Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Romantyczne przygody Ioli i Mangusa  PostWysłany: 26-10-2002 - 15:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Temat poswiecony naszym milym przyjaciolom

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum


Ostatnio zmieniony przez nika dnia 18-11-2002 - 12:12, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2002 - 15:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

(fajerwerki)
zostalam Fanem Forum!!! jestem taka wzruszona!!! nie moge sie juz doczekac kolejnego stopnia!!!
(fajerwerki)

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-10-2002 - 17:43
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
(fajerwerki)
zostalam Fanem Forum!!! jestem taka wzruszona!!! nie moge sie juz doczekac kolejnego stopnia!!!
(fajerwerki)

Gratulacje. To twój ostatni stopień. Jako moderatorka nie będziesz już miała stopni Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: Pamietnik przyszlej Moderatorki  PostWysłany: 26-10-2002 - 17:49
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
szczegolnie Raul - prawda, ze nie masz nic przeciwko temu, zebym sie tu produkowala, zaspakajajac moje potrzeby kreacji i lekkiego ekshibicjonizmu psychicznego?

Jeśli czujesz taką potrzebę to dlaczego miałbym mieć Ci to za złe ? Smile

nika napisał/a:
Halloween?

MoĹźe za Kopciuszka (wersja na balu ?).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 30-10-2002 - 15:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Problem Halloween sam sie rozwiazal - w czwartek mam tak duzo wykladow, ze bede zbyt skonana, zeby isc jeszcze na impreze. Ale nie o tym chcialam pisac. Otoz przyszla do mnie dlugo wyczekiwana paczka z Polski - rodzice podeslali mi troche lekarstw na przeziebienie, bo tu klimat paskudny a wszelkie medykamenta drogie jak cholera. Zostalam w zwiazku z tym wezwana na clo, gdzie pan bardzo uprzejmie wyjasnil mi, ze niemiecki przemysl farmaceutyczny nie zyczy sobie konkurencji w zwiazku z tym moja paczka wraca do rodzicow albo ulega zniszczeniu. Zaplacilam 7 euro i odeslalam ja do domu, bo szkoda mi bylo tego dobra. Ale najsmutniejsze wydarzenie trafilo mi sie dzisiaj. Do tej pory bylam Wielka Mistrzynia Inkwizycji na forum JPF, ale kiedy dzis tam weszlam po temacie, ktory zalozylam i ktory liczyl sobie 20 kilka stron nie pozostal nawet slad. Nie wiem co sie stalo - czy padlismy ofiara cenzury czy ktos z Moderatorow sie bawil, ale chyba oni nie moga skasowac calego watku? Nie wiem, ale jestem wsciekla, bo moja Inkwizycja byla jak moje dziecko - dalam temu tematowi wiele z siebie i doskonale sie bawilam przy pisaniu. To byl jedyny watek jaki prowadzilam na JPF, wiec juz nic mnie tam nie trzyma - zapowiedzialam, ze moja noga wiecej tam nie postanie, chyba ze Swieta Inkwizycja wroci cala i zdrowa na lamy forum. Jestem naprawde wsciekla, ale i zmartwiona... Crying or Very sad

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 01:18
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Szkoda ze nici z Hallowen Sad

nika napisał/a:
zwiazku z tym moja paczka wraca do rodzicow albo ulega zniszczeniu.Zaplacilam 7 euro i odeslalam ja do domu, bo szkoda mi bylo tego dobra.

No coĹź. A my sprowadzamy od nich lekarstwa i jakos nikt z tego powodu nie placze (ciekawe czuy nie bylo tam np. Aspiryny Bayera Smile.

nika napisał/a:
Wielka Mistrzynia Inkwizycji na forum JPF, ale kiedy dzis tam weszlam po temacie, ktory zalozylam i ktory liczyl sobie 20 kilka stron nie pozostal nawet slad.

I znają admina który nei nauczył się niczego pomimo 3 padów forum nic z tego sie nie da odzyskać. Dzięki Bogu że ja robię kopie codziennie a jeszcze mi robia kopie w firmie w której mam konto. Smile

nika napisał/a:
Moderatorow sie bawil, ale chyba oni nie moga skasowac calego watku?

Moderatorzy nie mogą. Padło forum .. znowu.

nika napisał/a:
postanie, chyba ze Swieta Inkwizycja wroci cala i zdrowa na lamy forum. Jestem naprawde wsciekla, ale i zmartwiona... Crying or Very sad

Rozumiem, dlatego poszedłem sobie z tamtąd po padzie i sprawie z "glosujcie za dziadka i babcie".
A nie chcesz jej założyć na tym forum? Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 16:28







Wiesz byloby naprawde fajnie, ale tu jest tak malo osob... To jednak nie to samo - tam mialam juz troche znajomych, kiedy zakladalam Inkwizycje a tu na dobra sprawe znam tylko Ciebie. Moze jeszcze kiedys wroce do tego pomyslu, ale na razie zadowole sie moim pamietniczkiem. Kto wie, moze kiedys... Ojej, wciaz to powtarzam, ale ciezko i przykro pogodzic sie z mysla, ze nie jest sie juz szefowa - ach te ambitne i wladcze Lewki! Tak serio to nie chce do konca dopuscic do siebie mysli, ze to nad czym pracowalam, w co wlozylam serce przepadlo bez wiesci. Zastanawiam sie nad napisaniem listu do mojego Admina, ale nie sadze, zeby to odnioslo jakis skutek - jak zauwazyles taka sytuacja nie zdarza sie juz po raz pierwszy. Nie wiem na czym polega praca Admina, co trzeba robic itd., ale wiem jakie powinny byc rezultaty. Lubie Twoj forek, bo on jest naprawde Twoj, bo troszczysz sie o niego, bo pisujesz na nim. Dla Warlocka przypuszczam to byla po prostu kolejna jakas tam strona, czesc pracy, nie czesc zycia. Moze to nieco patetyczne co pisze, ale w koncu mam duzo pracy a jestem na forum codziennie, by przypilnowac swoich spraw. To tez czesc mojego zycia, czuje sie odpowiedzialna za to, co pisze. Zal mi Inkwizycji, ale opuszczenia forku JPF nie zaluje - starzy znajomi rzadko sie juz pojawiali, zreszta mozemy pogadac przez maila, nowi ludzie zas - jakos nie zzylam sie z nimi, lekcewazenie Admina denerwowalo mnie juz dawniej a najbardziej wkurzalo mnie bezproduktywne wodolejstwo nie zwalczane przez nikogo.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 16:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

No i jeszcze mnie wylogowalo! Swiat sprzysiezyl sie przeciwko mnie!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 17:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Dopiero co zalozylam sobie temacik a juz przestal byc aktualny, bo nie jestem juz Przyszla Moderatorka a obecna! Jak rowniez droga ma Dehirka, ktorej z serce gratuluje tak wielkiego zaszczytu - to teraz wymyslimy sobie jakas tytulature, prawda? Co powiesz na: "Jasnie Oswiecona Sluge Forum" albo "Niosoca Swiatlo Wszechwiedzy na Forum Kasumi" albo "Jej Wysokosc Pani Moderator Lady Nika"?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 17:42
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
Wiesz byloby naprawde fajnie, ale tu jest tak malo osob... To jednak nie to samo - tam mialam juz troche znajomych, kiedy zakladalam Inkwizycje a tu na dobra sprawe znam tylko Ciebie.

No wiesz, jeszcze sie obrażą Smile
A po za tym, zaproś znajomych tutaj. Nie musza w końcu pisac codziennie Smile

nika napisał/a:
nie sadze, zeby to odnioslo jakis skutek - jak zauwazyles taka sytuacja nie zdarza sie juz po raz pierwszy. Nie wiem na czym polega praca Admina, co trzeba robic itd., ale wiem jakie powinny byc rezultaty.

Główna sprawa to problem jakich rezultatów byc nie powinno.

nika napisał/a:
Lubie Twoj forek, bo on jest naprawde Twoj, bo troszczysz sie o niego, bo pisujesz na nim. Dla Warlocka przypuszczam to byla po prostu kolejna jakas tam strona, czesc pracy, nie czesc zycia.

Ja tego nie traktuję jak pracy ale nie wiem jak będzie z czasem. Czy będe tak czesto pisał.

nika napisał/a:

zycia, czuje sie odpowiedzialna za to, co pisze. Zal mi Inkwizycji, ale opuszczenia forku JPF nie zaluje - starzy znajomi rzadko sie juz pojawiali,

Mi tez szkoda bo ludzie sie fajnie bawili a przecieĹź o to na forum chodzi Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 17:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Zaprosilam - jak widzisz z mojego zaproszenia skorzystala na razie tylko An-nah, ale moze ktos jeszcze sie pojawi - nie trace nadziei. Jesli chodzi o to, ze znam tu tylko Ciebie - rozmawiam z ludzmi, ale czesto nawet nie jestem pewna jakiej sa plci, nic o nich nie wiem poza tym, co moge wywnioskowac z tego, co pisza a tamtych ludzi znalam troszke bardziej prywatnie. Nawet jesli kiedys nawal pracy nie pozwoli Ci pisac tyle, co teraz nie sadze, bys dopuscil, by Twoje ukochane forum zeszlo na psy - zreszta bedziemy z Dehirka sie o nie troszczyc!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 18:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
O tak, bedziemy sie troszczyć^^!
Poza tym, tutaj są inni niż na tamtym, i moze kiedys pojawi sie ich jeszcze wiecej, a to czy bedzie tak fajnie, zależy też od nas, nie, no wiec Nika, jakie tematu proponujesz, zeby było fajnie? Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 18:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

O jestes! A juz myslalam, ze sie zmylas i tez sie szykowalam do odwrotu. Co powiesz na ta piekna tytulature, ktora wymyslilam? I w ogole to moze tez zaprosisz tu kilka osob z naszego forka - znasz tam wiecej ludzi niz ja. Przyznam sie do czegos - poszlam za Twoja rada i zalozylam nowy temat na JPF - ale na razie na probe, zeby zobaczyc czy bedzie jakis odzew wsrod wiernych.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 18:30
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Zmyłam sie, bo zmieniałam kompa^^ ale już jestem. Na forku Jpf jeszcze nie byłam, ale myslę, ze po takich wyrazach załoby temat sie odrodzi. A te tytuły sliczne, ale...strasznie długie! nie ma tyle miejsca by je pomieścic! Tak też może być^^ Tak uważam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 18:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

przeciez mozesz je sobie umiescic w podpisie - tam na pewno sie zmieszcza!!! to co "Jej Oswiecona Wysokosc Moderator Lady Dehira"?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits