Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
AlquaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-02-2004 - 20:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2003

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Cóż pozostaja mi się tylko zgodzić z Iolą. Nie widzę w tym tekście nic chamskiego i uderzającego w czyjąś osobę. Jest to stwierdzenie faktu i tyle.

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-02-2004 - 22:53
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Co do faktów, to jest taki, ze Ty i Iola odebraliście ten tekst jako cos całkowicie normalnego w normalnym tonie, który jest przymowany jako całkowicie dopuszczalny w kontaktach handlowych. Ja niestety nie jestem na tyle trendy (tak sie podobno teraz mówi, o czym dowiedziałem sie przedwczoraj) by to zrozumieć. Natomiast jestem pewny, ze w każdej z firm, w których pracowałem, za taką odzywkę, gdybym sie zwrócił do kogoś: byłego klienta, potencjalnego klienta, czy obcej osoby nawet, miałbym od szefa porzadny opieprz. Możliwe jednak, że pracowałem w dziwnych firmach. Możliwe też, że w odczuciu niektórych Polaków to firma robi wielką łaskę nabywcy srzedając mu produkt, a nie odwrotnie. Mozliwe, ale dla mnie zupełnie nie do pojęcia.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MuzzyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-03-2004 - 16:55
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-03-2004

Skąd: Kielce

Status: Offline
Cooz wydaje mi sie ze Waneko zachowalo sie naturalnie gdyz chyba nikt z nas nichcialby tracic kasy aa tak bylo z kindolkiem przynosil straty gdyz naklad byl wiekszy a kupcow znacznie mniej w sumie wydaca mogl sie zdenerwowc najpierw wszyscy jedno krotnie krzycza "chcemy " a puznie jodwracaja sie plecami wydawcy tez sa ludzmi
wedlug mnie jest to duze poswiecenie przygotowac cos u biega o prawa autorskie nie majac pewnosci czy cos sie sprzeda
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-04-2004 - 15:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Tuż przed świętami zakupiłam wreszcie 7 tom Kindaichiego. Przeczytałam i jak zwykle bardzo mi się spodobał. Very Happy Uwielbiam kryminały! Very Happy Widzę pewne podobieństwo między tą historią, a powieścią Agaty Christie " Dziesięciu Murzynków". Very Happy
Żałuję, że Waneko rezygnuje z wydawania. Crying or Very sad

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits