Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2003 - 15:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Kiedy pierwszy raz usłyszałam i zobaczyłam opening do Bebopa, to spodziewałam się całkiem innego anime niz sie okazało (podobnie opening do berserka^^ )
Ale muzyczka bardzo z CB mi się spodobała.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Hell_DSOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-03-2003 - 23:43
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: Vorago

Status: Offline
prawie wszyskie moje utwory na dysku to Mitsuda i Uematsu..chociaz tego pierwszego chyba bardziej lubię i mam go więcej :](Frozen Flame, Chrono Cross[czyli utwór z intra :) ], Lost Child of Time, Radical Dreamers -The Wind the Stars and the Sea, The Girl Who Stole The Stars)
Chociaz i ten drugi ma na swoim koncie wieeeele cudeniek(Jenova Battle[nie mylić z Jenova Absolute] Fragments of Dreams, One Winged Angel, i jeszcze kilkadziesiąt, które w tej chwili nie przychodza mi do głowy[pisze z pamięci :]]
oczywiście kilka(a nawet kilkanascie) nie Ich utworów tez się znajdzie(a wśród nie Ich utworów dominuje chyba Yoko Kanno) :] Parasite Eve(nie mam pojęcia jak to się pisze :]) - opening, See Saw - Fake Wings, Yoko Kanno - Black Escaflowne, Liberi Fatali(chociaz to jest chyba Uematsu..ale pewien nie jestem dla tego piszę tutaj) ostatnio zasłuchuje się także w openingu z Star Oceana Ex (To the Light), no i oczywiście jeszcze piękny, cudowny i wspaniały Duvet czyli jak ktoś nie wie opening z Lain'a :], i You're Not Alone(chociaż tutaj zdecydowanie wolę wersję Uematsu niż ATB :] )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NadiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-03-2003 - 20:49
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 30-03-2003

Skąd: Wrocław/Popowice

Status: Offline
Na poczatek to witam wszytskich...

a co do muzyki z mangi, to uwazam ze jest swietna... nie znam jeszcze polowy mang, gdyz jestem sporo zacofana(kilka lat przerwy), ale uwazam ze swietne sa utwory do takich mang jak: Slayers. Magic Knight Rayearth i Sailor Moon...

Pozdrawiam

_________________
Żyj chwila obecna, by potem nie żałować..
Żyj chwila, nie bładząc we wspomnieniach....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-03-2003 - 21:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
witam Smile

utworki z SM byly rzeczywiscie bardzo fajne, najbardziej lubilem te spokojne na fortepian czy skrzypce

ps

hehe.... ok, kto to powie ? Twisted Evil

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NadiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-03-2003 - 22:04
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 30-03-2003

Skąd: Wrocław/Popowice

Status: Offline
A tak zgadza sie te skrzypce " Sailor Neptun" (jak sie wydaje) i fortepian (Urana) faktycznie byly niezle.. jedna z tych piosenek gra
Vanessa Mea - Sailor Moon S - Sailor Neptun & Sailor Uran Theme (dokladnie), a takze jest jeszcze jedna
Sailor Moon - Senshi no Shukumei

te dwie sa tylko instrumentalne(taka wersje co najwyzej mam ;P ) ale sa tez inne niezle kawalki " MoonlightLegend" "Tsukini Kawatte Oshiokiyo" "Otomeno Polici"... w sumie to trzy takie ktore naj lubie chox jest jeszcze kilka ale pisac mi sie ich nie chce...
Serdecznie polecam..
Pozdrowienia

_________________
Żyj chwila obecna, by potem nie żałować..
Żyj chwila, nie bładząc we wspomnieniach....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-03-2003 - 12:15
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Yakumo napisał/a:


ps

hehe.... ok, kto to powie ? Twisted Evil

he he, czyń honory ^_^

Witaj, Nadi^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits