Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-07-2004 - 10:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
ISS nareszcie coś obejrzałeś!!! gratulacje Razz co te wakacje z człowiekiem robią (choć pewnie zaraz powiesz że EYE ogladałeś jakiś czas teemu Razz )

a co azjató ja ostatnio sie spotkałem z serialem Vigrin Road i powiem tylko G-ZUS to jest iście telenowala tylko zapmiast po hiszpańsku mówią po japońsku fuj 350MB straconego zgrywania... historie o starszych osobach jednak mnie nie interesują

no i mam też Ace wo neare - to na podstawie anime które bbyło u nas kiedyś chyba na TV4... dość zwyczajne i w miare wierne anime. widziałem narazie tylko kawałki

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-07-2004 - 10:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
O co ty mnie podejrzewasz. To był post pisany na gorąco. Ledwo co ucichły ostatnie dźwięki w głośnikach.
A dzisiaj może też coś obejrzę Very Happy

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-07-2004 - 12:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
u mnie leza swiezutko sciagniete:
Dark Angel, Silver Hawk, Road Home i Naesarang Nagai (cokolwiek to znaczy), ktos poleca od czego zaczac ?

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-07-2004 - 21:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Prawdę mówiąc nie kojarzę ani jednego tytułu :/ Może obejrzyj w kolejności alfabetycznej Wink

Dzisiaj obejrzałem Shiri
Koreański film akcji/sensacyjny. Uwaga, na IMDb są spoilery. Krótko mówiąc terroryści z Korei Płn. kradną nowoczesny środek wybuchowy i terroryzują (w końcu taka rola terrorystów) Koreańczyków Płd. Pojawia się też śmiertelnie niebezpieczna snajperka (kobieta-snajper of koz). Jest też wątek miłosny -- istotny dla fabuły, a nie wciśnięty na siłę.
Jak ktoś chce sobie obejrzeć jakiś lekki film akcji, to jest w sam raz.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 21:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Ostatnio na tapecie był horror rodem z Tailandii -- Unborn.
Wg mnie (i chyba nie tylko) film jest do bani. Jest nudny, nie straszy nawet odrobinę. Prócz tego w trakcie oglądania ma się wrażenie deja vu. Aby nie paść z nudów trzeba pominąć przynajmniej 30 minut. Nawet ma IMDb nic nie ma o tym filmie.
Może Magnus coś dopisze, ale naprawdę szkoda słów.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 21:57
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Polecam film 2009 Lost Memories jest naprawde fajny produkcja bodajrze "koreańsko japońska" bardzo ładne aktorki grają a i fabuła wciąga i jest ciekawa. Film bardzo krwawy, wszystko realistycznie wygląda. Można by było powiedzieć że jest to coś a la Jin Roh: The wolf Brigade. To już daje ogólny zarys sytuacji chociaż te dwa filmy wszystko różni. Jak bedziecie mieli okazje załatwcie go sobie Wink


Ostatnio zmieniony przez yasiu777 dnia 23-08-2004 - 22:01, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 21:57
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
film trwał 1,5 godziny chyba a my go skrócilismy do niecałaej godziny i wiedzieliśmy o co chodzi Razz.... ale pamietajcie by omijać ten film z daleka... szkoda postów na niego

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MuzzyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2004 - 23:23
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-03-2004

Skąd: Kielce

Status: Offline
ja osobiscie ostatnio za namowa brata Ogladalem Oldboya kilka filmow pana Miike a i mojego chyba ulubionego azjatyckiego rezysera pana Kitano
(a wlasnie ma ktos jakie filmy i ma ochote sie powymieniac chetnych na priv)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-08-2004 - 18:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
2009 Lost Memories, hmmm. Wydawało mi się, że już opisywałem ten film, ale jednak nie. Faktycznie całkiem ciekawa historia (alternatywna). jednak film ma pewną wadę -- straszliwie często ujęcia są w zwolnionym tempie, choć nie jest to konieczne i przez to film trwa ponad 2h, a mógłby krócej.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-08-2004 - 19:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
To może mam zbyt szybki umysł, bo dla mnie działo się za wolno. Slo-mo czasem daje bardzo ciekawe efekty, ale gdy jest stosowane co chwilę, to zaczyna nużyć.

Ale nie o tym miałem pisać.
Shiki-Jitsu (Ritual) Hideaki Anno -- dziś dla odmiany film bez przemocy. Główny bohater (a może to nie jemu należy się pierwszeństwo) - filmowiec - spotyka na torach (co on tam robił?) dziewczynę z czerwoną parasolką. Owa dziewczyna wygląda dość osobliwie, ale psychiczni już tak mają. Zainteresowała filmowca do tego stopnia, że zaczął ją widywać codziennie. Każdego dnia dziewczyna powtarza, że jutro są jej urodziny. Codziennie sprawdza czy wszystko z nią w porządku -- <invisible spoiler>staje na skraju dachu i trzyma się barierki, jeśli się nie puści, to jest OK. A co jeśli się puści?</invisible spoiler>. Dni tych było 30 i ciut. Z upływem czasu widza zaczyna coraz bardziej intrygować przeznaczenie licznika odmierzającego czas do końca. Co się stanie? Dlaczego? Więcej nie mogę napisać.
Ogólnie film jest z gatunku tych artystycznych, których nikt do końca nie rozumie. Dużo symboli, specyficzne ujęcia kojarzące się raczej z fotografią niż z filmem, mało aktorów, animowane wstawki w stylu NGE ep. 25-26 itp.
Jeśli więc checie obejrzeć jakiś film akcji, to poszukajcie czegoś innego.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-08-2004 - 23:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
a w media przecenili filek Gen-X Cops (pl - GLINY) o 50% czyli jz nie kosztuje 80 zeta i chyba taniej wyszłedł film Naga broń (czyli neket łepon) z fajnymi azjatkami Wink ale film podobno jest biedny

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-09-2004 - 21:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
No i najnowsze DOBRE NOWINY

RING 1 (w czerwonej obwolucie) RING 2 (bez obwoluty) DARK WATER (bez obwoluty) są za jedyne 19,90 we Wrocku w Media Markt... i teraz bida bo R1 mam a brak mi R2 i DW ale DW bez obwoluty wygląda badziewnie i dilema czy kupić taką wersje... bo R2 bez obwoluty wyglada lepiej

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-09-2004 - 21:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
2LDK (2 bedrooms, living/dining/kitchen)

Dwie aktorki + przeciętne tokijskie mieszkanie + tydzień zdjęć = 2LDK
Te dwie aktorki grają dwie aktorki (serio), które ubiegają się o rolę w pewnym filmie i są całkowitymi przeciwieństwami. Na początku można pomysleć, że to film obyczajowy, ale to bzdura. Jako hint zadam pytanie: Czy w każdym japońskim mieszkaniu jest piła łańcuchowa? I tyle mogę napisać o fabule, aby za dużo nie spoilować.
Film jest jednym z projektu "pojedynku" między Yukihiko Tsutsumi i Ryuhei Kitamurą. Jak obejrzę drugi film (Aragami), to może napiszę coś więcej o tym.

W skrócie - jak ktoś lubi czarny humor to polecam.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-09-2004 - 23:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Aragami

Dwóch postrzelonych (strzałami) i pociętych samurajów dociera do pewnej świątyni. Zaraz po wejściu krwią podłogę zbrudzili po czym upadli. Jeden z nich przeżył. Został wyleczony i nakarmiony. W ramach podziękowania gospodarz poprosił o jedno -- żeby go zabić.

Resztę sobie zobaczcie sami jeśli odpowiada Wam klimat samurajsko-fantasy.

Oczywiście zgodnie z założeniami "pojedynku" aktorów można policzyć na palcach jednej ręki emerytowanego drwala, a lokacja jest jedna. Film jest bardzo ciekawy pomimo faktu, że 80% czasu wypełnia gadanie dwóch facetów, a pozostałe 19% to ich walki. Hehe, właśnie znalazłem recenzje, w której też jest napisane "80%".

Postaram się jeszcze coś dopisać później, bo teraz mnie z domu wyciągają.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-09-2004 - 17:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
A jednak nie będę więcej pisał o pojedynku na filmy.

My Father is a Hero (aka The Enforcer)
Można powiedzieć, że to klasyczny film akcji z Hong Kongu. Jet Li jest policjantem, który ma wniknąć w przestępcze struktury. Pomysł ten za bardzo mu się nie podoba, ale szafostwo jest nieugięte. Aby dodać nieco dramatyzmu jego żona jest chora i podczas jego nieobecności zajmuje się nią jego synek, który nawet dobrze zna kung-fu (co się okaże przydatne w codziennym życiu).
W sumie dobry film na niedzielny wieczór - akcja jest, trupy są (w przeciwieństwie do większości filmów z USA dobrzy też giną), a głowa od myślenia nie rozboli.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits