Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 09-02-2006 - 16:54
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Jak na razie to możemy zobaczyć skromny (bardzo) obraz Twojej pracy co do portalu, jeśli zaś chodzi o forum to wydaje mi się że zostało zbudowane z niesmakiem. Takie forum o wszystkim i niczym. Każdy dział można zastąpić poważnymi stronami/forami o tej tematyce. Nie posiadasz na stronce nic czego nie znalazłbym w innych serwisach istniejących od lat. Żeby zaistnieć musisz wykazać się pomysłowością no i przede wszystkim pracowitością co do strony. Jako ostatni gwóźdź do trumny wskazałbym tu fatalna układ i kolorystykę wszystkiego. Skutkiem tego jest uniemożliwienie stworzenia specyficznego klimatu. Podsumowując moja ocena 1/10.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 09-02-2006 - 19:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

takie wypowiedzi proszę umieszczac na komentowanym forum albo wysyłac privem

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2006 - 07:33
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-02-2005



Raul napisał/a:
Nie ma co oceniac. na razie jest sobie zainstalowany tak jak standardowo kazdy.

Aha.
yasiu777 napisał/a:
Takie forum o wszystkim i niczym. Każdy dział można zastąpić poważnymi stronami/forami o tej tematyce

Np.?

Jeśli chodzi o to uogólnienie to to jest zamierzone, i to nie po to, aby każdy sie rejestrował, tylko dlatego, że chce aby o różnych rzeczach pisano. Kilka działów dałem z powodu ich popularności, przyznaję. Ale takie jak: "Anime & Manga", "Gry", "Strefa Fantastyki", "Muzyka" i "Filmy", to mnie naprawde interesują.

Myslę nad dodaniem czegoś do portalu, ale poprostu nie jestem dobrym grafikiem, czy informatykiem, więc jest to dla mnie zatrudne. Mimo tego intensywnie nadtym sie zastanawiam i kiedyś coś tam sie znajdzie.

Krytykujecie moje forum, i rozumiem to. Napewno wszystko co mówicie jest słuszne, ale co ja zrobie skoro jestem niezbyt mądry Razz (przynajmniej do czegoś takiego).
Jakbyscie mi pomogli to może by cos z tego wyszło (chodzi mi o pomoc w sensie "Zarejestrujcie sie i piszcie"), moze nawet osiągnął bym taki sukces jak nasze znane i kochane forum... (zgadnijcie jakie?). Z taką obsadą byłbym skazany na sukces Razz Smile (ale zemnie wazeliniarz, co nie? Razz).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-02-2006 - 00:15
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Zaraz, Al, o co ci w sumie chodzi?
Zapraszasz ludzi zeby ocenili - dostajesz ocenę - niezbyt pochlebną (no cóż)
A jak chcesz przyciągnąć użytkowników to zupełnie inna kwestia.
Zgodzę się z yasiem ze forum o wszystkim i niczym na raz jest bez sensu.
Zobacz jak to rozwiązał Raul - stworzył dział "niezwiązane" i zawsze można pogadac o czyms innym kiedy już ma sie M&A powyżej uszu.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits