Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
Toshi_TanakaOffline
Temat postu: mądrości TT o yaoi :| [wydzielone]  PostWysany: 31-12-2003 - 08:15
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 30-12-2003

Skd: Japonia, Kakegawa High School

Status: Offline
/moderator J/
Jaczak napisa/a:
co do samego gatunku - probowalem ostatnio sie 'przemoc' i obejrzalem Bronze... i choc wiem ze dzielny bylem () to jakos niezbyt do mnie przemawia... {wiem ze jestem dziwny Razz}
/moderator J/

Jaczak wcale nie jesteś dziwny, jesteś normalny, tylko charakter masz wkurzający, yaoi jest tylko dla dziewczyn, lub kochających inaczej.

_________________
Kocham Mangę ( oprócz yaoi i doujinshi ), moje ulubione Mangi to: Shoot!, Whistle!, I'S, wszystkie Mangi Mitsuru Adachi oraz Yaiba i Detective Conan Gosho Aoyama.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
jaczak
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 09:04
Moderator
Moderator


Doczy/a: 08-06-2003



wszystko jest dla kazdego. we wszystkim odnalesc mozna cos wartosciowego. to ze cos Ci nie pasuje nie jest rownowazne z tym ze jest bez-sensu i nalezy mieszac to z blotem...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Toshi_TanakaOffline
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 10:14
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 30-12-2003

Skd: Japonia, Kakegawa High School

Status: Offline
Ciekawe co wartościowego jest w yaoi lub doujinshi, chyba to że jeden chłopak zapina drugiego.

_________________
Kocham Mangę ( oprócz yaoi i doujinshi ), moje ulubione Mangi to: Shoot!, Whistle!, I'S, wszystkie Mangi Mitsuru Adachi oraz Yaiba i Detective Conan Gosho Aoyama.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
jaczak
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 10:43
Moderator
Moderator


Doczy/a: 08-06-2003



to juz nie ma fabuly? nie ma jakis problemow? z tego co rozumiem yaoi to nie tylko "zapinanie". w kazdej, nawet najbardziej blahej rzeczy, mozna znalesc cos co przyda sie nam. zawsze...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
VegOffline
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 11:41
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 25-01-2003



Status: Offline
Toshi_Tanaka napisa/a:
Jaczak wcale nie jesteś dziwny, jesteś normalny, tylko charakter masz wkurzający, yaoi jest tylko dla dziewczyn, lub kochających inaczej.


He, a Ty jestes niesamowicie nietolerancyjny! Tak jak Jaczak powiedzial - wszystko, dla wszystkich. To podobne szufladkowanie co "ogladasz anime = ogladasz bajki = jestes dziecinny = jestes niedorozwiniety"

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 11:45
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Toshi_Tanaka napisa/a:
Ciekawe co wartościowego jest w yaoi lub doujinshi, chyba to że jeden chłopak zapina drugiego.


Ooo... No proszę.. To miłość homoseksualna nie ma prawa istnieć? To chodzi w niej tylko o "zapinanie się"? Tfu! Ale nie, nie ma sensu apelować o tolerancję... Powiem Ci tylko tyle: jeżeli człowiek POKOCHA człowieka, to bez względu na płeć trzeba to uszanować. Odcinam się od wszelkiej pedofilii itp, gwałtów itp, mówię o miłości między ludźmi do tego dojżałymi. Miłość jest piękna, po prostu. A jezeli ktoś z wzajemnością kocha, to dla tej osoby nie ma znaczenia, czy kocha kogoś tej samej czy odmiennej płci. Cieszy sie swoim szczęściem i tyle.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Toshi_TanakaOffline
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 11:46
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 30-12-2003

Skd: Japonia, Kakegawa High School

Status: Offline
Nie zmienie swojego stosunku do yaoi, dziewczyny rozumiem że lubią jak chłopacy ciągle biegają nadzy i robią... ale że podoba się to chłopaką, podajcie przynajmniej jedną zalete yaoi, te pytanie znów kieruje do chłopaków, bo dziewczyną to wiem co się podoba.

_________________
Kocham Mangę ( oprócz yaoi i doujinshi ), moje ulubione Mangi to: Shoot!, Whistle!, I'S, wszystkie Mangi Mitsuru Adachi oraz Yaiba i Detective Conan Gosho Aoyama.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 11:48
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Pomyśl o miłości, nie tylko o seksie! Nie chodzi TYLKO o podniecenie - dziewczyny myślą trochę inaczej niż my.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Toshi_TanakaOffline
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 12:13
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 30-12-2003

Skd: Japonia, Kakegawa High School

Status: Offline
Co mnie obchodzi jakaś miłość mężczyzny do mężczyzny. Niech sobie będzie, tylko dlaczego musi być akurat w Mangach.

_________________
Kocham Mangę ( oprócz yaoi i doujinshi ), moje ulubione Mangi to: Shoot!, Whistle!, I'S, wszystkie Mangi Mitsuru Adachi oraz Yaiba i Detective Conan Gosho Aoyama.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
VegOffline
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 12:17
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 25-01-2003



Status: Offline
Nie chcesz, nie czytasz! Proste! I wlasnie dlatego musi byc w mangach, ze niektorzy CHCA czytac yaoi i maja do tego pelne prawo. A Tobie moze sie to nie podobac.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 12:17
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Hahaha, równie dobrze mogę powiedzieć - co mnie obchodzą mech? Niech sobie będą ale nie w mangach. Co mnie obchodzi sport? Niech sobie będzie, byle nie w mangach. Mangi mają tyyyyle tematów... Niektóre lubimy, niektóre nie. To normalne. Chcę tylko tolerancji.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Toshi_TanakaOffline
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 12:41
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 30-12-2003

Skd: Japonia, Kakegawa High School

Status: Offline
[color=blue]Herbers East złościsz mnie, wara od sportu epitet, Veg yaoi nigdy nie czytałem i nie mam zamaru.

_________________
Kocham Mangę ( oprócz yaoi i doujinshi ), moje ulubione Mangi to: Shoot!, Whistle!, I'S, wszystkie Mangi Mitsuru Adachi oraz Yaiba i Detective Conan Gosho Aoyama.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
jaczak
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 12:43
Moderator
Moderator


Doczy/a: 08-06-2003



Herbert czasami (zawsze?) jest mocno cyniczno-ironiczny... szukaj drugiego [i trzeciego] dna w Jego wypowiedziach...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysany: 31-12-2003 - 12:50
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 29-01-2003

Skd: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Toshi_Tanaka napisa/a:
Herbers East złościsz mnie, wara od sportu epitet


Łohohohohoł, z chama to jednak zawsze cham wyjdzie :) No to jak, taplamy się we własnym błotku? A jak tam w naszej domowej chlewni? Nie czepiam się sportu, półgłówku! Rozumiem, ze wieje od CIebie zamordyzmem i typową ćwierćinteligencją, ale przyjmij do swej mocno ograniczonej łepetyny, ze jesteś wśród ludzi, na Forum i tu MASZ się zachowywać jak człowiek, a nie jak jakiś kibol. Gdzieś Ty się dopatrzył w moim poście ataku na sport? O Niebiosa! Wołaj tu człowieku o tolerancję, zawsze znajdzie się jakiś półmózg co zrozumie opacznie! Wieje mi tu ligą poslikch rodzin! Jak tam, należysz do Młodzieży Wszechpolskiej? Nie? Ano tak, przecież nawet oni muszą utrzymywać pewien poziom. Zapomniałem. Ale wiesz, cio? Jeżeli naprawdę nadal będzie od Ciebie śmierdziało chamem na kilometr jak śmierdzi nadal to nie masz tu czego szukać! Jeżeli przyszedłeś tu tylko poto aby agitować przeciw yaoi i za mangami sportowymi to naprawdę jesteś bardziej ograniczony niż myślałem. Jeszcze raz - NIE MAM NIC DO SPORTU! Dotarło? Nie? No to ponownie: NIE MAM NIC DO SPORTU! Okej, spróbuj tym razem posłuchać uważnie: NIE MAM NIC DO SPORTU! No dobra, ślinę spływającą z kącika Twych ust uznaję za przytaknięcie. A teraz kwestia neico bardziej skomplikowana, ale myślę, że jak się skupisz to zrozumiesz. NIE CZYTAM YAOI< ŻADNEGO W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM!

Aha, no i jestem hetero.. Ups, sorki. Zapomniałem, ze nie powinienem przeciążać CIę trudną terminologią medyczną...


Żenada :(

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
jaczak
Temat postu:   PostWysany: 12-01-2004 - 21:22
Moderator
Moderator


Doczy/a: 08-06-2003



zostawiam jako przestrogę...
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits