Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
MiyavikOffline
Temat postu:   PostWysany: 16-02-2005 - 11:42
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 15-02-2005



Status: Offline
ZAŚLEPIONYMI? wiesz, okulary mam dobre Wink raczej ^^". Co do ostatnich singli i albumów to zgodze sie po połowie.
Ostatnie piosenki i teledyski z "nową" fryzurka Meev'a sa naprawde fajne, i piosenki tez bardzo melodyjne.

Jak sie nie myle to ten cytat z tym zamknąc sie był na koncercie zaraz przed piosenką "Hatachi Kinenbi (Peter Pan Syndrome)".
Mysle ze wiem o co Ci chodzi. Ja Meeva jeszcze pamiętam ze starego "Duelka". Chociaz moge szczerze przyznac ze..im dluzsza jego karjera, tym piosenki coraz gorsze. Jednak nigdy nie zapomne Jibun Kakumei 2003 czy Shidemo Boogie Woogie :]

W Oresamku tez sie popisał przed kamerką (w koncu ten temat nie ejst o kłotni CO takiego Miyabi wygaduje do sceny tylko o tym przeświętym filmie Razz)

Podabal mi sie, Miyavi razem z Hassei fajnie wyglądali na scenie XD szkoda tylko ze ten aktor ma tak mało zdjec na necie... Razz

A, i jeszcze jedno... nie chodzi tu o taka miłośc jak sobie wyobrazasz. Poprostu Miv pudzi sympatie, w szczególności gdy sie usmiecha Smile a sesja z koteckiem jest poprostu sweeti :]

Pozdrawiam.

_________________
"[ORE] no mono wa, [ORE] no mono, [ANTA] no mono mo [ORE] no mono"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
harlock
Temat postu:   PostWysany: 16-02-2005 - 14:19
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 03-06-2002



Yasu napisa/a:
e tam splatasz.... gdyby naprawde tak bylo, to nie mialby tylu fanów (głównie wanek z tego co widzialam ^^").

te wszystkie śliniące się fangirls to takie stworzenia, że co by im nie powiedzieć to i tak do nich nie dotrze ;]
Yasu napisa/a:

Jakby nie szaowal to nie bylby tym, kim jest. I nie byloby go w Kazdusienskim Shoxx'ie i Arenie -_-"

jest tam cała masa jego zdjęć. a Miyavi jest do oglądania a nie do słuchania. nic więc dziwnego.
Yasu napisa/a:

"artysta" ?? a czemu tak napisane? uwazasz ze nim nie jest? =/

heh, to już prawie rok czasu odkąd napisałem poprzedniego posta w tym wątku :>
i przez ten czas zdania nie zmieniłem. pewnie, że jest "artystą". fałszuje i nagrywa kupę hałasu ;D

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MiyavikOffline
Temat postu:   PostWysany: 16-02-2005 - 17:14
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 15-02-2005



Status: Offline
Wiesz Harlock... powiem Ci coś.... każdy ma własne zdanie, własny gust, i oczekuje od Was zebyscie moje zdanie uszanowali. Ja wasze jaknajbardziej szanuję. Ale nie jestem jakąstam fanatyczką slepą czy jak to tam... jak zwał tak zwał. Troche mnie to urazilo i zdenerwowało. Gdybyscie tak znali mnie osobiście..to co inego... prawda Yasu? ^-^

Co do tego Twojego H-A-Ł-A-S-U to mów sobie jak chcesz. Fałszuje? to twoje zdanie na jego temat. Cos jednak musi byc w jego muzyce ze utrzymuje sie juz 2 lata.
ja to jego FAŁSZOWANIE lubie, przeszkadza Ci to?

Nie chce zadnych klótni na ten temat. Jakieś pretesje? - WIADOMOSC PRYWATNA.

Wlasnie dlatego odeszłam z Forum Jmafii.... wszyscy tylko na siebie krzyczeli i jeden na drugiego najezdzał... widzisz Harlock, nie wszystko musi byc takie jak chcesz, a znając Raula... nie byłyby tu mile widziane klótnie Wink wręcz nie wskazane go denerwować ^^"


Ps. Jak dobrze pójdzie to bede miała polskie suby do Oresamy ^^ yattaaaaa!!! :]

_________________
"[ORE] no mono wa, [ORE] no mono, [ANTA] no mono mo [ORE] no mono"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
harlock
Temat postu:   PostWysany: 16-02-2005 - 20:17
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 03-06-2002



Miyavik napisa/a:
Wiesz Harlock... powiem Ci coś.... każdy ma własne zdanie, własny gust, i oczekuje od Was zebyscie moje zdanie uszanowali. Ja wasze jaknajbardziej szanuję. Ale nie jestem jakąstam fanatyczką slepą czy jak to tam... jak zwał tak zwał. Troche mnie to urazilo i zdenerwowało. Gdybyscie tak znali mnie osobiście..to co inego... prawda Yasu? ^-^

nie pisałem dokładnie o tobie. uzyłem twojego cytatu, bo akurat wspomniałaś o fankach. ja uogólniałem, a ty wzięłaś to do siebie. niepotrzebnie.
ja mam swoje zdanie. zawsze używam konkretnych argumentów. a że moje zdanie tobie się nie podoba, to nie moja wina.
Miyavik napisa/a:

Co do tego Twojego H-A-Ł-A-S-U to mów sobie jak chcesz. Fałszuje? to twoje zdanie na jego temat.

moje, ale mam podstawy, żeby taką opinię prezentować. nie moja wina, że Miyavi fałszuje. posłuchaj sobie "Requiem" w jego wykonaniu.
Miyavik napisa/a:

Cos jednak musi byc w jego muzyce ze utrzymuje sie juz 2 lata.

co jest teraz to pisałem. pisałem też, że moim zdaniem coś było ze cztery lata temu w Dlq.
Miyavik napisa/a:

ja to jego FAŁSZOWANIE lubie, przeszkadza Ci to?

nie przeszkadza mi, że to fałszowanie lubisz.
Miyavik napisa/a:

Nie chce zadnych klótni na ten temat. Jakieś pretesje? - WIADOMOSC PRYWATNA.

nie kłócę się. nie mam pretensji. staram wyrażać się jasno :>
Miyavik napisa/a:

Wlasnie dlatego odeszłam z Forum Jmafii.... wszyscy tylko na siebie krzyczeli i jeden na drugiego najezdzał...

niektórzy są przewrażliwieni.
Miyavik napisa/a:

widzisz Harlock, nie wszystko musi byc takie jak chcesz,

wcale nie jest. ale czasem mogę mieć rację... (podkreślam "mogę", nie "muszę")
Miyavik napisa/a:

a znając Raula... nie byłyby tu mile widziane klótnie ;) wręcz nie wskazane go denerwować ^^"

straszysz mnie Raulem? no bez jaj. zarejestrowałem się już dość dawno temu i nigdy nie zrobiłem nic niestosownego. a klika moich postów raz na jakiś czas to nie kłótnia :>

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MiyavikOffline
Temat postu:   PostWysany: 17-02-2005 - 10:21
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 15-02-2005



Status: Offline
Ja cie raulem nie strasze, to po pierwsze. Znam typa na reala (przynajmneij mialam okazje poznac ^^) i tyle... wiem ze sie zarejestrowałes "dawno temu" bo sama wchodzilam na to forum dawniutenko i pamietam jeszcze pod twoja ksywą rangę "debiutant". To, ze czesto zmieniam ksywy nie moja wina... na mafii mam ta samą co teraz " Miyavik ".

Słuchałam tego kawałka, i co?

wiecie co.... po dłuzszym zastanowieniu stwierdzam....ze... jestem zaslepioną fangirl Miyavika!!!!. Tak, wlasnie Razz taka rola mi odpowiada. A jego "Ashita, Genki ni Naare" jest cudowne (podobnie jak teledysk, który poprawił mi humor po poscie Deedli-chan ^^)

To ze był w Duelku to ja sama wiem bez Twojej pomocy. i własnie z Tego zespołu najpierw go pamietam, i najpierw go polubiałam. A ze ma solo... dla mnie to jeszcze lepiej Razz moge go widziec i słyszec only one! WinkWink

Ja nie wiem... tu chybanie ma jakis specjalnych fanów Meev'a.... znam forum (hihi) na ktorym ludzie sie wreczkłóca o mniego (a atmoswera tego jednego tematu "miyavi" jest naprawde.... fajna Wink)

Cóz... gadanie o naszej kłótni do niczego nie dojdzie (wiedz Harloczku... mialam ochote cie juz zagryźc na smierc Razz (ewentualnie dosypac trucizny do herbatki Very Happy))

To temat Oresam'y? właśnie. Harlock? Oglądałeś? ^__^"

_________________
"[ORE] no mono wa, [ORE] no mono, [ANTA] no mono mo [ORE] no mono"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
harlock
Temat postu:   PostWysany: 17-02-2005 - 22:15
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 03-06-2002



Miyavik napisa/a:
Ja cie raulem nie strasze, to po pierwsze. Znam typa na reala (przynajmneij mialam okazje poznac ^^) i tyle... wiem ze sie zarejestrowałes "dawno temu" bo sama wchodzilam na to forum dawniutenko i pamietam jeszcze pod twoja ksywą rangę "debiutant".

jak mogę mieć inną rangę? ja piszę posty tylko w dziale o jmusic i to okazyjnie.
Miyavik napisa/a:

To, ze czesto zmieniam ksywy nie moja wina...

a czyja?
Miyavik napisa/a:

To ze był w Duelku to ja sama wiem bez Twojej pomocy.

nie mówiłem, że tego nie wiesz.

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Gejsza_z_GionOffline
Temat postu:   PostWysany: 24-02-2005 - 15:27
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 24-02-2005



Status: Offline
,,a scenki typu (Fanki: Miyavi !!! Miv: głosniej ... Fanki: MIYAVI ! Miv: głosniej . Fanki MIYAVI !!!!! Miv: A teraz zamknąc mordy.) mi zupełnie nie podchodzą i wrecz czuje obrzydzenie do takiego typa."

Buehehehe gratuluje za tak wybitnie dobrany przykład!!!Widze ze któs tu pochodzi z lordowskiej rodziny i zwraca uwage na szczególne odzywki naszego pana Miyaviego!!Wystarczyloby właczyc dyktafon i nagrac tak siebie i posłuchać własnego słownictwa.!!!Jezeli takie teksty jak ten cytat powyżej cie tak obrazają i to powodzeni!!!Zreszta po co go słuchasz i szukasz o nim jakis informacji skoro nie jest dla ciebie artysta i skandalicznie sie zachowuje na scenie wobec fanek!!!Najgorsze jest to jak sie widzi tylko cudze błedy a swoich sie nie widzi poza tym artysci poza wadami maja rownierz ZALETY!!!Ale widze ze ty nie potrafisz wyszukiwac tego co najlepsze w ludziach potrafisz tylko krytykować i oceniac bezpodstawnie!!!!!!!!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
DeedlitOffline
Temat postu:   PostWysany: 26-02-2005 - 09:07
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 08-05-2004

Skd: Wawa

Status: Offline
Widze, że ktoś tu nie potrafi kożystać z forum, wysyła mi swoje posty na PM Rolling Eyes Nie przepisze tego samego bo mi sie nie chce. Będzie w punktach, zeby do Ciebie napewno dotarło co powiem:
1. Nie lubie go, nie słucham, ale obiecałam sobie ze Beauti-fool's Fest 03 obejrze cały i niestety musiałam się tam na Miva natnąć Rolling Eyes
2. Muzycy maja zalety - powiedziałam podoba mi sie jego gitara i ma fajny kolczyk, kiedyś na tej gitarze nawet dobrze grał, pozatym dla mnie on nie jest artystą więc nie ma o czym tu rozmawiać.
3. Mam podstawy by go oceniać, to co widze i słysze mi wystarczy żeby wyrobić sobie o nim tak nie pochlebne zdanie

Na przyszłośc radze posługiwać się w postach jakimikolwiek argumentami, bo oskarżanie mnie ze u siebie nie widze żadnych wad a u innych mase, na podstawie tego, ze nie lubie jednego pisoenkarza jest wręcz smieszne, na te "prywatne" oskatrżenia odpowiadać nie będe bo nie bo a) stworzymy off'a b) Masz je w PMce.

_________________
..//- bounce bounce wiz me ! -\\..
Addicted to NewS !!!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Gejsza_z_GionOffline
Temat postu:   PostWysany: 26-02-2005 - 13:37
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 24-02-2005



Status: Offline
taaaaaaaaaaaa..nie skomentuje tego....a ty mogłabys mi nie narzucac ze któs nie potrafi korzystać z forum!!!Sprostam twoja wypowiedź!!Wszystko co o nim pisza i mowią to brednie tylko taka uwaga na przyszłość!!nie pytaj mnie skad wiem i mam takie informacje!!Bo tego ci nie powiem, wystarczy ze mam źródła, które mowia prawde...
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
harlock
Temat postu:   PostWysany: 26-02-2005 - 23:04
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 03-06-2002



Gejsza_z_Gion napisa/a:
nie pytaj mnie skad wiem i mam takie informacje!!Bo tego ci nie powiem, wystarczy ze mam źródła, które mowia prawde...

amen ;]

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MiyavikOffline
Temat postu:   PostWysany: 12-03-2005 - 09:11
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 15-02-2005



Status: Offline
Racja...to co o nim piszą moze byc jednym wielkim picem na wode... kreują mu charakterek przed fanami..styl.. i informacje o nim.. a tak naprawde jest calkiem inny. Słuchaj Harlock , Deedlit... i Gejsza_z_Gion ... Ja do niego nic nie mam, wrecz przeciwnie bo sama zalozylam ten temat, ale nie potoo by wytykac palcami jaki on jest, tylko po to by posluchac opini innych na temat tego filmu... jak widac nikomu sie NIEPODOBA!! ja lubie jego muzykę, cenię go takiego jaki jest, ma ciekawą barwę głosu, chociaz nie najlepszą, to ze nie umie spiewac to wypowiedzi innych ktore rózniez uszanuję. Moim zdaniem potrafi swoje umiejętności dobrze wykorzystać.
Koniec, i prosze Was nie klóccie sie. Wiele Waszych wypowiedzi jest bezpodstawne. Czepcie sie tramwaju..a nie biednego Mii-chana.

Amen...

_________________
"[ORE] no mono wa, [ORE] no mono, [ANTA] no mono mo [ORE] no mono"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Gejsza_z_GionOffline
Temat postu:   PostWysany: 13-03-2005 - 12:51
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 24-02-2005



Status: Offline
no wkoncu ktos madrze zaapelował.Ja wcale nie mam zamiaru sie klocić wypowiadam własne zdanie i tyle.Mądra Miyavik całkowicie sie zgadzam z toba:))))Smile
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
harlock
Temat postu:   PostWysany: 13-03-2005 - 18:10
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 03-06-2002



tu każdy wypowiada swoje zdanie.

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MiyavikOffline
Temat postu:   PostWysany: 14-03-2005 - 12:11
Debiutant
Debiutant


Doczy/a: 15-02-2005



Status: Offline
Gejsza_z_Gion napisa/a:
no wkoncu ktos madrze zaapelował.Ja wcale nie mam zamiaru sie klocić wypowiadam własne zdanie i tyle.Mądra Miyavik całkowicie sie zgadzam z toba:))))Smile

Miło ze ktos tu zaświecił wyrozumieniem dla jak to mnie nazwali.. "zaślepionej Fangirl" tego oto pana... Nie sądziłam ze zrobią z takiego tematu taka afere, jakby nie mieli co do roboty innego Mad cózzz.. sa ludzie i taborety Wink lub tez inne dziwne strowy o.O cóz... xDD

harlock napisa/a:
tu każdy wypowiada swoje zdanie.


No masz racje, poraz pierwszy sie z Toba zgadzam. ale czy nie uważasz ze wyrażanie swojego zdania jest równoznaczne z kulturą? to, ze ktos bardzo lubi daną osobe Ciebie nie dotyczy, poprostu uszanuj to, a jak nie umiesz to zlewaj na to... i nie wchodz na ten temat. Po jakiego grzybka tu sie wpisujesz? nudzi ci sie? nie, nie odpowiadaj. znam na pamiec te twoje "odpowiedzi". Tyle jesli chcialam powiedziec... Wielkie Amen dla wszystkich.

Ps. Gejsza_z_Gion jestes cool Razz

Zbaczając z drogi nie usłyszałam wielu opini na temat tego filmu.. Rolling Eyes to nie offtop tylko temat o filmie mojego zycia!! xDDD ZARTUJE Smile
Wczoraj ogladalam Moon Childa i mysle...ze te filmy maja u mnie rozne szanse ^_^ ach och ech :] miyavi-kunn ^^" (nawet nie wiecie jak dawno nie sluchalam gackta o.O")

_________________
"[ORE] no mono wa, [ORE] no mono, [ANTA] no mono mo [ORE] no mono"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
harlock
Temat postu:   PostWysany: 14-03-2005 - 16:21
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 03-06-2002



Miyavik napisa/a:

harlock napisa/a:
tu każdy wypowiada swoje zdanie.


No masz racje, poraz pierwszy sie z Toba zgadzam. ale czy nie uważasz ze wyrażanie swojego zdania jest równoznaczne z kulturą?

nie zauważyłem nigdzie braku kultury. brak kultury byłby, jakby ktoś komuś nabluzgał. ale nie jest to wyrażanie swojego zdania.

heh, a te "taborety"...? ;]
Miyavik napisa/a:

to, ze ktos bardzo lubi daną osobe Ciebie nie dotyczy, poprostu uszanuj to, a jak nie umiesz to zlewaj na to... i nie wchodz na ten temat. Po jakiego grzybka tu sie wpisujesz? nudzi ci sie? nie, nie odpowiadaj. znam na pamiec te twoje "odpowiedzi". Tyle jesli chcialam powiedziec... Wielkie Amen dla wszystkich.

lol ;]
przede wszystkim, sugerowałbym podejście do tematu z pewnym dystansem. nie wiem dlaczego, ale wiele osób odbiera niezbyt pochlebną opinię na temat swojego idola jako atak na własną osobę. może więc warto zmienić zainteresowania na mniej stresujące?

zamiast mi doradzać, moża sama spróbuj zastosować się do swoich rad i uszanuj moją opinię? a z resztą...

a wpisuję się, bo to forum dyskusyjne. a dyskusja polega na wymianie różnych, często skrajnych, poglądów.

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits