Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Achika-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-05-2004 - 14:57
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-11-2003



Status: Offline
Niom, ja takĹźe.

_________________
Destiny is something we create on our own by making our decisions.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
InCoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2004 - 08:58
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-08-2004



Status: Offline
a o czym to jest i ile ma tomĂłw?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-09-2004 - 21:53
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Veg napisał/a:
Ale czy sie znudzil, zy nie - rzecz gustu Smile Ja go nadal calkiem lubilam, moze i podobne histroie, ale fajnie sie czytalo no i jednak rozne byly Smile

Ja podobnie choc zaczynalo mnie denerwowac, ze historie maja rozwiazania, ktorych nie da sie w nijaki sposob rozwiazac na umysl nie japonski(np. te teksty co zapisane w roznych alfabetach znacza co innego...), ale ogolnei rzecz biorac bylo interesujaco kto i jak zabijal Twisted Evil

iola napisał/a:
Ale mi nie chodzi o to ze jpf wydaje tytuły popularne tylko o to że te tytuły poprotu są nieciekawe...

Iola, chodzilo po prostu oto jakie kryteria przyjely owe wydawnictwa w doborze repertualu.

Sakura... tia no coz koelga mnie molestuje, ze to swietne, mi sie wydaje, ze za slodkie, ale zobaczymy... To CLAMP wiec nie opre sie zakupowi Razz Nie mowiac, ze Weneko nie dotrzymalo terminu i manga sie jeszcze nei ukazala ==

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-10-2005 - 20:35
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Zdaje się, że nad Sakurą wisi jakaś klątwa i jej wydanie w Polsce znowu się odwlecze (jeśli w ogóle nastąpi). Sad
Na forum Waneko można przeczytać:
Cytat:
Drodzy czytelnicy!
Bardzo nam przykro, ale z powodu zmian personalnych wewnatrz KODANSHA, rozmowy z nimi zostaly mocno zahamowane. Nie mozemy w zaden sposob wplynac teraz na przyspieszenie wydania licencji. Bardzo przepraszamy, ale szanse na szybkie wydanie Sakury sa na dzien dzisiejszy niewielkie.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2005 - 19:21
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
W sumie ja Waneko szanuję za Paradise Kiss i GTO. Nie dziwię się, że nie wydali Sakury. Podejrzewam, że wydawnictwo najprościej nie sprostowało wymaganiom japońskiego wydawcy.

(dopisek po przeczytaniu posta Didy)

tak jak podejrzewałam ^^"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LeafOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-07-2006 - 19:15
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 08-07-2006



Status: Offline
Lepiej późno,niż wcale.Ehhh,ale tak ogólnie to rypka mnie czy "Sakurcię" wydadzą czy też nie,narazie mam na co kasę wydawać.

_________________
Leaf: Ale te niby fotki to są...!!! windosowskie przykładowe obrazki!!!!! XDDD <lol>
Io: <turla się po podłodze>
Nekoi: To co ona w krainie Windowsa na wakacjach była? x"D
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits