Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 09:20
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-08-2003

Status: Offline
s?uchajcie, czy to prawda czy te? fama, ?e to ma mie? kilka tomów ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gotenks
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 09:52
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 10-03-2003

7 Wink

Droga do raju
wy?cielona jest jasnymi
p?atkami ?liwy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 09:58
Moderator
Moderator

eeeeeee... i Kasen ma zamiar wyda? wszystkie 7 ! ?e si? tak zapytam ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 10:00
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 21-02-2003

Cytat:
Najwieksza pomijajac Akire, Evangeliona zeszytowego, Nuku-nuku, Gitsy, Urushihary, Usagiego i doujinshi z Kasena ;P

No tak... Very Happy Very Happy Very Happy . Tak to jest jak cz?owiek ma na my?li tylko kilka bierz?co kupowanych tytu?ów Very Happy .

Cytat:
A tak na powaznie - Tobie sie w tomiku nie rozmaju tusz? Ja po czytaniu (nie jezdze palcami po kartkach, o nei!) mm cale opuszki kciukow czarne i paprze mi sie strasznie okladka z tylu Razz To jest moje jedyne zastrzezenie co do wydania. Tomiczek teraz nie wyglada zbyt ladnie, okaldka od wewnatrz jest przyciemnawa i brzegi kartek tez.

Jedyny problem z jakim si? zetkn??em, to , ?e po kilkakrotnym przeczytaniu, zaczyna chyba puszcza? sklejenie pierwszej strony ok?adki z reszt?. Ale to si? od czasu do czasu zdarza, wi?c nie jest to jaki? straszny problem.
A co do wspomianego przez ciebie rozmazywania, to nic takiego nie zawua?y?em. Mia?em czyste r?ce i strony za ka?dym razem jak ko?czy?em czyta?.

Cytat:
Taki bol???? Dla mnie bol by byl, jakby 25 zeta np kosztowala... A 2 zlote roznicy?? (co do przecietnego tomiku) To sie zawsze od kogos pozyczy, czy znajdzie ;P

Mo?na oszcz?dzi? na Mangamixie - ostatni numer jest nadzwyczaj s?aby.

Wydaje mi si? , ?e tak , ze Kasen wyda wszystkie tomy. Przynajmniej bardzo na to licz?.

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 10:44
Moderator
Moderator

Krzych Ayanami napisał/a:

Wydaje mi si? , ?e tak , ze Kasen wyda wszystkie tomy. Przynajmniej bardzo na to licz?.

Mogliby jako?? prenumerat? zrobi?, albo cosik, bo 7 tomów to troch? duzo [jak dla mnie]

VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 10:59
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 25-01-2003

Krzych: ae masz fajnie - mi sie nic nie rozkleja, ale za to brudzi jeszcze bardziej niz danwe wanekowskie tomiki.

Tigra: ja osobiscie mam mala nadzieje, ze moze troche stanieje? W koncu to ich pierwszy nie-doujinshowaty tomik, no to wprowadzili wyzsza, ale moze.... (marzenia scietej glowy)

I jakos tak wydaje mi sie, ze Kasen wyda wszystkie tomiki. (intuicja? ;)

Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 11:04
Pisarz
Pisarz

Cytat:
Tigra: ja osobiscie mam mala nadzieje, ze moze troche stanieje?

Spyta?em si? o to. Otrzyma?em odpowied? : a dlaczego mia?oby stanie? ?

VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 11:09
Elita forum
Elita forum

Haha - bo jest za drogo ;) Nie no, powaznie taka odpowiedz dali??

Nie stanieje? To trudno. Ale moze przyszle serie beda tansze, bo jak nie, to sie wkurze. Nie wmowia mi, ze sie nie dorobili na naszych polskich mangach, skoro za tlumacza nie placili, za licencje tez nie ;P (wkurze sie, czy nie wkurze - jak fajne to i tak kupie, ehhh ;P)

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 18:24
Moderator
Moderator

19*7= hmmm... no bo ja wiem- tak dodatkowo np co dwa miesi?ce taki wydatek--ech.... 19, a ty tyle kon si? szykuje- wszystkiego mie? nie mo?na, a szkoda...
ale ale, czy w tym czasie jak b?da wydawa? te 7 tomów, to czy równolegle b?da ukazywa?y si? inne tytu?y ?

Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 20:20
Pisarz
Pisarz

Cytat:
Nie stanieje? To trudno. Ale moze przyszle serie beda tansze, bo jak nie, to sie wkurze. Nie wmowia mi, ze sie nie dorobili na naszych polskich mangach, skoro za tlumacza nie placili, za licencje tez nie ;P (wkurze sie, czy nie wkurze - jak fajne to i tak kupie, ehhh ;P)

Wydaje mi si? , ?e tutaj Raul móg?by najwi?cej powiedzie? o tym jak si? sprzedaje twóczo?? spoza "g?ównego nurtu". Mangi fanowskie to jakby nie by?o produkt dla w?skiego grona odbiorców. Dla mnie Island jest pierwsz? pozycja Kasenu w ogóle któr? kupi?em. Nasi twócy mo?e czasami sobie jako? radz? , ale bardzo niewielu wycodzi wi?cej ni? kilka prac z rz?du.

Po za tym przyda?oby si? w ogóle wyj?? na zero - a s? koszty druku, obrubki komputerowej, dystrybucji... Nie pami?tam o której pozycji by?a mowa, ale nawet na siebie nie zarobi?a. Wi?c to nie jest tak ró?owo jak piszerz.

RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 20:28
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

Zapomnijcie o tanszych mangach . Jeszcze ze 3 miesiace i nawet Waneko podniesie ceny. Beda musieli.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 20:31
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 07-12-2002

Nu, mi si? wydaje, ?e 19 z? to wcale nie jest a? tak strasznie drogo. Fani mangi si? rozpu?cili, bo kiedy JPF i Waneko zaczyna?y, ceny by?y faktycznie niskie, ale wystarczy przecie? porówna?, ile kosztuje przeci?tny komiks Mandry czy Egmontu, i to wcale nie wydanie kolekcjonerskie. Fakt faktem, trzeba wzi?? poprawk? na fakt, ?e lwia cz??? tamtych pozycji jest drukowana w kolorze, ale nawet wtedy owo 19 z? nie wypada tak tragicznie. Mo?e nie cudownie, ale da si? prze?y?... Wink

if

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2004 - 15:20
Moderator
Moderator

no dobra, skoro mówicie, ?e 19 z? to nie jest tak drogo, i ?e inne wydawnictwa np Waneko b?d? musia?y je podnie??( a nie jest powiedziane, ?e wzro?nie ch "wykonanie", to ja wspó?czuj? sobie, zbieram co si? da i co mnie interesuje, ale nie wyobra?am sobie miesi?cznych wydaktów rz?du 200z? na mangi, a lubi? je mie? ze wzgl?dów kolekcjonerskich i wychodz? z zalo?enia, ?e skoro mam np 3 tomy a seria liczy 7 to warto je dozbiera?- ci??ki nasz ?ywot

VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2004 - 15:36
Elita forum
Elita forum

Ja sobie niestety taki wydatek wyobrazam i taki ponosze ;P Niestety wsiaklam w to i kupuje wszystko co wyhodzi :P W tomikach znaczy sie, zadbych mangamixow itd ;P I DVD jakies... (ktore u mnie nie chodza, kupilam niedawno Chihiro - u mnie nie dziala, West dal mi wczoraj Arjune - tez nie dzala, ale za to plakat sliczny, ne? ;) Mangazyn itd...

Manga to drogie hobby :P

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2004 - 17:08
Moderator
Moderator

Wbrew pozoram tak- to jest drogie hobby [tutaj któ? mo?e powiedzie?- zalezy dla kogo], dla mnie osobi?cie- drogie, ale co ja na to poradz? ?

mam pomys?, ale nie wiem czy go kiedy? zrealizuj?- odno?nie- drogich mang-sorry za offa.

Tak naprawd? to jest gwu?dz do trumny, bo wiesz co jest na rynku, orientujesz si?, ?e niektóre tytu?y za chwil? si? ko?cz?, ale za to wchodza inne- a zycie toczy si? dalej- no i wypada?oby powiedzie?: trzeba zy? dale, ale nie wiesz co b?dzie np za 2 lata, jakie wtedy b?d? ceny, czy jeden tomik nie b?dzie kosztowa? 25 z?? Tego nie da si? przewidzie?, wi?c co- mo?e czeka? na Allegro, ?e ludzie b?d? chcieli taniej sprzedawa?- cz??? ale nie wszyscy...
I tak ?le i tak niedobrze.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat