Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-09-2002 - 17:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Koala napisał/a:
robią się takie hmmmm gema gema :}~~

__-__" ha ha ha, ale to chyba też jest fajne? Zawsze jakaś tam odmiana!
Gilma[tm]>> mądrze prawisz!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 23-09-2002 - 13:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

oczywiscie to prawda - kazdy moze lubic cos innego i dzieki temu jest na swiecie ciekawie, tylko, ze ludzka sklonnoscia jest przekonywanie ludzi, ktorych sie lubi do rzeczy, ktore sie lubi - za kazdym razem, kiedy ja i Dehirka w czyms sie zgadzamy jest mi bardzo przyjemnie i chcialabym przekonac ja do Boginek, ktore bardzo mi sie podobaja, ale jak jej nie przekonam to tez bede zyla i nic w naszych wzajemnych kontaktach sie nie zmieni, prawda D-chan?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-09-2002 - 17:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Prawda, Nikuś. ^^
Z tymi boginkami to teoretycznie jest jeszcze mozliwe, ponieważ nam tylko tyle, ile wydało JPF. A tego jest duuużo wiecej, wiec wszystko sie moze jeszcze zmienić. Tylko ze chwilowo nie mam zadnej motywacji, by sie za tym rozgladac.
A ja byłam baaardzo happy, kiedy powiedziałaś, ze "berserk" był fajny^^
Heh, kilka dni temu wyszedł kolejny tom boginek. Obejrzałam okładke i odłożyłam na półkę =='. Kiedys się za to wezme, ale jest tyle innych, ciekawszych rzeczy do przeczytania.....

Remont/remanent już się robi ^^. Bedzie wtedy, kiedy obiecałam, że bedzie i wyrobię sie na pewno^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2002 - 14:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

oj jak tutaj wpadam do sklepu z manga to rozumiem o co Ci chodzi - jeszcze manga, ale jest tu tez cala masa anime i artbookow - jak ogladam te Clampowskie to mi sie az goraco robi! berserk bedzie na Ciebie cierpliwie czekal do grudnia - musze sie blizej przyjrzec innym tomikom - jak wyglada w mandze Griff...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AkariOffline
Temat postu: Re: Najlepszy pomysl JPF  PostWysłany: 30-09-2002 - 20:05
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: mam wiedziec ^^

Status: Offline
nika napisał/a:
Wydaje mi się, że wydanie boginek było najlepszym pomysłem JPF - wesołe, miejscami nawet bardzo a humor w dobrym tonie; prześlicznie rysunki - do tego kreska ładnieje z tomiku na tomik a postacie naprawdę sympatyczne. Ani wulgaryzmów, ani przesłodzenia, coś lekkostrawnego i milego dla oka - to chyba najlepszy z pomyslow wydawniczych JPF!


zgadzam sie; jak narazie =D bo moze juz w krotce JPF wyda nowe mangi - jest możliwość, że bądą to miedzy innymi DNA czy Chobits =D wystarczy, że zagłosujecie w ankiecie na stronie JPF'u : www.jpf.com.pl =DD a OMG kocham , zwłaszcza Skuld =D

_________________
... why all is so complicated .. ?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 01-10-2002 - 12:28
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Hej Akari! Ciesze sie, ze znajduje kolejnego fana boginek. Oczywiscie jak juz mowilam Raulowi to dla mnie najlepszy pomysl JPF jak do tej pory - jesli wydadza Slayersow, Ranme a juz na pewno Chobits czy DNA to moge przewartosciowac swoj osad. Oczywiscie jako Mistrzyni Inkwizycji na JPF glosowalam, choc mam pewne watpliwosci co do uwzgledniania naszych sadow. Byloby super, gdyby wydali Chobits - tu u mnie w Niemczech sa, ale nie w tomikach tylko w tutejszym MangaMixie, co mnie doprowadza do szewskiej pasji. #evil
Skuld jest fajna a jej aniolek jest taki milutki, ale jednak uznaje wyzszosc poldiabelskiej Urd.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AkariOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-10-2002 - 18:54
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: mam wiedziec ^^

Status: Offline
nika - ja mam cichą nadzieje, że wydzadzą Chobits , DNA czy inny super tytuł - no ale chyba na razie na to liczyć nie możemy. A co powiesz o Ghost in the shell? podobno ma być wydany przez JPF w grudniu. Co do Skuld vs. Urd - ja je obie lubie, z przewagą na Skuld Wink) w sumie Bell-chan najmniej lubie z wszystkich boginek.

_________________
... why all is so complicated .. ?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 02-10-2002 - 11:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

stwierdzam, ze ocenie jak zobacze - zwykle jak sie czlowiek napali to potem rozczarowanie murowane, poza tym jestem zwolenniczka bardziej "rozkosznej" kreski np. CLAMPA
Bell-chan jest taka slodka, ze az mdli, chodzace dobro, natomiast jej siostrzyczki i Peorth maja w sobie tez troche tego cienia, ktory czyni nasz swiat ciekawym. a co do Skuld to nie przepadam za nia, bo ona nie lubi Megumi, ktora ja z kolei uwielbiam - tez mam brata, wiec czuje z nia pewna wspolnote bolu... hi, hi

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AkariOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-10-2002 - 18:54
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: mam wiedziec ^^

Status: Offline
za bell nie przepadam , bo jakas taka jest hm.. za miłosierna ><
ja skuld love, moja przyjaciolka mi mówiła, że jestem do niej podobna =D z (c)harakteru, oczywiscie =)) a Chobits to ja love po prostu =D

_________________
... why all is so complicated .. ?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: Najlepszy pomysl JPF  PostWysłany: 03-10-2002 - 02:27
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Akari napisał/a:
DNA czy Chobits =D wystarczy, że zagłosujecie w ankiecie na stronie JPF'u :xxxxxx =DD a OMG kocham , zwłaszcza Skuld =D

Z tym "wystarczy" to bym nie przesadzał. Szansę na Chobits sa równe ZERO. To że sobie ktoś w JPF ubzdurał że to wyda to jego sprawa.
A później będa się tłumaczyć że nie wiedzieli .. i bardzo przepraszają czytelników i inne tym podobne.

Ja też najbardziej lubię Skuld. Choć seiyuu Belldandy to Inoue Kikuko. Ale Belldandy to nie Kasumi. I bardzo jej do Kasumi daleko Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AkariOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2002 - 19:18
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: mam wiedziec ^^

Status: Offline
yeah, w końcu kolejny fan Skuld ;D

hm.. no tak, JPF najpierw daje nadzieje, a potem g*wno za przeproszeniem =(

_________________
... why all is so complicated .. ?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2002 - 22:12
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Akari napisał/a:
yeah, w końcu kolejny fan Skuld ;D

A ilu ich jest ?

Akari napisał/a:

hm.. no tak, JPF najpierw daje nadzieje, a potem g*wno za przeproszeniem =(

Nie wiem ile tam jest tytułów. Ale nie musze patrzeć żeby wiedziec że wygra Naruto. Bo to drugi DragonBall (w/g Bakaii).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 04-10-2002 - 11:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie ludzcie sie, ze JPF bedzie za cos przepraszac - ha, ha, ha! a czemu szanse wydania Chobits sa rowne zero? moze jeszcze sie przeprosze z tutejszym magazynem, gdzie publikuja Chobitki - nawet na papierze toaletowym to i tak lepsze niz zadne
A fanow Skuld sa na pewno setki, choc Urd ma pewnie przewage, szczegolnie wsrod panow... Twisted Evil Skuld ma bezsprzeczne najlepsiejszego aniolka

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-10-2002 - 12:22
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
nie ludzcie sie, ze JPF bedzie za cos przepraszac - ha, ha, ha!

Czasami im sie cos wymsknie w stylu przeprosin Smile

nika napisał/a:
a czemu szanse wydania Chobits sa rowne zero?

1. Clamp nie sprzedaje praw do Europy.
2. Chobits manga się jeszcze nie skończyła.
3. Nawet gdyby , to wyciągnąć od nich ten tytuł graniczyłoby z cudem.

nika napisał/a:

choc Urd ma pewnie przewage, szczegolnie wsrod panow... Twisted Evil

Dla kogos to moze byc wadą Smile

nika napisał/a:
Skuld ma bezsprzeczne najlepsiejszego aniolka

Wypada mi sie zgodzić obywdoma łapkami Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 04-10-2002 - 12:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jak Clamp nie sprzedaje praw do Europy, skoro tu w kiosku jest magazyn Mangapower, w ktorym od paru miesiecy drukowana jest manga Chobits? jakby nie patrzec to Niemcy sa w Europie!
dlaczego to moze byc wada? tzn. masz na mysli jej powodzenie czy to dlaczego ma to powodzenie?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits