Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2005 - 13:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ja wierzę w stereo

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IchigoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2005 - 22:32
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 04-06-2005



Status: Offline
Ja już kupiłam wiele rzeczy na allegro w tym dużo książek- jedną magę chobits. Wszystko zależy ludzie czy sprzedający nie mieszka w waszym mieście i nie może wam wręczyć osobiście tak jak to zrobiłam z jedną książką jaką kupiłam. Przy czym masz jeszcze mniejsze wydadki jeżeli mange kupisz na 7 zł co jest częste. Wiec jeśli sprzedający mieszka w twoim miescie płacisz mu do ręki 7zł + 0zł za przesyłke Razz Czasem koszty przesyłki są większe i opłaca się wtedy kupić więcej rzeczy od tego samego sprzedawcy

_________________
Smak i woń nocy tej kradną z twoich rąk daną ci nadzieję. Zabierz mnie tam gdzie chłodny świt nie znajdzie nas, gdzie sumienie śpi. Tłumię wciąż łaknienie to milczeniem, tłumię wciąż ból twój i smutek mój rozumiem już ciebie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2005 - 07:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
To się rozumie samo przez się.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits