Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
issOffline
Temat postu: Co lubimy w dziewczynach (niekoniecznie w anime)  PostWysłany: 31-12-2005 - 02:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Trwa właśnie licytacja w kwestii czy taki temat przejdzie, więc od słów do czynów abrakadabra i jest.
Prawem first-postera wymigam się od natychmiastowej odpowiedzi odpowiedzi, a potem będę tylko przytakiwał.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu: Co lubimy w dziewczynach (niekoniecznie w anime)  PostWysłany: 31-12-2005 - 02:29
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
krotko i tresciwie

pieprz Wink

::J.korwin.m stylez epilogue::
ok teraz przygotujcie sie na spora dawke romantycznych bzdur ;D

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu: Co lubimy w dziewczynach (niekoniecznie w anime)  PostWysłany: 31-12-2005 - 02:37
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Eee...a mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Uzasadnić co rozumiesz pod hasłem pieprz? I powiedzieć skąd to negatywne podejście u Ciebie? Wink

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kitsuneOffline
Temat postu: Co lubimy w dziewczynach (niekoniecznie w anime)  PostWysłany: 31-12-2005 - 10:51
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-10-2005



Status: Offline
Tak, też się zastanawiam.. użyłeś rzeczownika specjalnie, czy miałeś na myśli czasownik od tego.. a może to tryb rozkazujący..?

_________________
Reflection of fear makes shadows of nothing, shadows of nothing.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu: Re: Co lubimy w dziewczynach (niekoniecznie w anime)  PostWysłany: 31-12-2005 - 11:25
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
ness napisał/a:
pieprz Wink

Ha ha dobrze ujęte Very Happy

Skoro nasi faceci boją się wyrażać opinie to może ja powiem. Facetem co prawda nie jestem ale chyba też mogę powiedzieć co mi się w dziewczynach podoba, bo na codzień mam ich 74 na roku ( i 5 facetów, porażka =_=" )
Lubie przedewszystkim jak są wesołe, zdolne do wariactw, ale też poważne jak zachodzi potrzeba, nie są dewotkami i wypiją piwo bez okazji, mogę z nimi pogadać ale nie są przesadnie rozgadane...
A reszte zostawiam do wypowiedzenia naszym mężczyznaom :wiink:

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu: Re: Co lubimy w dziewczynach (niekoniecznie w anime)  PostWysłany: 31-12-2005 - 11:30
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
iola napisał/a:
Skoro nasi faceci boją się wyrażać opinie to może ja powiem. Facetem co prawda nie jestem ale chyba też mogę powiedzieć co mi się w dziewczynach podoba, bo na codzień mam ich 74 na roku ( i 5 facetów, porażka =_=" )

Ja mam na roku dziewięć dziewczyn i dwustu trzech facetów, to dopiero jest porazka Very Happy. Ja się wypowiem jak Ness wyjaśni o co mu chodziło <Wstawaj śpiochu! Do której chcesz spać?!> Wink

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 12:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
No co z was takie mięczaki? Boicie się, że zaraz któraś zjedzie was z góry na dół?

Na początek coś w miarę błahego -- wzrost.
Musi być powyżej pewnego rozsądnego minimum. Nic nie poradzę, ale trudno byłoby mi spotykać się z dziewczyną przez którą wiecznie bolałaby mnie szyja. Przyjmijmy, że maksymalna różnica może wynosić około jednego stopnia w tramwaju.

Of koz nie można oceniać wyłącznie po wzroście, gdyż może być mała ciałem i wielka resztą (Pozdro Nina). Ale szyja, szyja.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kitsuneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 13:00
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-10-2005



Status: Offline
czyli tak między 160-170?

_________________
Reflection of fear makes shadows of nothing, shadows of nothing.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 13:18
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Ja lubię uśmiech - kiedyś koleżanki mnie zapytały na co najpierw zwracam uwagę, po głębokiej analizie doszedłęm do wniosku, że właśnie na to. Reszta to już detale (mówię o wyglądzie, bo osobowość to zupełnie osobna sprawa), czasami można się przyczepić, czasami popodziwiać zależnie od potrzeb ; p. Co do wzrostu.. hmm - wolę chyba kiedy kobiety nie są wysokie, ale z drugiej strony znam też ze 100 wyjątków ; ). Na pewno model koszykarki to niezupełnie to co lubię ; p.

Co do osobowości - hmmm ; p ; p. Tutaj wogule jest zabawnie ; p, tego nie potrafię dokładnie określić. Nie lubię umysłowego poziomu różowej bywalczyni klubu Daytona/Dolmel (Wrocław wie o co chodzi ; p - powinni wymyślić jakąś truciznę na Nie ; p).
Delikatność - to chyba jest coś takiego.. hmm - macie na to parę sposobów, ciężko to określić dokładniej, po prostu kobieca subtelność ^^'.
ok, to chyba tyle mi do głowy przyszło.

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 13:47
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Ness ja za wyskoka nie jestem (a facetów zazwyczaj mam wysokich) więc z doświadczenia wiem że to szyja dziewczyny cierpi w takim związku xP

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 13:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
@kitsune No, górną granicą niech będzie mój wzrost (dla tych, którym nie chce się szukać w sieci - 185).
Zielonego pojęcia nie mam jakbym się czuł przy wyższej dziewczynie, gdyż mało takich. Krótko mówiąc -- jesli da się spojrzeć w oczy nie wysilając szyi, to jest perfect.

@Losiul Ja tu łagodnie zaczynam, a ty zaraz o uśmiechu. Toż to potężna broń. Przez ładny uśmiech nieraz wysiadłem na złym przystanku.

Słodkie idiotki, blachary itd. odpadają w przedbiegach.
Of koz wygląd nie powinien przesłaniać wnętrza, a wręcz na odwrót winno być, ale pewnych granic nie da się przekroczyć. Garbata, zezowata, gruba, zarośnięta z jedną nogą bardziej choćby wnętrze idealne posiadała, to jednak podziękowałbym.
I czemu tyle o wyglądzie (a to dopiero poczatek)? Mike już pisał, że przy pierwszym kontakcie tego się nie da przeskoczyć -- wiadomo, wygląd nieteges, to nawet nie podejdziesz.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kitsuneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 14:06
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-10-2005



Status: Offline
185? o takie wysokie dziewczyny raczej trudno.. he he

_________________
Reflection of fear makes shadows of nothing, shadows of nothing.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 14:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Powyzej 160 jest OK. Wink Ale jeszcze a propos, zauwazylem ciekawa tendencje - wysocy faceci z wzajemnoscia lubia niskie dziewczyny. Kiedys jeden znajomy Szwed, facet doslownie jak skala, wkrecil sie w mila znajomosc z drobna Japoneczka... Pol metra roznicy wzrostu doslownie... Jak oni wygladali na ulicy... XD

Ale chwila, to w tym temacie mowimy o wygladzie, czy o charakterze? Wink

Hmmm... W sumie Iola dobrze pisze. Wink Od siebie dodam, ze cenie dodatkowo: pogode ducha (do nalogowych depresiarzy strzelam...), inteligencje (niezbedny skladnik prawdziwego partnerstwa), ruchliwosc (dzis Berlin, jutro Budapeszt - a czemu by nie...?), sile charakteru. Nie przywiazuje za to wielkiej wagi do, hmm, jakby to powiedziec, zewnetrznej serdecznosci? Wink Tygrysek a la Musierowicz jak najbardziej moze byc, ale za Roze to podziekuje...

A wyglad, tja... Wiadomo, jak sie czlowiek rozmarzy, to wszystkim dziewczynom wyjdzie Brad Pitt / Ben Afflec / Harrison Ford, a facetom tez cos w tym wyidealizowanym stylu, tyle, ze w druga strone. Wink Jest pare typow, ktore bym wykluczyl, ale poza tym to jestem otwarty na negocjacje...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 14:43
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Dorzucę jeszcze przyzwoite IQ, niebanalną ortografię i umiejętności techniczne na poziomie zaprogramowania magnetowidu nie zaszkodzą. Of koz z komputrem żeby sobie radziła. Nic nie poradzę, że geekowaty jestem.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 14:50
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Totz wlasnie. I tu widzicie, ze zaczynaja sie roznice - kazdy z nas chce by dziewczyna jednak dzielila z nami pasje. Przynajmniej niektore. Iss chce, by znala sie na kompie i technikaliach. Ja pisalem o otwartosci na podroze. Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits