Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
H.TOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-07-2004 - 17:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Doł±czył/a: 20-07-2004

Sk±d: Poland (edge of the civilized world)

Status: Offline
chiba umarł po to by nowy świat mógł się narodzić, w sumie oni wszyscy musieli umrzeć bo reprezentowai stary świat, dzięki ofierze chiby świat narodził się na nowo... i to jest raj, krajobraz który się pojawia jest dokładnie taki jak raj który oni sobie wyobrażali, a ten noble który stał się wilkiem też był potrzebny, bo intergralną częścią świata jest też i zło. nasz świat jest tym upgragnionym wilczym rajem i wszyscy narodzili się tu na nowo, cheza mówi chibie że nie jest tym czego szuka w tym wcieleniu i będzie musiał jej poszukać w nowym świecie bo wtedy ona naprawdę będzie sobą i będzie mogła zaistnieć między nimi miłość. następuje więc przeskok do "teraźniejszości" i wilki są ukazane jako ludzie wiodący normalne życie i myślę że dla nich jest to jakaś forma szczęścia, bo w głebi duszy dalej pozostają jednak wilkami i zdaje się że chiba szuka chezy więc jest to bardzo poetycko/metafizyczne zakończenie, które pasuje do klimatu serii czyli artystycznej rzeczywistości zbudowanej na mitach i legendach.

ma ktoś inną interpretację jaką chciałby się podzielić?

_________________
"People have many ways of thinking, even if u make a mistake, if u realize it was a mistake it's always possible to fix it! The wisdom must be realized for oneself."
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-07-2004 - 14:17
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 29-11-2002



Status: Offline
A możecie *dokłądnie* napisać, jakich kodeków używacie? To znaczy wersję i skąd ściągneliście?
Moja wersja odcinka 29 wyburacza mi explorera, a 30 w ogĂłle siÄ™ nie otwiera :/
Mam zainstalowane nowe wersje Matroski, OGG, FFD i DivXa...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-01-2005 - 01:01
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 04-08-2003

Sk±d: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Przed chwilą skończyłem oglądać 30 ep... W połączeniu z obejrzanym wcześniej American Beauty wprawia w niesamowity nastrój. Idę się nim rozkoszować...

btw. Jest to jedno z nielicznych anime, w których trzeba obejrzeć całą serię, żeby w pełni zrozumieć opening Wink

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kazujOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-02-2008 - 20:40
Nowicjusz
Nowicjusz


Doł±czył/a: 23-02-2008



Status: Offline
Anime genialne, a co do trzech "ostatnich" odcinków (24,25,26 bodajże, dlaczego te podaję jako ostatnie skoro anime liczy sobie 30 odc?, no cóż, oficjalnie seria ta ma 26 odcinków, ostatnie trzy uznawane są za OAV), to są dziełem.............epidemii BSE czy innego SARS:DVery HappyVery Happy
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć OdwiedĽ stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits