Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-09-2004 - 16:48
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
bu, ja chce Kenshina! Moze niedlugo sie u mnei pojawi skoro ty juz masz... chociaz niepokoi mnie to, ze moj kolega z klasy ma 3 tom Jeanne, a ja jej na oczy nie widzialam u nas == A to jest to samo wydawnictwo wiec...

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2004 - 15:01
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
KKJ 3 jush dawno jest Wink
Kenshin- nie jest najgprszy, są fajkne momenty, ale raczej trzyma się na poziomie

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2004 - 20:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
TIGRA napisał/a:
KKJ 3 jush dawno jest Wink
Kenshin- nie jest najgprszy, są fajkne momenty, ale raczej trzyma się na poziomie

Hmmm?
brzmi jakbys chciała napisac cos więcej... Smile
Na jakim poziomie sie trzyma?

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 16:27
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
TIGRA napisał/a:
KKJ 3 jush dawno jest Wink
Kenshin- nie jest najgprszy, są fajkne momenty, ale raczej trzyma się na poziomie

Tyle, Ĺźe jest to ja wiem, ale nie zmienia to faktu, Ĺźe ja nie mam, bo u nas sie nie pokazal ==
Kenshin bardzo mi sie po 1 tomie podobal jak sie sknoci to wystrzelam egmont! Zwlaszcza, ze jeszcze sie wzieli za Ranme i InuYashe, a jak wszystkie te sp***szą to #evil #Mad

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 16:54
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Dla mnie makabra jest zmienione tlumaczenie Oro.... W pierwszym tomie bylo Oho, a wdrugim jest Otto.... Dzizas!

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 16:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Otto?!?! Shocked To cesarz niemiecki... albo kabaret... Ale klapa

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 17:12
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
nika napisał/a:
Otto?!?! Shocked To cesarz niemiecki... albo kabaret... Ale klapa

Jak widac sa oni wrecz genialni ==
Bidne mangi przez nich wydane Mad

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 19:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
nika napisał/a:
Otto?!?! 8O To cesarz niemiecki... albo kabaret... Ale klapa


I kabaret i klapa i cesarz i zenada XD To imho najgorszy cih wybryk na razie... Moze w 3cim tomiku bedzie jeszcze inne Ojoj XD

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWysłany: 02-10-2004 - 13:57
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 23-03-2003

Skąd: Warszawa

Ja bym sugerował "Elo".

Z drugiej strony , Kenshinowy styl mówienia faktycznie popada czasem w twory typu "sorki waćpan" albo "azaliż żywicie ku mnie afekta , ziomy?".

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-10-2004 - 13:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Otto... Tja. To mnie zupełnie zaskoczyło. Confused Proponuję zrobić tak, w trzecim tomie zastąpić je ojoj Veg, w czwartym elo Radagajsa, a w później rozpisać wśród fanów konkurs na inne tego typu odzywki i w każdym kolejnym tomie wstawiać inną. Wink
W ogóle właśnie przeczytałam drugi tom. Very Happy Kenshin jak zwykle słodki. Very Happy A najbardziej rozśmieszyła mnie kwestia wypowiedziana przez Sanosuke do ochroniarzy pana Tani: "To mają być najlepsi z naj;epszych? Pamiętam, że porządnie sprałem każdego z nich." Very Happy Ogólnie nie moge się doczekać dalszych cześći. Very Happy
PS: O Jin'ei Udo autor napisał, że jego wygląd jest wzorowany na jednym z mutantów z bardzo znanego amerykańskiego komiksu. Może mnie ktoś oświecić o kogo chodzi. Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-10-2004 - 17:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
a moĹźe jeszcze heyah ?
Ja tam nie wiem, trzyma poziomik, napięte mięśnie twarzy i tak dalej
ale jakos powoli zaczyna mnie męczyć- przeczytałam jeszcze raz i jush zgłupiałam kompletnie ...

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2004 - 15:22
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: Wronki

Status: Offline
Hmm dostałam w końcu 2. tomik i muszę przyznać ,ze jest tak samo słodki jak poprzednie^^Zanza jest niezły i razem z młodym są moja ulubioną parką^^Hmm Popieram Didę ten moment był niezły.Tłumaczenie niezłe ,wygląd tomiku poprawny<tz bez niepotzrebnych cyferek,zabrudzeń itp>Czekam na następny<oby do grudnia oby>
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2005 - 16:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
A co powiecie na to, by zamiast uwag formalnych rzucic kilka merytorycznych refleksji na temat tej fajnej mangi? Smile Zdecydowanie jedna z moich ulubionych...

Garsc moich uwag.
Po pierwsze: zauwazyliscie, jak malo jest mang samurajskich? Oprocz Ostrza niesmiertelnego i Usagiego, Kenshin jest jedyna w Polsce... Dziwne, nie?
Po drugie: zwrociliscie uwage, jak bardzo anime jest gorsze od mangi? Niebo a Ziemia! #_#
Moja teoria - anime produkowano dla o wiele mlodszego odbiorcy, niz manga. Stad dodatkowe postacie dzieciece i rozcienczenie akcji... Nie ma tego w mandze, na szczescie.
Po trzecie: postacie historyczne. Kenshin to fikcja, ale przewija sie sporo postaci rzeczywistych. Hmm - ile znacie polskich komiksow z realnymi postaciami historycznymi? Smile Nie liczac Thorgala... ;P
Po czwarte: postacie kobiece. Wybiegam troche w przyszlosc (tom 7), ale czy ktos kojarzy Misao Makimachi? Smile Od dlugieeego czasu moja ulubiona postac komiskowa. ^___^
http://www.fortunecity.com/lavender/judidench/67/mcmisao.jpg - i inne grafiki z tej strony

I mean - Kaoru tez fajna, ale to "panda", a co "lasiczka", to "lasiczka"*... Siedze i sie gapie i gapie... Powyzszy obrazek mam wydrukowany w max formacie i przyklejony do sciany kolo monitora... ^_^

[* w mandze w imionach i postaciach trzech glownych bohaterek kobiecych ukryte sa analogie do zwierzatek. Wg niej, Kaoru to mis panda, Kitsune to lisica, a Misao to lasica]

PS. http://www.geocities.com/padfootmk/rkquiz.html
Test: jaka postacia z Kenshina jestes?
Mi wiszedl... Yahiko...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2005 - 16:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
AD2: zalezy kto od czego zaczoł... bo jeżeli brać pod uwage OAVki to anime lepsze.... TVka jest prosta a manga jest pośrodku... gagi psują klimat... histria była by super gdyby nie humor... ale juz to kiedys gdzies pisałem Wink

AD4: Niewolnice!! (OK to był bardzo osobisty żart co nie Mike Twisted Evil )

a tak ogółem to witam na Kasumi Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2005 - 17:06
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Moim zdaniem i manga i seria TV jest kiepska... Za to pierwsza OAVka (Seisouhen) to dla mnie dzielo sztuki.

W tescie wyszedl mi Kenshin O____O

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits