Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-03-2004 - 20:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Zły=wróg. Razz
A kto miał jeszcze sceny prysznicowe? Nie mogę sobie przypomnieć.
Hyoga mnie najbardziej denerwował z piątki Rycerzy. Zwłaszcza za te sceny z matką. Confused Niezdrowe przywiązanie do matki, jak to się fachowo nazywa. Twisted Evil No i jeszcze za coś, ale nie będę się powtarzać. Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-03-2004 - 20:25
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
A ja lubie Hyoge :] Chociaz z matka to rzeczywiscie taka lekka przesada Razz Fajnie, ze ja kocha, ale dalby se juz spokoj. Z reszta kazdy mial fobie Very Happy
Shun mial raz taka scene <ślin ślin> Szkoda, ze reszta nie :]
Wrog nie koniecznie jest zly Razz

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ConRedOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-02-2006 - 17:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-01-2006

Skąd: Trzeci karton od lewej

Status: Offline
HA HA mi się przypomniało jak kiedyś dawno temu za czasów pierwszej serii Dragon Balla na RTL7 oglądałem z bracholem Saint Seiya w serii gdy walczyli ze złotymi rycerzami zodiaku(naszego zodiaku) i się zakładaliśmy który rycerz z naszych zodiaków był bardziej męski.Mój brat był z pod znaku panny więc był pierwszy i se zrobiłem polewke z tego gejka w złotej zbroi z pod panny że bratu było głupio...aż doszło do mojego knighta(A ja jestem z pod znaku Ryb)JA CIĘ KRĘCE atakował różami!!! Taką siarę mi zrobił i zajeło chyba najmniej czasu na rozprawienie się z nim.Co za baba;( Ryby są zawsze na końcu i są najgorze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 25-02-2006 - 08:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ja tam na Lwa nie narzekam, facet całkiem niczego sobie Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JacekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-08-2006 - 00:07
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-07-2006

Skąd: KIELCE

Status: Offline
Ja cie kręcę! Dopierao teraz upatrzyłem to miejsce! Trochę mi głupio ale coż zrobić jak się ma mało czasu na siedzenie przed kompem! Hmm..., tylko że ja jestem facetem a tu w większości wielbicielki meskich atrybutów.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits