodzi taka oto wklejka w moim sluzbowym kalendarzu. Razz



I tu moze maly konkurs dla fan(atyk)ow LH - jaki tytul ma rozdzial, z ktorego jest ten obrazek? Smile

Pozdrawiam,

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-04-2005 - 17:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Mike napisał/a:
I tu moze maly konkurs dla fan(atyk)ow LH - jaki tytul ma rozdzial, z ktorego jest ten obrazek? Smile


Z ciekawości, sprawdziłam. Razz Rozdział 41 z tomu 5 pt. "Tajemnica magicznej dziewczyny". I co z tego wynika? Mr. Green

W końcu dorwałam 7 tom. Very Happy Lekki i zabawny, w sam raz na poprawę humoru. Very Happy Najbardziej podobał mi się rozdział 55 - ten, w którym chociaż przez chwilę Keitaro nie obrywał i nie latał. Razz Co do kwestii technicznych. Druk wydaje mi się jakiś taki blady, a gwara coraz bardziej niezrozumiała. Confused I co to ma być to przesłanie 2000 roku, chyba chodziło o problem.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 10-04-2005 - 08:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie: co z tego wynika? tylko: co wygrałam? ja czekam na tom 9 i 11, bo mam tak głupio 1-8 i 10

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits