Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-08-2006 - 23:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Wiesz drogi kuririnie, gdyby porównywać Naruto i DB pod względem kreski to DB przegrałoby z kretesem.
Pozatym jak myślisz-jeżeli ogólnodsotępny kanał jak ówczesny RTL7, zacząłby puszczać Naruto zamiast DB, to pewnie miałbyś nick-"shikamaru" i wstawiałbyś się bardziej za Naruto.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sakura_89Offline
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2006 - 00:07
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006



Status: Offline
Wiadomo. DB jest już stare, ale jare. Naruto jest the best. Ale za kilka lat to Naruto stanie się stare, przebije je jakieś super nowe anime:D itd...

_________________
"Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-08-2006 - 09:04
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Pewnie przebije to jakiś nowy DR.Slump Smile.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RadzislawOffline
Temat postu: Moim zdaniem Naruto wymiata Dragonballem podłoge zamiata  PostWysłany: 28-11-2008 - 19:56
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 28-11-2008



Status: Offline
Moim zdaniem Naruto wymiata Dragonballem podłoge zamiata (ale to tylko moje zdanie) Laughing
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Moim zdaniem Naruto wymiata Dragonballem podłoge zamiata  PostWysłany: 29-11-2008 - 10:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Bo jest nowsze. ;-P Nowa moda zawsze kasuje mode stara... Przynajmniej tymczasowo.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu: Moim zdaniem Naruto wymiata Dragonballem podłoge zamiata  PostWysłany: 06-12-2008 - 22:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Obejrzałam dzisiaj ten odcinek specjalny DB, nakręcony z okazji 40-lecia tygodnika Shonen Jump i stwierdziłam, że nadal wolę DB od Naruto. Smile To chyba sentyment, choć postacie wydają mi się dużo sympatyczniejsze. Czytanie Naruto przerwałam na 22 tomie, bo nie mogłam znieść Sasuke (i pomyśleć, że kiedyś go lubiłam...).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Achika-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-12-2008 - 15:26
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-11-2003



Status: Offline
W sumie sama też się ostatnio zaczęłam zastanawiać, co bardziej wolę... Ten odcinek specjalny DB, o którym wspomniała Dida uświadomił mi, że wciąż chętnie powracam do tej serii, jednak sentyment do tego pozostaje we mnie do dzisiaj, ale z drugiej strony w Naruto uwielbiam rozbudowane psychiki bohaterów, oni naprawdę się zmieniają, dojrzewają na oczach czytelnika. Tego w Dragon Ballu raczej za bardzo nie doświadczymy ( a przynajmniej na taką skalę). Nie potrafiłabym jednak wskazać co jest lepsze, wydaje mi się, że każda z tych serii jest niepowtarzalna, wyodrębniła swój własny wierny fandom, narobiła wiele szumu w mangowym świecie. Każda z nich ma własną pozycję, których nie da się do końca porównać...

_________________
Destiny is something we create on our own by making our decisions.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits