Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 15-10-2005 - 19:09
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Jestem tu nowa i jak na każde grzeczne(buahahaha) dziecko przystało postanowiłam się przywitać.No więc witam wszystkich serdecznie (heh,chyba wypadałoby powiedziec coś o sobie,tak??)No więc jestem z Gliwic,uwielbiam Yoshitoshiego Abe,Rammstein,Iron Maiden,RPGi,drowy-magów,konwenty i Salvadora Dalego.To chyba tyle z ciekawszych rzeczy ^__^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
12 Temat postu:   PostWysłany: 25-10-2005 - 21:19
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Cześć! Mam dziewiętnaście lat, mieszkam i studiuję w Bydgoszczy. Interesuję się oczywiście kulturą Japonii, mangą & anime, a także przedmiotami ścisłymi, informatyką, historią, oraz dobrą książką.
Przesyłam sedeczne pozdrowienia wszystkim członkom tego wspaniałego forum.Razz

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IchoshiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2005 - 20:59
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 26-10-2005



Status: Offline
Jestem Piotr mam 14 lat . Moje ulubione Anime to Dragon , zaś Manga to wspaniały ,, Naruto"

_________________
MANGA & ANIME !! Smile TYLKO TO SIĘ LICZY
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GaaraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-10-2005 - 19:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Witam witam(oklasków nie trzeba a pan w różowym sweterku może już usiąść)
ja jakos ten temat ominołem szerokiem półłukiem i sie już zdążył waśmość Gaara tu rozgościćVery Happy ale jestem grzeczny(pomijając fakt że jestem opętany przez misie Kawaii)
a Więc:
Imię:Patryk
Nazwisko:---------
Pseudo:Owca(ze szkoły itp.),Owcash,Tsukasa,Ninotachi,Gaara(internetowe)
Zainteresowania:Japonia,Anime,Manga,MMoRPG,Internet,Informatyka-Komputery-Gry,Wędkarstwo,Gadanie na gg,obijanie sie cały dzień,robienie fajnych rzeczy z fajnymi ludźmi^^modelkarstwo,uczestniczenie w różnych klubach,imprezy klubowe i turnieje.
Czego nie lubie:przegrywać
Co lubie:Pizza,Spaghetti,Filmy
Pasja:szukanie fajnych ludzi w necie,wcielanie ich do gg,zakumplowywanie się,robienie fajnych rzeczy^^(nie kojarzyć z macaniem sie,smyrnaiem i innymi takimi)
opis mojej skromnej osoby By Gaara
--------------------------------------
w razie pytań:
dzwonić:numer dostępny na PW^^
e-mail:owcash@interia.pl
gg:2754450(cały czas ''niewidoczny'') walić na gg:D

_________________

I say,have a nice day!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-11-2005 - 22:08
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Część!
Jestem Michał vel. Lindwurm Drache, w skrócie LinD Cool .
Moje zainteresowania: RPG, cRPG, Fallout's, Manga i Anime.
Moją pasja jest oglądanie eksplozji #Onfire , a także koniec świata, a jak nadejdzie, to przynajmniej będzie co oglądać Smile .
Ulubione anime to: Cowboy Bebop, Akira, Kiddy Grade.
Ulubiona manga: GUNM, GTO, Miecz Nieśmiertelnego i Akira.
Hmm, no i witam wszystkich serdecznie Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
madziaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2005 - 13:18
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2005

Skąd: KoĹźuchĂłw

Status: Offline
Ja tez sie nie przedstawialam a jestem tu od jakiegos czasu =] jakos tak wyszlo^^
Mam na imie Magda i mam cale 15 latek Smile Slucham LP, SOAD, HIM-u i innych takich podobnych mniej lub bardziej^^ Ogolnie wszystkeigo co mni sie spodoba Smile
Moja ulubiona manga to KKJ, Chobits i Brzoskwinia
a anime Czarodziejka z ksiezyca Twisted Evil
i nie wiem co tu jeszcze napisac bo mi nie przychodzi tak nic do glowy ^^
jak cos to walic na gg: 1144469
i to by bylo na tyle...<LOL>
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
PastorOffline
Temat postu: Hej  PostWysłany: 25-11-2005 - 11:07
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 25-11-2005



Status: Offline
WAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZUUUUUUUUUUUUP!!!! wszystkim ja tu nowy od dzis tu jestem to ja i tylko ja Czarny Pastor bądz kudłaty na mnie muwia niewiem co walic ogulnie walne tak hehehe 17 lat wariat hehehe lubie rege, dance mmorpg i kocham strategie!!! manga i anime interesuje sie od kilkunastu lat a zreszta was to i tak nieobchodzi koleiny jelen do zapychania forum hehehe i smiecenia na nim i tyle

_________________
http://www.mindistortion.net/iwantyoursoul/?i_am=Czarny Pastor WCISKAĆ TU!!! a zobaczysz nowy świat powaga zobacyzcie cos smiesznego

 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamuiShiro
Temat postu:   PostWysłany: 26-11-2005 - 17:03
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 26-11-2005



Dzień dobry!! :]

Przyszedłem tu trochę przypadkowo, ale myślę, że się zadomowię ^_^ niektórych z Was trochę znam. Mogę zdradzić dalszy ciąg "X Clampa" (mojej ukochanej od lat mangi i anime): Kamui, po całkowitym zniszczeniu Tokio, ukrywa się we Wrocławiu (bo w Polsce jest spokojnie) i właśnie zdał na anglistykę (bo inne zajęcia są po polsku, a on jeszcze nie rozumie ;] ), a w chwili obecnej pisze tego posta i tęskni za dawnym Fuumą i Kotori-chan Rolling Eyes

Ulubione mangi: X Clamp, Tokyo Babylon, Ranma 1/2, Gundam Wing Laughing , Mars

Ulubione anime: X, Ranma 1/2, Utena. The Adolescence, Elfenlied, Gravitation i takie tam jeszcze różne, śmieszne Razz

Poza m&a interesuje się muzyką - głównie pop, lata 80-te i klasyczna - chemią, literaturą - zwłaszcza dziecięco-młodzieżową, ubraniami, haftem krzyżykowym, dla równowagi dodam miniaturki samochodzików, no a tak oficjalnie to ratowaniem Ziemi Very Happy

Pozdrawiam Was wszystkich i mam nadzieję, że nei bedę się dużo kłócić Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yachiru-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2005 - 22:35
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-12-2005

Skąd: Fotel obrotowy w moim pokoju

Status: Offline
Widzę chii widzę... xP
No więc....eto....
imię: Ola #Evil Bat
pseudo: Yachiru xP
wiek: 14 lat
ulubione anime: Bleach, Fruits Basket
...tyle xP
P.S. nie znęcać się nad zwierzętami proszę xP Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-12-2005 - 12:53
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
co by nie było, żem wyrodna, to siem chciała przywitać ze wszystkimi....trochę czasu mi to zajęło, ale ważne że odpowiednie kroki już podjęłam Smile

nie będzie to zaskoczeniem jeśli naskrobię, że uwielbiam m&a, poszczególnych tytułów wymieniać mi się nie chce bo jest ich sporo:P

posiadam psa zawałowca, który, gdy tylko kichnie, przyprawia mnie o zawał bo zaczynam myśleć, że mi zdycha Sad jego tajną bronią jest oddech i doskonałały kamuflaż (zlewa mi się z dywanem, dlatego często jest nadeptywany:P)
wiek cudowny bo 21 latek Smile
przynależność do zacnej i cenionej we Wrocławiu grupy 071 Dancing
siem starać będę by regularnie postować, ale znając swoje szczęście, za bardzo wychodzić mi to nie będzie...
innymi słowy...ogromne Witam Wink

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TarjeiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 16:43
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 31-12-2005



Status: Offline
Witam Wszystkich userów i adminów i modów tego forum. Jak to z nowymi użytkownikami bywa, muszą się przywitać. Otóż, nazywam się Damian ,mam niecałe 16 lat (urodziny w marcu). Od 10 lat czytam mange i oglądam anime. W domu już mała kolekcja sie zebrała ^^ Jestem uwazany za fanatyka nowoczesnych mang oraz anime ,czytam spoooro książek i oglądam dużo filmów. Moje ulubione tytuły jak nazwę grup muzycznych zostawię dla siebie Wink Wraz z moim dołączeniem do was witam nowy rok, oby ten nowy był dla tego forum pomyślny. - Tar
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2006 - 23:24
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Witam wszystkich!
Aby się specjalnie nie wybijać z mojej ukochanej grupy fanzinowej również postanowiłam dołączyć do grona forumowiczów.
Krótka notka o sobie: na imię mam Joanna, wiek - oczywiście 18 lat (ale nie pamietam, który już raz Razz), zawód wykonywany i jednocześnie z wyboru - księgowa, oprócz tego jestem studentką szacownej uczelni jaką jest Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu (na którą uczęszcza również Kate, tylko zapomniała o tym napisać). Oczywiście jestem fanką (jeśli tylko mam czas Razz) mangi i anime, oprócz tego lubię książki, robótki ręczne i moje rybki Smile. Jestem członkiem wrocławskiej grupy 071 Smile.
Pisać będę pewnie rzadko, ale postaram się co jakiś czas odezwać. Pozdrawiam serdecznie wszystkich!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KahlanOffline
7 Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2006 - 19:03
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-01-2006



Status: Offline
Witam Mam na imie Kama i 17 latek.
Manga i anime interesuje sie od niedawna.Chcialabym dzieki temu forum czegos wiecej sie dowiedziec.
Najbardziej lubie fantasy mange.
Mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mimo moich duzych brakow pogada ze mna o tym i owym:)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LordDragonOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-01-2006 - 22:27
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 25-01-2006



Status: Offline
Cześć wszystkim! Jestem siedemnastoletnim Warszawiakiem oraz fanem m&a i ogólnie wszystkiego co japońskie. Mam nadzieję że się jakoś dogadamy. Pozdrawiam wszystkich.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
xellos89Offline
Temat postu:   PostWysłany: 26-03-2006 - 21:02
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-03-2006



Status: Offline
Cześć wszystkim, jestem świeżutko upieczonym użytkownikiem tego forum i chcialem się z wszystkimi przywitać. Mam 17 lat i interesuje się emulacją oraz grą na gitarze. Manga i Anime ciekawily mnie już od dawne ale jakos mało się w to angażowałem. Teraz postanowilem bardziej się zając tym co tak naprawdę bardzo lubię. xellos89 to moja zastępcza ksywka moja prawdziwa to Xeros lub czasami spotykany jako Xeo. Może ktos mnie zna ale w to watpie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits