Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-02-2006 - 13:56
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Przeciez nie wracam Smile To naprawde byl zart Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GaaraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2006 - 12:30
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Cholera Raul sie czepiasz:P
Zrobiła jak chciała,jej platforma,jej wybór jak Jaczak takis mądry ty też sie znasz na Japońskim to zrób cos fajnego cio?
Wg.mnie ta platforma jest dobra i choc czasu niemam to mam zamiar na niej sie ucyzc moich początków Japońskiego...mnie to wisi gdzie ta platforma jest:P
Dotego ona nie powinna nikogo PRZEPRASZAĆ i mówic że jej przykro gdyz gdyż wkoncu zrobiła te lekcje nie?a ludzia zainteresowanym powinno sie podobac ze lekcje sa a nie to gdzie one są...
Takie moje zdanie:P
Ale ja jestemZły więc i tak mnie nikt nie posłucha^_^
Congratulations player One

_________________

I say,have a nice day!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2006 - 14:46
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Gaara napisał/a:
Cholera Raul sie czepiasz:P


Na wstępie chciałbym wyrazić zdziwienie, że żyjesz. XD A teraz do rzeczy:
Raul się nie czepia, umieścił nawet newsa o stronie Eweliny na forum. Nie rozumiem czego od niego chcesz - zachowuje się bardzo profesjonalnie, ja bym tak nie potrafił. Raz sobie zażartował, a Wy robicie z tego aferę.

Cytat:
Zrobiła jak chciała,jej platforma,jej wybór jak Jaczak takis mądry ty też sie znasz na Japońskim to zrób cos fajnego cio?


Zachowujesz się jak niedorozwinięty szczeniak. Jakim prawem wytykają błędy, co?! Niech sami zrobią, a nie mówią, gdzie jest źle! Mamo!!! Wink Krytyka Jaczaka była konstruktywna i nienacechowana emocjonalnie. Poziom do jakiego ty nie dorosłeś.

Cytat:
Dotego ona nie powinna nikogo PRZEPRASZAĆ i mówic że jej przykro gdyz gdyż wkoncu zrobiła te lekcje nie?a ludzia zainteresowanym powinno sie podobac ze lekcje sa a nie to gdzie one są...


Naucz się czytać ze zrozumieniem. Nie o to chodzi.

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EwelciaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-02-2006 - 17:20
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 20-10-2005

Skąd: Warszawa

Status: Offline
Już się nie gorączkujcie znowu. Wszystko jest w porządku. Nastąpiło zawieszenie broni! Ja nie mam do nikogo żalu. Po prostu poczułam nagonkę na swoją osobę, ale to uczucie już dawno minęło. Sama nawaliłam i już to wyjaśniałam. Tak więc temat uważam za zamknięty.
A z osiągnięć ostatnich. Teru, który miał u nas jedną lekcję stworzył specjalną stronę dla "moich studentów". 4 z nich weźmie udział w "Sat project" w Japonii i w ogóle mam dobry nastrój, więc już się na siebie nie gniewajmy. Nawet znalazłam jednego grafika, zdecydowanie lepszego ode mnie, który zrobi główny baner. Tak więc wszyscy bardzo mi pomagają i dziękuję za to. Trochę się wystarczyło postarać i okazało się, że ludzie mają dobre serca Smile
Raul także oferował mi swoją pomoc i muszę o tym wspomnieć i faktycznie umieścił informacje o japonce na stronie głównej.
Dziękuję!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GaaraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-03-2006 - 12:42
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
a ja przepraszam bo nie przecyztalem 2 strony tej o rozejmieXD
co od mojego dorastania to ja nigdy nie dorosne do towjego poziomy IQ więc sie nie dziw^^
dotego sie dziwisz ze zyje?ja zawsz ezylem i zyc bede poki mnie krew nie zaleje z nosa:P
a tak seri oto znowu rypie w Ragnaroka i mi sie niechce na forum wlazić =) brak tego tam niebieksiego smoka LinDa daje mi sie we znaki^^ niemam kogo obrazac i tlamsic publicnzie^_^ a moze jes ta ja tego nie widze:P
a za slowo ''Cholera'' przepraszam bede sie w piatek spowiadal >_<

_________________

I say,have a nice day!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2006 - 02:30
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Tak naprawdę to jestem, ale mnie nie było, zupełnie jak ze Schrödingerem. Niebieski smok... hoho dawno to było...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2006 - 10:24
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Po co robisz OT? A wszelkie prawa do błękitu i barw pokrewnych ma Lain. Wink

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EwelciaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2006 - 00:20
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 20-10-2005

Skąd: Warszawa

Status: Offline
Dorzuciłam jeszcze nowy wygląd strony Smile Mam nadzieję, że się spodoba...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits