Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: Sakurai Atsushi  PostWysłany: 25-06-2004 - 16:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Ten genialny wokalista Buck-Tick spiewa również solowo. Przesłuchałam wczoraj jego singiel - Sacrifice, i ....przesłuchałam znów, a potem jeszcze raz i jeszcze.
Coś swietnego! Naprawde gorąco polecam wszytskim, którzy tego nie znaja jeszcze!!!!!!!!
Piosenka tytułowa ma niesamowity klimat, geee, a jeszcze ten głos - sakurai atsushi ma niski i taki...mraaau!
jestem pod takim wrazeniem, ze pewnie pisze nierówno Wink, ale co tam - PV również bardzo mi się podoba, taki industrialny troche, jakies bloki, wiezowce, podziemia, atsushi w ciemnych , ale zwyczajnych ciuszkach, kaptur i ciemne włosy przylepione jakby do czoła - w połaczeniu z muzyką daje niezły efekt.
Lubie Buck-Tick, ale kibicuje wokaliście równie mocno jak zespołowi.
Kojarza mi sie troche z glay'em - tak niby sie nie wybijaja, bez image'u przesadnie visualowego, ale maja sile przebicia - przynajmniej dla mnie - przebili sie i to jak .
Ktos jeszcze lubi tworczosc tego zespołu/pana? A moze zna juz sacrifice? Jak sie podobało? *_*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-06-2004 - 18:02
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
Przyznam bez bicia ze solo Atsushiego nie slyszalam jeszcze (tyslko tyle co w BT i swein(? nie jestem pewna nazwy xP)
"Sacrifice" to jego pierwszy solowy single ?? (jakos wczesniej nie dokopalam sie do jego zadnych solowych projektow)

>Piosenka tytułowa ma niesamowity klimat, geee, a jeszcze ten głos - >sakurai atsushi ma niski i taki...mraaau!
tak *__* Atsushi swietnie modeluje glos i zmienia jego chcarakter (raz delikatny, a raz grozny %>~~

>jestem pod takim wrazeniem, ze pewnie pisze nierówno , ale co tam - PV >również bardzo mi się podoba, taki industrialny troche, jakies bloki, >wiezowce, podziemia, atsushi w ciemnych , ale zwyczajnych ciuszkach, >kaptur i ciemne włosy przylepione jakby do czoła - w połaczeniu z
> muzyką daje niezły efekt.

dehirko *___* BLAGAM O SCREENY *__*

> Kojarza mi sie troche z glay'em - tak niby sie nie wybijaja, bez image'u > przesadnie visualowego, ale maja sile przebicia - przynajmniej dla
> mnie - przebili sie i to jak .
BT to jeden z pierwszych visuali a nie 'przebieraja sie' teraz tak jak kiedys bo juz nie musza - i tak sa popularni. Poprostu pracuje na nich ich muzyka, to co maja do zaprezentowania a buzki ;P (aczkolwiek Atsushi %>~~ to wlansie oni jako pierwsi nagrali symfoniczne wersje swoich przebojow, na ich tworczosci wzorowal sie m.in. Laruku
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2004 - 09:48
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
juz wklejam screeny^^




tak, to jego pierwszy singiel, zawiera 3 tracki, wydany 2004.05.24, niedługo wyjdzie jeszcze jeden singiel, i juz sie ciesze na sama mysl^^

ooo, wersji symfonicznej jeszcze nie słyszałam.... w ogole duzo jeszcze mam do zobaczenia i usłyszenia - poluje teraz na warp days ;_; widziałam wycinek live "long distance call" i mi odbiło na nowo, strasznie chce zobaczyc ten koncert!!!!!!!!!!!! widziałaś? :3

aha, a jak ci sie podobaja te inne projekty Imai'ego? Wydaje mi sie, ze schaft jest bardzo podobny do schwein^^;;
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-06-2004 - 14:27
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
Pv - slinotok %>~~~~

>>tak, to jego pierwszy singiel, zawiera 3 tracki, wydany 2004.05.24,
nie moge uwierzyc ze mi umkal oO

>>ooo, wersji symfonicznej jeszcze nie słyszałam....
haha bo stara jest Very Happy i naprawde trudno ja dostac (jak woguel albumy BT xD

co do warp days... powinnam go miec w styczniu :{ bo sie wymienialam z melmo ale cos mi sie zdaje ze to byla 'wymiana jedno stronna ' _O_
well zobaczymy... moze jeszcze sie odezwie xD

Imai - strasznei may kombinuje z elektornika xD scahft'a nei slyszlam ale schein byl strasznei mroczny i ciemny xP (jak nazwa Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-06-2004 - 20:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Bede miała warp days już niedługo - znalazłam dzis osobę która to ma i była tak miła ze mi udostepniła ^000^
A w miedzyczasie zobaczyłam PV "Dress" i mi normalnie odbiło. Piosenka jest boska, pochodzi chyba raczej z tych starszych czasów, ne? Bo Atsushi jest uszminkowany^^;;
Aha, napisałas ze Buck Tick był jedna z pierwszych visualowych grup, ne? Ale gdzie? XD masz jakąs ich fote w naprawde visualowym image'u? bo ja zauważam tylko perkusiste, który kocha chyba fryz Toshiego z X Japan z tych wczesniejszych czasów... a poza tym nie widze niczego naprawde visual. Lata osiemdziesiąte w ogole miały specyficzna mode, wiec choć widziałam jakies pv z tych czasów (nie jestem pewna, ale moze to było "21st cherry boy"?) to te kurteczki/zakiety? XD do pasa i za szerokie ramiona były chyba raczej norma, ne? No nie widziałam ich w wydaniu visual ;_;
A czy Imai nie przypadkiem był w zespole Lucy? razem z Kiyoshim? (ciekawe tylko czy to ten kiyoshi z machine czy o jakiego innego imai i kioshiego chodzi XD)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2004 - 22:45
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



dehira napisał/a:

A czy Imai nie przypadkiem był w zespole Lucy? razem z Kiyoshim? (ciekawe tylko czy to ten kiyoshi z machine czy o jakiego innego imai i kioshiego chodzi XD)

to ten KIYOSHI :>

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-07-2004 - 16:22
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
z ciekawostek ostatnio odkrytych: na oficjalnej stronie Atsushiego
mozna obejrzeć jak powstawał videoclip do Sacrifice ;}~
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2004 - 13:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Czy ktoś widział już "longinusa"? ;_;
chwilowy brak gotówki nie pozwolił mi tego zamówic, a tak strasznie chce wiedziec o czym ten film jest - są jacyś chętni do streszczenia? ^^
Czy to prawda że fabuła wampiryczna?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-09-2004 - 17:40
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
No dobra, filmu dalej nie mam, ale screeny juz mozna znaleźć (buziaczki, Nackuś ;*)
All you people, którzy kochacie japońskie filmy - dajcie znać, jak ktoś to gdzies znajdzie!!!!
Widziałam fragment i jest boskie!! Atsu ma talent i to pare poziomów wyżej niż Gackt! Fabuła rzeczywiście wampiryczna (oni sie tam chyba kochają w wampirach) są elementy sztuk walki w wykonaniu głównego bohatera (i to z bronią drzewcową? @_o) i szybka akcja.

Buu, tak bardzo chce to obejrzeć w całości ;_;
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TrokerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-08-2006 - 20:16
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 06-08-2006



Status: Offline
Very Happy Witam wszystkich, którzy chcą mnie wysłuchać oraz tych, dla których mogę się wydać intruzem. Ja także od pewnego czasu jestem zachwycony dokonaniami Sakurai Atsushi. Co ciekawe sam dorzuciłem lamyczek do kopczyka tych, którzy twierdzą, że człowiek rodzi się nieświadomy (są ludzie twierdzący, że "głupi") i tak samo nieświadomy umiera. Od 20 lat słucham swojej flagowej kapeli Clan of Xymox szufladkowanej w różnych okresach jako New Romantic, Electro, Synth Dark Electro czy Gothic. Myślałem, że znam wszystkie ich utwory włącznie z tymi niepublikowanymi a wykonanymi tylko na koncertach. Aż tu nagle jak grom z jasnego nieba informacja, że COX ponad 10 lat temu nagrał kawałęk Premonition, w którym wokalu użyczył nie kto inny jak Sakurai Atsushi. Bajka!!! W tym mniej więcej czasie COX podpisał kontrakt na japońskie wydanie albumu Metamorphosis. Premonition zostało umieszczone na składance Dance 2 Noise 002 wydanej przez Wictor. Dzięki nowym doświadczeniom poznawczym zacząłem się wsłuchiwać w głos Sakurai a jednocześnie poszukiwać egzemplarza Dance 2 Noise 002. Bezskutecznie. Nawet Japan CD zwodząc mnie przez kwartał oświadczył, że jest problem i się nie da. Na aukcjach japońskiego Yahoo! jest kilka egzemplarzy do kupienia ale wszystko napisane krzaczkami i płotkami więc nie kumam. Co do głosu Sakurai - bomba przez duże "B". Może ktoś posiada w swych zbiorach utwór Premonition lub składankę Dance 2 Noise albo potrafi pomóc w jej ściągnięciu to będę bardzo wdzięczny czyli ozłocę. Luuudzie, nie bądźcie obojętni na problem śmiertelnika. Pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TrokerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-08-2006 - 20:27
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 06-08-2006



Status: Offline
Laughing Luuudzie! Właśnie dostałem klapsa. Przecież nic innego jak Premonition jest umieszczone na pozycji 12 albumu Sakurai (songs: Ronny Moorings, Anke Wolbert, arrange: XYMOX. Toż to rekonstrukcja!!! Ale i tak szukam Dance 2 Noise z oryginalnym wykonaniem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-08-2006 - 21:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Sćiagnełam kiedyś jeden kawałek xymox'a, tylko dlatego, że był podpisany jako cos w stylu "xymox-sakurai atsushi related". Ale sakurai tam nie spiewał więc dałam sobie z tym spokój Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TrokerOffline
Temat postu: Sakurai Atsushi  PostWysłany: 14-08-2006 - 09:54
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 06-08-2006



Status: Offline
Premonition - Xymoxu na longu Sakurai nosi tytuł Yokan
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits