Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
tsutaurushiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-02-2005 - 14:57
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 17-02-2005

Skąd: Bielsko-Biała

Status: Offline
Ktoś zbiera ekipę z Bielska albo okolic? Mój pierwszy konwent -__- chciałabym się dołączyć ^.^"
gg1100117 (jak zrobić żeby to się pojawiało?!). Jak ktoś w pobliżu się wybiera, piszcie! (proszę Smile)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OtajcioOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2005 - 14:11
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-06-2004

Skąd: Dziura między Justem a Sączem

Status: Offline
Wrociłam z konwentu żywa chociaż postanowiłam na kospleju wyjść na scenę bez powodu i brać w nim bez przebrania ( za to z czaszką, którą przedstawiłam jako gothic lolitkę, żeby nie było) i byłam bardzo baka =='... Poza tym poznałam i spotkałam paru świetnych ludzi i dobrze się bawiłam, chociaz nie byłam na większości atrakcji ktore ponoć średnio wypaliły XD. no, ale... Pozatym spotkałam Raula, który miał sketchbook z "Yami" a ja nie miałam pieniędzy TT TT ( a to teraz had. ma moje odciski palcow na okładce z Tsuzukim XD ). ozdrowienia tez dla H.W XD za ktorym zamykałam okno XDDDDDDDDDD......... no coż... jak mi się zachcę strzelę tutaj jszcze dłuższą recenzje nyu ^^'

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-03-2005 - 14:08
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Mam nadzieje ze pan H.W. (zanim wyskoczyl z miejsca konwentu oknem Razz) przytulil Cie ode mnie tak jak mu polecilam Razz

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-03-2005 - 14:39
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Otajcio napisał/a:
Pozatym spotkałam Raula, który miał sketchbook z "Yami" a ja nie miałam pieniędzy TT TT

A wiesz ze ja Cie w pierwszej chwili nie poznalem? Strasznie uroslas przez ten rok Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JagaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-03-2005 - 18:43
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 17-03-2005



Status: Offline
Ja postaram sie jechac na konwent 6 sierpnia do Kraka. Nie wiem, czy ta data nie pokryje się z moim wyjazdem na kolonii, ale postaram sie być. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RevvOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-04-2005 - 17:28
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 22-04-2005

Skąd: Zawiercie

Status: Offline
Jako, że to dopiero 3 post i mało kogo obchodzi, co ja tu wypisujęWink Ale osobiście byłam na Magnificonie (mój pierwszy konwent!) i było świetnie. Na Dojicon5 również się wybieram, chciałabym wziąść udział w karaoke, ale sama sięboję śpiewać;( Czy jest ktoś chętny, kto zaśpiewałby z pewną młodą fanką Gaary "Brinyg me to life" Evanesence, lub ew. Linkin Parków? Czekam na jakąkolwiek reakcję na moją skromną osobęWink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits