Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Zombiak
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2004 - 11:53
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 06-04-2004

Skąd: łódzkie

Dehiro, mimo wszystko myślę, że czasem warto po latach przetestować książkę... Fakt, trochę się ryzykuje, można zyskać zupełnie inny obraz tej książki ale mimo wszystko na pewno wspomnienia z nia związane nie ulegna zmianie... Jeśli zaś książka się obroni - możemy pokochac ją jeszcze bardziej (ot, w moim przypadku ostatnio były to "Opowieści z Narni" o których już gdzieś na pewno wspomniałam) Wink

_________________
Calm down,
--------sloooowly...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KahlanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 19:14
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-01-2006



Status: Offline
Moja przyjaciolka kiedys pozyczyla kiedys ode mnie Harry'ego Pottera i.... no... musialam sie z nia pozegnac...Sad Niestety ale uwaza ja za swoja... coz...Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2006 - 16:26
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Kolejny temat do narzekań: Razz
Jesli chce się zdobyć jakąś książkę wydana dośc dawno temu, np kilka lat, w latach 90-tych, no można popytac w antykwariacie, tanich księgarniach albo...na allegro, i to jest wlasnie temat do narzekań!

Jak powieszam psy na sprzedajacych i ich nieszczesne opisy stanu książek to poczuje sie lepiej Very Happy
Otóż oczywiscie chce sie kupowac ksiazki w miare w dobrym stanie, tymczasem opis "stan bardzo dobry" zupelnie nie przygotowuje na widok pozaginanych i pomiętych okładek, ośle uszy w srodku, coś chyba sie wylało na stronę tytułową, grzbiet przetarty na amen i w ogole .........
Zdarzają się Wam takie rozczarowania?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
_Annea_Offline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2006 - 16:42
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-12-2005

Skąd: TarnĂłw

Status: Offline
Mnie się jeszcze nie zdażyło, ale myślę, że jeśli cena nie byłaby wygórowana, a na książce bardzo mi zależało, to nie przejmowałabym się jej stanem... No byleby tylko dało się ją odczytać Wink

_________________

U i vethed na i onnad. Si boe u-dhannathach
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2006 - 16:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
coś w tym jest co piszesz, Anneo Razz
Jest kilka tytułów które chciałabym nawet nie miec na wlasnosc - ale przeczytac. i duzo bym za to dała.

Ale jest ich bardzo mało XD

Najcześciej kupuje po prostu tytuły, których nie czytałam, szczególnie jak sa tanie Razz A mylące opisy denerwować mnie będa zawsze, bo to nieuczciwość względem kupujacych, którzy nie widzą co kupuja^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
_Annea_Offline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2006 - 17:16
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-12-2005

Skąd: TarnĂłw

Status: Offline
Dlatego właśnie nie przepadam za kupowaniem na Allegro. No ale czasami rzeczywiście książki nie można kupić w księgarni, więc jest się do tego zmuszonym...

_________________

U i vethed na i onnad. Si boe u-dhannathach
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 08-01-2006 - 11:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ja mam tak nie z książkami, ale z widokówkami, za którymi szaleję - nie zawsze sprzedający napisze, że dana kartka została wyrwana z kalendarza czy jest reklamówką, ale najbardziej wściekają mnie źle zabezpieczone przesyłki - kartki przychodzą pomięte albo z pozaginanymi rogami. Książkę w tym stanie da się czytać, ale co zniszoną kartkę, na którą tylko się patrzy można wyrzucić

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
FelicitaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-07-2006 - 16:37
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-10-2005

Skąd: Warszawa i okolice

Status: Offline
Ja staram się zawsze oddawać pożyczone od kogoś książki i najczęściej zapisuję sobie w kalendarzu lub na kartce przy biurku. No i oddaję. A zazwyczaj pożyczam innym, ale mam metodę zapisywania każdej pożyczonej książki do zeszytu i osoba pożyczająca ją ode mnie musi sie w tym zeszycie podpisać, że mi odda. Ale najukochańszych książek o Mongolii, Tybecie, Japonii, Chinach i tym co kocham najbardziej nigdy niekomu nie pożycze, no chyba, że będę miała do tej osoby 10000000 procentowe zaufanie. A ja pod tym względem jestem bardzo ostrożna. Bo za czasów mojego dzieciństwa poginęło nam wiele książek. Postanowiłam o to bardzo dbać by się jeszcze raz nie powtórzyło.
Mam nadzieję, że Wam też się udaje.

_________________
Jestem w raju na ziemi i niech tak pozostanie na zawsze;)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-07-2006 - 16:43
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Raz mi się tak zdarzyło... W końcu stwierdziłem, że wolę nigdy więcej nie spotkać tamtego człowieka niż odzyskać książkę.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-07-2006 - 16:46
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
No dobra, oddam Ci przeciez, oddam...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-07-2006 - 22:30
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
najgorzej jest z zapominalskimi najbliższymi, ne? Nawet się na nich wkurzyc za bardzo nie ma jak, bo to w końcu najbliźsi, tylko głowy zostawili gdzieś .....razem z książkami, płytami i innymi moimi skarbkami.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
A.WayOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-07-2007 - 23:25
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 08-07-2007



Status: Offline
popieram przedmówczynię, najgorzej jest z najbliższymi. moja przyjaciółka pożyczała ode mnie zawsze książki, oddawała po baaardzo długim czasie i to w nie najlepszym stanie.
najlepszy numer wywinęła gdzieś dwa lata temu, pożyczyłam jej pierwszą część 'Władcy...' oddała mi ją jakieś pół roku później, w okropnym stanie (dorwał się do niej młodszy braciszek przyjaciółki), oznajmiając mi, że nawet jej nie przeczytała, bo mama kupiła jej IDENTYCZNĄ Shocked (taka sama okładka, bo z tego samego klubu Razz ) ... przyzwoitość nakazywałaby oddać mi nowy egzemplarz, ale dziewczyna nie wie co to przyzwoitość Razz

_________________
http://marzenie-ulotne.mylog.pl/


http://kwiat-chabru.mylog.pl/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2007 - 12:58
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dobry zwyczaj nie pożyczaj, jeszcze lepszy nie oddawaj. Widocznie wychodzi z tego założenia.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2015 - 22:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Mam nowy temat do narzekania Smile
Zaopatrzyłam się w czytnik e-booków. Jestem nim zachwycona - wygoda, bosko, gdyby nie fakt, że postanowiłam wymienić książki papierowe na e-booki legalnie.
I szok! Bardzo mały wybór, starsze książki niedostępne do kupienia w ogóle, nowe - też nie zawsze. Spotkałam się nawet z opisem "nakład wyczerpany" przy e-booku.
Nie wiem jak to jest z innymi dziedzinami, ale fantastyka jest dostępna na czytnik w formie szczątkowej.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2015 - 16:49
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Nie jest tak źle jak się wie gdzie szukać. Jeśli chcesz trochę fantastyki to zerknę, bo gdzieś miałem (mobi, epub).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits